HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Lobo
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 04, 2005 10:26
Bydliště: Slavkov u Brna

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Lobo »

Vytvoř si v počítači např. textový soubor s názvem ".nomedia.txt" a pak vymaž příponu a nech jen název ".nomedia" Ta tečka na začátku je nutná! Pak si tento soubor zkopíruj do všech adresářů, u kterých nechceš aby Android tahal hudební soubory, videa a fotky.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Sir Sprice »

Tohle jsem vyresil Meridianem- pri spusteni se to zepta jake slozky se maji nacist, tak jsem vybral MP3 a uz mi to hraje jen me soubory
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Ty vole vytvoril som ten subor ale ono mi to aj tak zobrazuje co nechcem asi na to idem nejak zle mozte mi nietko poslat ten subor?Asi som z toho d*b*l.
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od jenda89 »

http://dataport.cz/file/177531/.nomedia" onclick="window.open(this.href);return false; osobně to mam na takovejch aplikacich jako App to Qr nebo ve hrách,ale jen upozornuju pokud to das do hudebniho alba kde mas obaly alba a jine fotky tak ani hudbu ti prehravac nenajde,pokud pouzivas defaultni
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od foreveryone »

Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od amirinda »

foreveryone píše:pro porovnání, SLCD vs AMOLED:

http://asia.cnet.com/reviews/mobilephon ... 671,00.htm
tak se mi zdá, že Amoled je stále lepší :-)

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv srp 05, 2010 18:47) --

-- doplnění předchozího příspěvku (pát srp 06, 2010 18:42) --

tak jsem se nijak nedočetl jak velkou kartu Desire podporuje, řekl bych 32GB - je tak?
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Chcel by som nejaky program ktory ked zapnem bude pocitat kolko metrov kilometrov som presiel alebo cestu kade som isiel nieco take v tom zmysle chodim dost vela v poslednom case tak ma zauima kolko toho nakracam.Na navigacii igo bolo nieco take ze zaznamenavalo kolko km som presiel ako dlho som stal atd atd.No a nieco take by som chcel ale nie navigaciu to ma vela mb normalne nejaky prgoram alebo pod.Dufam ze som to napisal zrozumitelne :-)
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od amirinda »

nemá někdo tip na nějakou pěší či turistickou navigaci?
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od jenda89 »

janiss píše:Chcel by som nejaky program .........
my tracks,je něco na ten způsob,nějak takhle to vypadá
Obrázek
Obrázek
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

bral by som nieco v cestine alebo v slovencine ale skusim mozno aj toto ale uvidim mozno niekto nieco este poradi lebo nechcem instalovat a odinstalovavat apky mam s tym zle skusenosti myslim si ze z toho vie telefonu prepinat..

Nakoniec som to nevydrzal a nainstaloval to vyzera to dobre presne to co som chcel eln skoda ze neviem dobre naglicky cize si to nemozem nastavit ako by som mozno chcel.No ale zaujimalo by ma ci to potrebuje pristup na net a co to urobi ked to nebude mat pripojenie k netu?
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

vyuzivejte funkci hledat, vse tu je x krat rozebirane
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

JackalJackal píše:Lidi, čím vyfotím plochy v telefonu ?
Pokud nemáš ROOT tak jedině přes ddms v Android SDKčku, ale už jsem to sem do fóra psal, zkus použít hledání.
eltoroloco
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 27, 2010 10:35
Zařízení: sony ericson

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od eltoroloco »

NeoPlex píše:vyuzivejte funkci hledat, vse tu je x krat rozebirane
to bylo na me ? Smazal jsi muj dotaz nebo ho jen nemuzu najit ?
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mKabel »

janiss píše:Chcel by som nejaky program ktory ked zapnem bude pocitat kolko metrov kilometrov som presiel alebo cestu kade som isiel nieco take v tom zmysle chodim dost vela v poslednom case tak ma zauima kolko toho nakracam.Na navigacii igo bolo nieco take ze zaznamenavalo kolko km som presiel ako dlho som stal atd atd.No a nieco take by som chcel ale nie navigaciu to ma vela mb normalne nejaky prgoram alebo pod.Dufam ze som to napisal zrozumitelne :-)
Doporučuju cardiotrainer, zkoušel jsem víc aplikací, ale tahle super
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Tak pozeral som na tu aplikaciu co si mi odporucil ale ja som si uz jednu zaobstaral a vola sa My tracks.A ak si ju este neskusal tak si ju skus podla mna je skvela


Chcem sa opytat pouziva niekto tu novu aplikaciu chrome to phone?Ja to nemozem rozchodit pretoze na fone mam ucet gmeil normalka [email protected] tam sa na fone prihlasujem koli tomu aby som mal market samozrejme inac gmeil nepouzivam.No ale ono chce aby som sa aj na pc pripojil na gmeil ale ja sa nemozem prihlasit na pc na to iste konto ake mam na fone nerozumiem tomu ale ide mi prihlasit iba cez emeilovu adresu a to je [email protected] cez toto to ide ale cez to co mam na fone to nejde a tympadom mi ani nejde chrome to phone.Nevieto co s tym mam urobit?Vobec sa do tych google uctov nerozumiem registroval som sa iba koli marketu.

Jaaaj tak vazne mi niekto nevie poradit?Kurna.
Inac rozhodujem sa pre galaxy S ale keby mal aspon ten blesk inac by mi chybalo este sense.Mylsite ze je to dobry prechod z desire na galaxy s?Laka ma velmi ten display.
foboss
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 24, 2010 10:49
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od foboss »

tak dnes mi (prvý krát) padol Desire z 2 metrov na betón resp. dlažbu a ten plechový kryt toho moc nezachránil, pretlačilo ho a trochu "došramotilo" aj plast na rohu. :-D
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Zdravim objavil som dalsi problem v froyo nieje to problem ale bpba zmena.Ked spustim hlasovy zaznamnik cize nahravanie tak sa to zastavi hned ked sa telefon zamkne ale predtym to nahravalo dalej.To mi dost vadi kurnik.Robi to kazdemu tak alebo iba mne?
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

2m a beton to je uz slusna zatezova zkouska :) mne spadl z drzaku navigace, ale zustal na nem ten sviraci drzak a cely s drzakem letel na ostry roh palubky a spadl na horni levy roh, lehce se to promacklo (na prvni pohled neviditelne) a jinak vse v pohode, plast by to takhle na roh nevydrzel, treba u kaisera... aspon si to myslim :)
pnalim
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 12, 2010 17:09
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od pnalim »

to janiss:

zkoušel jsem to a nahrává mi to i při zamknutym telefonu. Nahrává to pořád dokud nestisknu stop.
octávák
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř říj 07, 2009 14:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od octávák »

Ahoj, neporadil by mi někdo? Mám Desire jen chvilku a nikde sem nenašel odpověď. Když například serfuju na netu, nebo používám aplikaci Earth, tak jak poznám, že se používají data WI-FI nebo 3G? Nikde sem to v nastavení nenašel, aby to preferovalo třeba tu wifinu, nebo to mám brát tak, že pokud ji zapnu, má automaticky přednost před mobilníma datama?
Na mé původní Nokii N97 se mě vždy ptala, jaké APN chci použít a tady tak nějak nic... Díky moc za pomoc
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů