HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

no oficialneho klienta na skype a icq by som bral lebo nic ine nepouzivam a nimbuz je dobry ale nevie posielat subory alebo primat uz neviem ale jedno z toho nevie.A fring na symbiane to vedel v pohode tak nechapem preco to nevie android.
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od amirinda »

no tak ICQ už je
Zdenek1959
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř dub 21, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Zdenek1959 »

janiss píše:Zdravim no uz som si vsimol ze je oficialna aktualizacia sw cez fota.Tak sa chcem opytat ci si trba vsetko zalohovat alebo zostane vsetko tak ako bolo?Mylsim nastavenia kontakty app hry atd???Neviem ani ci sa to oplati akutalizovat ci je v tej rom nejaky rozdiel alebo radsej pockat na froyo?
Byl jsem na dovolené, proto ta pozdní odpověď. Mně už se SW aktualizoval dvakrát. Poprvé bez problémů, podruhé (cca před měsícem) mi sice ve fonu zůstaly všechny aplikace, kontakty, nastavení mailů atd., musel jsem ale opět nastavit jazyk, utřídit si ikony na všech sedmi obrazovkách atd. Prostě práce tak na dvě hodiny. Zvláště otravné bylo znovu instalovat záložky na webové stránky.

Možná si za to můžu sám, nevím. Aktualizoval jsem to doslova za chůze, a tak nemohu vyloučit, že jsem nepotvrdil vše tak, jak bylo třeba. Každopádně další aktualizaci očekávám s neblahou předtuchou, že se sitruace může opakovat. Budu rád, pokud mi poradíte, jak uvedeným problémům zabránit (pozn. : domníval jsem se, že se k mým sedmi stránkám s ikonkami se vrátím přes přizpůsobit-scény-uložené, ale to jsem byl skutečně optimista - nešlo to). Díky Zdeněk

PS: Mé dříve popisované problémy s připojením na net zmizely samy od sebe. Sice se stále občas stává, že mám max. možnou úroveň signálu WiFi a hlásí mi to, že musím zapojit internet, ale když vypnu a zapnu WiFi v Bezdrátovém připojení a sítě, tak to začne fungovat. Tapety s androidy se skleničkou či s rybou též zmizely (možná jsem odinstaloval nějakou aplikaci, na níž byly vázány).
Uživatelský avatar
Levapw
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv črc 08, 2010 11:30
Zařízení: BlackBerry Q10
Bydliště: Ostrava

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Levapw »

Ano, z marketu jsem ICQ nainstaloval a běží v pohodě.
toareg
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 07, 2009 20:20
Zařízení: iphone 3gs HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od toareg »

Mám problém so slúchadlom začalo mi v ňom chrapčať a som z toho moc nervozny.
Mal už niekto tento problém?
Jedine asi poslať na reklamačku
s tým novým softom som mal presne ten istý problém ako si písal. Musel som si tiež všetko na novo nastaviť všetky obrazovky atď...... takže chyba nebola v tebe
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Ohladom toho icq.Nainstaloval som ho z marketu a ide super ale nejde mi pripojit na facebook ukazuje mi to vsetky statusy a podobne z facebooku ale priatelov mi to neukazuje.Neviete kde bude chyba?
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Sir Sprice »

ha icq pro android? tak to taky musím zkusit : )

k tomu skřípání sluchátek... mně skřípe zvuk u nového přehrávače Rockplayer, u každého videa co spustím, tak v prvních sekundách to skřípe.. ale meridian a kdekoliv jinde nic, takže předpokládám, že je to něco nevyladěného v tom zmiˇmnovaném přehrávači
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od VladimirSE »

Mate uz niekto Desire so SLCD?????
Podla informacii z mp3.sk by nove zariadenia mali byt na sklade v Nemecku a distribucia do CR a SR by mala prebiehat prvy augustovy tyzden, t.j. buduci tyzden. Tak som zvedavy ci nekecali a naozaj budem konecne vlastnikom Desire aj ja.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Opisem sem svoj problem ktory je divneho charakteru nejde asi ani tak o fon ale o router neviem dufam ze mi niekto poradi co s tym.
Ide o to ze niekedy mi nejde pripojit sa na net ono ma to pripoji vsetko vyzera v pohode ale nejde internet ukazuje to aj intenzitu signalu.VSetko ako normalne len proste nejde net.No zistil som ze staci ked sa pripojim na net cez edge a dam natiahnut jednu stranku to je jedno aku len proste aby sa pohol net nejak na fone staci ze nacitam google.No a potom vypnem edge pripojim sa na wifi a net ide normalne.Neviem cim to je ale robi mi to aj na pc.Ale na pc to ukazuje ze ziaden pristup na net potom odpojim kabel od rutru a dam ho do compu a net ide dam ho zase do rutru a normalne ide aj cez wifi neviete cim to je?Niekedy sa mi nechce vstavat a pripajat odpajat atd.POradte mi niekto co s tym moze byt lebo mne to pride divne staa sa to tak 2x 3x denne.
Uživatelský avatar
Levapw
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv črc 08, 2010 11:30
Zařízení: BlackBerry Q10
Bydliště: Ostrava

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Levapw »

nahur
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 29, 2010 21:24
Zařízení: babicka E90

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od nahur »

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s použitím DESIRE v autě, konkrétně s handsfree vyžadujícím rSAP (remote SIM Acces Profile)? Nikde jsem se nedočetl, jestli to podporuje. Vím, že HTC s WM6 to umí, ale nenašel jsem to ani v manuálu, ani v diskuzích. A je to pro mě rozhodující před nákupem, auto kvůli telefonu měnit nebudu :-) Díky.
toareg
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 07, 2009 20:20
Zařízení: iphone 3gs HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od toareg »

nezdá sa vám že 2.2 žerie viac baterku? nestíham dobíjať
ak má niekto ten istý problém nech dá vedieť , alebo nejaké riešenie
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Prosim poradte mi ako mam urobit aby sa mi v hudobnom prehravaci nezobrazovali zvuky zhier je tam toho vela a hrozne mi to vadi.A taktiez v galerii ikony zo sygicu a tak.Dik dufam ze to konecne poriesim.
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od jenda89 »

jo tak tohle mě taky štvalo,zkoušel sem před složku dát . (tečku) to se pak nezobrazují v galerii ani přehrávači,problém byl ten že pak aplikace/hra blba,nebo se složky vytvořily znova,
buď si utvoř playlisty nebo takové hry/aplikace smaž,myslím že to první řešení je nej,
jelikož v přehrávači dáváš přehrát vše,ne jen určitá alba,tak ti tam skočí řev motoru z asphaltu :-)
Tapertorp
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 03, 2010 14:33
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Tapertorp »

Může mi prosim někdo sdělit, kde bych našel v HTC Desirenějaký info o staženejch datech internetu poskytovanym operátorem? Pokud to neni v základnim menu, tak jestli existuje nějaká utylitka? Děkuju za odpověď
TomsonTom
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: čtv srp 18, 2005 9:13
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od TomsonTom »

janiss: Zkusil bych Hide It (bohužel placená app, v trialu je limit 25 skrytých souborů).

Tapertorp: Na tohle existuje aplikace NetCounter (zdarma), jen občas má trochu zpoždění.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

cize nejde to nejak inac ako doinstalovanim app nerad davam do fonu zbytocne aplikacie s ktorymi je dalsia robota a este k tomu vedia spomalit fon ja chcem svizny fon nechcem sa pri nom rozculovat koli tomu som kupil desire
podla mna to musi nejak ist ved napr obrazky z albumov mi to neukazuje ale v prehravaci ano
tomiskavac
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 21, 2009 12:21
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od tomiskavac »

Pro obrázky určitě funguje toto: do složky, kterou nechci zobrazovat v galerii si umístím soubor ".nomedia" (bez uvozovek).
Jestli to bude i pro zvuky netuším.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Někdo tady někde psal, že se mu neobjevili některé zakoupené aplikace v Marketu po aktualizaci na verzi 2.2. Také jsem se s tím setkal a některé aplikace se objeví až po přepnutí na podporovaného operátora pro koupi aplikací. Buď emulací nebo vložením nějaké zahraniční SIM karty a po připojení na Market.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

tomiskavac:no neviem ako presne to myslis nepochopil som kay subor nomedia skusil som premenovat jeden obrazok v zlozke na nomedia ale ten obrazok sa neobjavoval ale zlozka ano aj ostatne obrazky v nej.Tak neviem ako presne si to myslel.Ale bolo by to fajn keby nieco take fungovalo.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů