HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

tak ZNOVA, mas ho od T-mobile nebo ne??
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Ved si skontroluj ci mas taky isty soft ako je new.
CSCicus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: sob led 16, 2010 21:03
Zařízení: Samsung Galaxy S2 root
Bydliště: Ivanka pri Dunaji

Kalendar

Příspěvek od CSCicus »

Zdravim vie mi niekto poradiť či sa dá zmeniť vyberanie dátumu v kalendári lebo tie koliečka sú nanič keď si chcem vybrať napríklad utorok ku koncu mesiac tak si musím najprv pozrieť kolkáteho to je na WM sa zobrazí pekne cely mesiac a len ťukňem na deň ktorý chcem to sa mi zdá o dosť rýchlejsie ako ten výherný automat čo je na andoride. Dá sa to niako zmeniť
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od K_O »

v kalendári htc máš aj zobrazenie mesiaca. Dokonca aj ako widget na plochu
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Dnes som konecne nasiel na ebay.co.uk zadny krit na desire zhanam ho koli tomu ze moj vrzga strasne od nova podlepil som ho izolacnou paskou tak je to celkom ok ale aj tak by som chcel aby bol original a nevrzgal aj bez pasky.Otazka znie myslite si ze ked kupim new krit tak bude vrzgat alebo to je sposobene konstrukciou fonu a zadny krit za to nemoze.Nechcem vyhodit 13 libier a ono to bude vrzgat dalej.Kurnik.Ale ziaden telefon mi takto nevrzgal samozrejme okrem nokii.
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od foreveryone »

To že to přesně nelícuje může být jak nepřesností krytu, tak nepřesností těch západek v telefonu, těžko říct klidně to může dělat i potom, ideální by bylo osobně vyzkoušet jiný kryt (od nějakého známého nebo někde na prodejně třeba) každopádně takovýmto výrobkům na ebayi nevěřím od jisté doby, tipoval bych že ten co koupíš bude spíš ještě horší...
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Myslis pise tam ze je to original ja mam zatial z ebayom dobre skusenosti minule som si objednal puzdro original na desire a vyzera vazne original aj sedi original.Odporucam.No ale s tym kritom mas pravdu ale ja ho nemam kde vyskusat tuna desire asi nikto nema aspon nikto koho poznam.Byvam v takom nie moc aktualno meste cize ludia take fony moc nepoznaju. :-)
Pridavam link na puzdro co mam mozno niekoho bude zaujimat

http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-HTC-PO-S5 ... 1856wt_911" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

ja ti nechci nic rikat, ale to neni zadny kryt, ale pouzdro na telefon...

edit. jo sorry ja myslel, ze davas odkaz na kryt :)
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

no puzdro je skvele mozem iba odporucit vybral som si ho koli tomu ze predtym som mal htc HD2 a tam bolo puzdro originalne v baleni a bolo velmi pekne ked som niekam fon polozil vyzeral elegantne a toto sa dost podoba na to co bolo k hd2.A je asi aj kvalitne zatial nevidim ziadne nedostatky na nom.


inac neviem ci aj vam ale mne sa zda ze reproduktor na desire hraje casom lepsie ako za nova?Alebo som si len zvykol?
CSCicus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: sob led 16, 2010 21:03
Zařízení: Samsung Galaxy S2 root
Bydliště: Ivanka pri Dunaji

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od CSCicus »

To K_O: podobu odpoved som čakal ja. Viem ze tam je widget ale ked chcem trebars v agenda view priamo pridať tak by som musel ist zase na inu obrazovku a preklikávať sa ktomu jednoduchšie mi pride si kliknuť pri priamej volbe.
pnalim
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 12, 2010 17:09
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od pnalim »

Jak jsem psal - nemam telefon od T-mobile.
v menu jsem našel tenhle popis:

verze firmwaru
2.1 update1

verze základního pásma
32.30.00.28U_4.05.00.11

verze jádra
2.6.29-97da29ed

číslo sestavení
1.15.405.4 CL155070 release-keys

číslo software
1.15.405.4

- mohl by mi to někdo porovnat kdo už aktualizoval?

Jinak když tu čtu o tom krytu tak, mně telefon přímo nevrže, ale kryt k tělu lehce nedosedá . Ze začátku mě to pěkně štvalo ale už jsem si zvyknul. Krom toho jsem zjistil že to zřejmě neni krytem, pže ten je rovný. Když ho sundam a podívám se jedním okem podél levého boku telefonu, tak vidim jak je nepřesně vytvarovaný a ve prostředku je mírně vystouplej. To taky způsobuje že na tomhle místě kryt krásně přilehne a zejména v horním rohu, kde je ta škvírka na nehet, tam vzniká mezerka. Takže jsem o tom krytu původně taky přemýšlel ale myslim si že by se tim nic nevyřešilo.

Další věc je krycí ,,sklíčko,, fotoaparátu. To není žádné tvrzené sklíčko a soudruzi to mohli taky pořešit trochu líp. Přestože telefon pořád hlídam a nosim ho v pouzdře, tak už tam mam škrábanec. Když jsem si toho prvně všimnul, tak jsem myslel, že mě omejou :)
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

tak teraz nerozumiem novu verziu tam nemas mas tam tu starsiu ale ak nemas fon od operatora tak neviem aky v tom moze byt uz problem mozno by si mohol urobit updat cez pc niekde tu bol ten new sw.A je to jednoduche urobit len neveim ci ti to pojde ked ti to nehlasi novu aktualizaciu.Alebo sa chod opytat do predajne kde si ho kupoval ze z jakej pi .i tie telefony beru.


kazdopadne ten new soft nieje nic moc nieje nad cim plakat ze ho nemas napr ja lutujem ze som to aktualizoval pretoze predtym som mal skvely fon vsetko islo ako ma a teraz s tym novym softom mi blbne a blbne a blbne a napr pretacanie obrazovky mi pride ovela pomalsie ako predtym no mozno to nieje sw ale ak to nieje sw tak potom neviem cim lebo vo fone mam to iste ako predtym dokonca menej hier a programov.Takze ja by som to najradsej vratil spet.
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od K_O »

stačí pozrieť na androidforum, tam je množstvo užívateľov ktorým to tiež nejde. Majú 1.15, telefóny kúpené oficiálne v sunnysofte. Jeden z nich písal aj na support HTC a dostal odpoveď, že o tom vedia ale žiaľ riešenie ešte nemajú.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

ja jsem update udelal rucne pres RUU... par kliknuti a za 10 minut hotovo
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

a myslis ze by som mohol skusit aj ja to RUU ako som uz spominal zelefon nieje nic moc po update a dokonca ani po hardresete tak mozno keby som nanovo nahral soft cez to RUU cez pc tak by to bolo lepsie alebo sa to uz neda?
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

ta podepsana romka co se da ruco instalovat je vlastne ta sama, co vysla pres FOTA update, respektive pres FOTA sel jen update cca 30mb, ale ve finale by to melo byt naprosto stejny jako kdyz se stahla cela ofiko rom. Ale nevim jestli ti to pujde, udajne u te FOTA rom jeste stihli trosku predelat HBOOT, takze ho vic zabezpecili a nevim jestli ta romka s RUU flashem pujde. Mozna je to fama nevim, spis procti nejake diskuze jinde ohledne toho jak to s tim HBOOTem pres FOTA je.. ja prave delal update pres RUU, takze jsem tohle nejak moc nezjistoval
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Zdravim nevie mi niekto poradit nejaku aplikaciu ako napr. Na Wm som mal remote desktop.Proste chcem vidiet na fone obrazovku mojho pc nech som kdekolvek kde mam ponruke wifi a pc doma.Na wm som tam mohol napr prehravat hudbu tak ze mi hrala vo fone ale tahala sa z pc alebo napr pracovat v nejakych programoch ako konvertory a tak.No prosto nieco take by som potreboval.Poradi mi niekto najlepsi program pre android a taktiez navod ako to rozchodit strucny.Pretoze uz som mal asi dva programy co to maju zvladnut ale nepodarilo sa mi to rozchodit asi neviem aku ip tam mam zadat zadal som tu co mi pise v nastaveniach routeru tak mi to fungovalo na wm ale tu to tak neslo tak mozno to chce nejaku inu ip.Ale ja sa moc ip adresam nerozumiem neviem aku mam kde hladat.Dakujem za radu vopred.
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte úno 26, 2008 17:50

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mancusco »

nějaké řešení jsou, ale musíš mít root
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Na co je k tomu potreby root?Neexistuje nejaka app co to jednoducho dokaze?
viktor4555
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned čer 20, 2010 17:32
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od viktor4555 »

chcem si ho ist v pondelok kupit zaujimalo by ma ci bude mat aj slovencinu ked sa predeva ako HTC DESIRE CZ a co to znamena Cestina (Madarsko) a Cestina (Slovensko) ?
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 17 hostů