HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Sir Sprice »

K čemu je tento převod? Myslel jsem, že to slouží k tomu, abych si telefonní seznam zálohoval na google email a když udělám flash mohl to přes mail synchronizovat.. pokud to tak není, tak mě opravte a vysvětlete k čemu jsou google kontakty. Úcět na googlu jsem založil pouze kůli Marketu
t66mek
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 03, 2010 10:20
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od t66mek »

zdravím vás dneska jsem se stal majitelem Desire a už si s ním 2 hodiny hraji ale stále nemůžu přiřadit fotku ke kontaktu a ani mi nejde přidat do oblíbených položek jako widget díky za radu

-- doplnění předchozího příspěvku (pon čer 07, 2010 14:52) --

jsem novacek pochopte moje dotazy, co se tyce k tem fotkám nebude to třeba díky tomu že jsem nekopíroval kontakty do telefonu? jinak je mam všechny zobrazené ale je tam u každého napsáno SIM, mají se kopírovat? když ano tak please kde? díky
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od foreveryone »

kontakty na sim podporují pouze 1 jmeno + 1 cislo, kontakty je proto potřeba přenést do paměti telefonu:
menu/lidé na kartě vše - tlačítkem do nabídky - import/export ...
t66mek
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 03, 2010 10:20
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od t66mek »

tak jsem to vykutil a bylo tuo tím že jsem neměl kontakty skopírované ve founu, to musím nastavit i SDkartu aby se mi tam ukládaly fotky? jinak max spokojenost zatím mam ho 3 hodiny :) a nemůžu se od něj odlepit

-- doplnění předchozího příspěvku (pon čer 07, 2010 15:19) --

jinak se chci ještě zeptat, když podržím tlačítko s tím domečkem tak se mi zobrazí aplikace které jsem měl zpuštěné nebo jsou stále aktivní? pokud ano tak nevím jak je mám vypnout
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

t66mek ale notak... tohle tu je řešený už.. a ne jednou. Hledej trošku prosim. Přístí takovýhle post budu mazat. Díky za pochopení
NightElf
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 07, 2010 18:53
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NightElf »

Ahoj, dnes se mi na mém Desiru objevila nějaká hláška napůl francouzská, že je nějaká nová aktualizace softwaru od HTC (nějakých 22 MB) jestli jí chci stáhonut hned nebo později. Neví někdo o co se jedná? dík...
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Crashdown »

prostě o update :D ale nejsem si jistej, jestli tahle verze, na kterou se ti to updatne je rootovatelná..
t66mek
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 03, 2010 10:20
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od t66mek »

zdravím, od včera kdy jsem nainstalova HTC Sync tak mi porad vyskakuje problém ,,V aplikaci TODO:file description došlo k problému a je ji třeba ji zavřít. Nevíte co by to mohlo být ?? díky za odpověď
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

co jsem slyšel tak update FOTA zatím rootnout nejde, údajně od uniklé ofiko rom co se objevila na XDA, stačili trošku poupravit BOOTLOADER, ale myslím, že to je jen otázka času pro Paula...
ifco
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte úno 17, 2009 13:20
Zařízení: Samsung Galaxy S2
Bydliště: Praha

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od ifco »

Co sa tyka spravy beziacich procesov, multitaskingu atd odporucam precitat tento clanok http://android-developers.blogspot.com/ ... d-way.html" onclick="window.open(this.href);return false;
NightElf
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 07, 2010 18:53
Zařízení: HTC Desire

Signalizační dioda při nabíjení a zmeškaná sms/hovor

Příspěvek od NightElf »

Ahoj, nevíte náhodou jak je to s funkcí signalizační diody při nabíjení vs. zmeškaná sms/hovor? Když mám Desire na nabíječce, dioda je oranžová/zelená podle nabití, ale když mám zmeškanou sms, dioda nereaguje, ani při použití prográmku "Missed Reminder". Nabíjení má masi "vyšší prioritu" přistupu k diodě. Nedá se to nějak změnit? Je to docela hloupé, když mi leží telefon na stole, je na nabíječce a já ho musím po haždém odběhnutí kontrolovat... díky...
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

JackalJackal píše:Nevíte kam se ukládá soubor .apk při stažení z Marketu, před nainstalováním ?? Nebo jak to funguje ??
Řešení.
t66mek
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 03, 2010 10:20
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od t66mek »

zdravím, nevíte někdo co je za problém když mohu posílat ja přes BT do notobooku např: foto ale obráceně to nejde, že fotky z notebooku do Desire nejdou odeslat, píše to (service discovery failed) díky za odopveď
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Tonda512 »

Jde mi to normálně. Máš určitě zapnutou viditelnost?
t66mek
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 03, 2010 10:20
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od t66mek »

zdravím, tak včera jsem telefon vypnul a zapnul zapnul jsem opět BT a šlo mi to bezproblémů. Tak asi někde byla krpa, díky za opověď. Jinak jsem dělal včera fotky a foťák bych zařadil k nadprůměru co se 5MPix týče. Máte taky ten stejný pocit.?
wulfgreta
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned čer 13, 2010 11:46
Zařízení: Samsung Galaxy S

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od wulfgreta »

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s nouzovým režimem na HTC Desire? Večer jsem ho dal do nabíječky, ráno vyndal a nefungovaly tlačítka, tak jsem vyndal baterku(nefungovalo ani tlačítko na vypínání), a chtěl jsem telefon zas zapnout, ale vždycky se zaseknul u loga HTC a vic ani tuk. Po hodině jsem to zkusil ještě jednou a to naběhnul bez problémů. Ale v levém dolním rohu displeje mi svítí NOUZOVÝ REŽIM. tak jsem ho zkusil vypnout a zapnout(už klasicky tlačítkem) a svítí to tam pořád, navíc jako bonus se telefon zbláznil-stále přidává hlasitost a přepíná se mezi náhledem na 7 pracovních ploch hlavní plochou a do toho se ještě pořád objevují posledně spuštené aplikace. Nevím jestli to není třeba jen nedoladěným nouzovým režimem nebo je chyba v HW. ROMku mam ofiko...tu nejnovější...a telefon jsem nikde nenamočil ani ve vlhku nebyl. Nevíte prosím někdo co s tím?
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Zkus dát telefon do továrního nastavení.

1)Drž tlačítko pro zeslabení a zapni telefon.
2)Najeď na položku Recovery bočními tlačítky a stlač tlačítko pro zapnutí telefonu.
3)Až uvidíš na displeji telefon s vykřičníkem zmáčkni tlačítko pro zesílení a současně tlačítko pro zapnutí telefonu.
4)Najeď na Wipe (tovární nastavení) je to ta třetí položka v pořadí a stlač tlačítko pro zapnutí.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Zakládejte nová témata. Vše se dává to jednoho threadu a bude to nepřehledné. Oba poslední dotazy si je zaslouží. Pokud tu tedy už nejsou.
wulfgreta
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned čer 13, 2010 11:46
Zařízení: Samsung Galaxy S

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od wulfgreta »

Mere Cypher píše:Zkus dát telefon do továrního nastavení.

1)Drž tlačítko pro zeslabení a zapni telefon.
2)Najeď na položku Recovery bočními tlačítky a stlač tlačítko pro zapnutí telefonu.
3)Až uvidíš na displeji telefon s vykřičníkem zmáčkni tlačítko pro zesílení a současně tlačítko pro zapnutí telefonu.
4)Najeď na Wipe (tovární nastavení) je to ta třetí položka v pořadí a stlač tlačítko pro zapnutí.
no to je celekm oříšek...to tlačítko hlasitosti je zjevně nějaký zaseklý a vůbec se nedá dostat na tlačítko wipe(max o jednu položku níž, pak to hned skočí nahoru...wipe je až 3 nebo 4)...takze asi reklamace...
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Ještě je v menu Nastavení jedno uvedení do továrního nastavení. Zkus jestli se tam dostaneš. Nevím na kolik je důkladné, ale zkusit ho můžeš.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů