HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od barberry.pha »

Sir sprice: to byla spise blbost a ty si mel jenom pekne stesti, protoze ti taky mohli rict ze mas zabarvene cidla vlhkosti a ze ti tel nekde zmokl a byl bys si nahrany a bez phonu. Jinak asi pro tebe vymysleli takovy obal co jsme zkouseli na minulem sraze, vypada jako kondom ale na mobil :))) a to by ses pak s nim mohl koupat, chodit ven, do cajovny a hospod a ruzny veci a do pristroje by se nic nedostalo :))))

JackalJackal: spirit backup mela pritelkyne i compactu V a na zalohu mi to prislo supr ;) jinak tedka u iphonu si nemuzu vynachvalit backup v itunes, clovek udela restore(neco jako hard reset) a po pripojeni k itunes se vam zpatky vsechno nahraje a nastavi jak to bylo predtim a to vcetne rozmisteni ikonek programu, docela jsem na koukal :))))
čiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: pon pro 25, 2006 23:34
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Bašť
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od čiko »

Ahoy...funguje na Desire nahrávání hovorů?
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte úno 26, 2008 17:50

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mancusco »

JackalJackal píše:Čím zálohujete telefon ? Koupil jsem si Sprite Backup, je to dobrá volba ?
desire v sobě zálohu má - SMS, call log, zálohovat aplikace je stejně k ho..., market si pamatuje, co jsi stáhnul, tak ti to nabídne, kontakty máš na gmailu, jediné co se po Hard Resetu ztratí, je rozložení obrazovky, ale někde by to asi vyhrabat šlo, resp. uložení uživatelského nastavení, sečteno, vyhodil jsi prachy, protože jsem ho již vyzkoušel a RESTORE bylo stejně nepoužitelné
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od jozinzbazin »

Problém s otevřením vCard: poslala mi dcera vizitku ve formě vCard. Telefon mi po klepnutí na zprávu říká, že položka vCard byla úspěšně přijata. Ale ani bohovi ji nemůžu otevřít. Koukal jsem i do návodu, ale že bych z toho byl moudrý, to říct nemůžu. Prosím o radu, je to dost urgentní. Díky.
JZB

Edit: Tak jsem to otevřel. Velice krkolomně a to následovně: klikl jsem na zprávu a ukázal se odesílatel (v tomto případě dcera). Místo textu byla viditelná příloha s názvem: vCard(jméno toho člověka z vizitky), dole jsem šel na tlačítko MENU a vybral "připojit přílohu" rozkliknul a vybral z rolety "Kontakt vCard", rozkliknul a vyskočila nabídka kontaktů. Dal jsem první kontakt v nabídce, kliknul a dal OK. Pak se mi objevil obsah vCard s tlf. číslem. Pak jsem vytvořil nový kontakt a přidal to číslo. Hotovo. Fuj to byla fuška :) Ale ještě to není ono. Určitě bude nějaký lepší způsob.
JZB
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte úno 26, 2008 17:50

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mancusco »

jo tam mi to také fungovalo, tady se mi zdá zbytečný a jak jsem říkal, po Hard Resetu jsem stejně pak musel vše dodělat ručně, ale šlo to rychle, z důvodů viz výš
kokotc
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte lis 03, 2009 20:26
Zařízení: Samsung i9195
Bydliště: Krkonoše

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od kokotc »

Nepřipada vam že ten snimač (kulička)...je vlastně snímač z pc myši ale misto
podložky se používá prst ????
Zatim Desira nemam ale již brzy !!!!
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte úno 26, 2008 17:50

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mancusco »

jasně, já jsem došel ke stejnému závěru, protože vím, že myš na hladkém povrchu nefunguje, tak jsem si na ukazováček lípnul chemopren, nechal zaschnout a nemyji si ho, tedy ten ukazováček :-D
elka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pon led 22, 2007 12:27
Zařízení: HTC Desire - Rooted Official HTC Android 2.2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od elka »

kokotc, tys nikdy neslyšel o trackbalu? Kdysi populární zařízení :)
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Crashdown »

tak jsem taky nahodil froyo romku, celkem ujde, akorat ten foťák pořád blbne, wifi tethering nejde a copilot a par aplikaci nejde.. z toho flashe 10.1 sem trochu zklamanej, videa se stejně sekají jak prase a v prohlížeči pořád nefunguje stahování např. z ulozto a jiné věci..

a nefunguje mě mass storage, kartu nejdřív umountnu pak se objeví usb mass storage, dám to a pořád se to připojuje a nic se neděje, takže se karta musí vyndat z mobilu a dát do nějakýho zmetku, kterej připojíte k pc, abyste tam mohli něco nahrát
Zdenek1959
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř dub 21, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Zdenek1959 »

Ad wallpapery: Právě, že dříve jsem tam měl zeleného androida či fotku a pod tím přijmout/odmítnout hovor, číslo, jméno. Bylo to tam po celou dobu hovoru a to mi vyhovovalo.
Nyní to tam takto mám pouze při vyzvánění. Když přijmu hovor, tak mi tam naskočí ty tapety (android se sklenicí, s rybou, u Sochy Svobody atd), což mi znepříjemňuje život. Ne vždy se před přijetím hovoru stačím podívat, kdo volá a hlavně - když chci ukončit hovor, musím přes tlačítko Home odejít z tapety, dostat se na info o volajícím a klasicky stáhnout lištu. Nějak musí jít se těch tapet zbavit, protože původně jsem je tam neměl. Díky za každou radu Zdeněk
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Crashdown »

zdá se mě to a nebo froyo zobrazuje šedou barvu na stránkách htc? :-) místo růžové
ifco
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte úno 17, 2009 13:20
Zařízení: Samsung Galaxy S2
Bydliště: Praha

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od ifco »

oficialny update Desire http://www.htc.com/europe/support.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Inac je to ta ROMka co sa zjavila na XDA developers pred par dnami
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Zdravim no uz som si vsimol ze je oficialna aktualizacia sw cez fota.Tak sa chcem opytat ci si trba vsetko zalohovat alebo zostane vsetko tak ako bolo?Mylsim nastavenia kontakty app hry atd???Neviem ani ci sa to oplati akutalizovat ci je v tej rom nejaky rozdiel alebo radsej pockat na froyo?
Patrik_gee
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 21, 2010 11:28
Zařízení: SonyE.

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Patrik_gee »

Zdravím, mám takový začátečnický dotaz ohledně jedné aplikace. Nevíte prosim,jestli jde na Desire nainstalovat aplikace Swype? ( viz http://www.youtube.com/watch?v=b2jGeN2ANMc" onclick="window.open(this.href);return false; ) Případně jak to na Desire šlape? Podle mě je to dost užitečná aplikace. Děkuji, snad někdo odpoví :)
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Sir Sprice »

vzhledem k tomu, že ta aplikace nemá český jazyk, tak to neshledávám moc užitečným. Ale jinak jsem to měl běžně v ROMCE na HD2 a na Diamondu jsem měl aplikaci ShapeWriter, do které i pár lidí udělalo čestinu, což jsem byl zpočátku hodně rád, ale nakonec to člověk přece jen nevyužil - pořád to má nějáká slova, která ten slovník nezná a furt je musíš přidávat.. nemluvě o tom, že to psaní není tak pohodlný, jak na těch videích můžeš vidět..
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od wakkee »

janiss> prave som aktualizoval desire, sam si spravi backup a nasledne aj restore. Vobec nemam pocit ze sa aktualizoval os. Kludne chod do toho.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Vazne sa nic nezmazalo?A funguje dobre?Lebo som pocul ze ked aktualizujes sw tak je treba urobit hard reset koli tomu aby v telefone nezostali nejake zle subory ktore by nerobili dobre novemu sw.Takze ako to je?
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od wakkee »

Pisal som to sem z desire tesne po update. Vsetky aplikacie zostali, pozadie tiez. Nie je vidno ziadne zmeny. To je ale moj pripad. Ak sa bojis, kasli na to :) Tiez som ocakaval hardreset ale nestalo sa tak. Ako som pisal, instalacia vsetko zabackupuje a potom si restorne.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

oks no ale ja to asi radsej najskor hardresetnem pretoze tam fakt moze ostat nejaky zadrhel zo stareho sw.ale dik za info..
nyyo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 22, 2009 15:14
Zařízení: HTC DESIRE HD - OFFICIAL - FROYO_2.2

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od nyyo »

Ja som urobil hard reset a funguje to dobre
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů