HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
E1X
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř kvě 13, 2009 0:56
Zařízení: SE Xperia mini pro

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od E1X »

NeoPlex a Zdenek1959@ HD2 sem měl dva měsíce skoro a nebýt wm tak bych se ho asi nevzdal.. Mě osobne příjde líp zpracovanej... BTW je tam plast a hlinik aspoň zadní víko je což se asi nedá říct o Desire a jeho rámečku, někde sem čet, že to je jenom plast když někomu spadnul a rejpnul ho..

Tím nechci hanit Desire.. Je menší a padne líp do ruky což je fajn ale az na tlačítka byl HD2 lepší :)
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Sir Sprice »

Sdílím tento názor o HD2. Viděl jsem jej sice jen v obchodě, a tak se nemohu vyjadřovat k výkonu. Ale byla to právě jeho velmi lacině působící plastová tlačítka ve stylu někdejší hry "Jen počkej zajíci", která mě definitivně od HD2 odradila a počkal jsem si na Desire.
to samé jsem měl i já zafixováno, když jsem šel tehdy HD2 kupovat do obchodu - tehdy jsem ho viděl jako maketu a chyběl tam snad zadní kryt a byla to taková plastová větší krabička, tak jsem z toho měl strach, ale pak když jsem ho měl celej v ruce, tak jsem byl hodně mile překvapenej, jak je celá HD2 pogumovaná a zadní kryt kovovej, celkově telefon působí oproti Desiru o HODNĚ silnější konstrukcí. např. nosím prstýnky a u HD2 no problém, že bych poškrábal telefon, ale u Desire tam má člověk pocit jakoby krájel do másla a kolikrát jsem četl, jak někomu HD2 spadl a no problem, zatímco .. zkuste to s Desirem !

To, co píšu neznamená, že jsem víc pro HD2, mám Desire a musím říct, že hodně si začínám zvykat na ten telefon. Telefon je svižný, hodně příjemně se drží, píše se s ním VELICE DOBŘE, míval jsem Touch Diamond a psalo se tam blbě, že jsem v životě nechtěl už telefon bez klávesnice, HD2 jsem vzal kůli velkýmu dislayi - že se člověk trefí - trefil a stejně to byl samej překlep. Desire je menší, ale za to vůbec žádné překlepy a vážně krása. Prostě Desire mi připadá víc jako zařízení určený pro telefonování, zatímco HD2 na testování a pro člověka, kterýho baví různě ladit ROMky z Xda (což mě velmi bavilo : )) )
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od jenda89 »

omlouvám se jestli to sem nepatří ale nechtěl sem kvůli tomu zakládat nové téma:
hledám jednu aplikaci,poměrně easy app,jen za ni nechci platit a nechci si kvuli tomu rootovat me htc desire,,jedna se o obycejny screen shot! proste aplikaci ktera mi vyfoti display,vubec sem necekal ze to bude tak slozite sehnat tak jednoduchou aplikaci zadarmo a funkcni i bez rootu,stacil by mi jeji nazev prosim.
Uživatelský avatar
martian
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv dub 22, 2010 22:04
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Liberec

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od martian »

návod na screenshot najdeš tady: http://wexter.blog.mobilmania.cz/2010/0 ... tc-desire/" onclick="window.open(this.href);return false;
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od jenda89 »

díky dík,už mi jedna dobrá duše poslala pm též s odkazem,jdu to rozchodit

edit: díky uživateli Tick a Martian za odkazy,pomohlo mi to zde je důkaz :-)
http://img411.imageshack.us/img411/3831/menumobilu.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Mugvaj
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 16, 2010 15:28
Zařízení: nokia

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Mugvaj »

vsimli jste si ze desire pri nabijeni ... jak to jen presne rict "probiji"?

dejte telefon do nabijecky, polozte treba na stul a kuprikladu po horni strane jak je ten kovovej nebo co ramecek kolem displeje jezdete jemne prstem, a ucitite lehky jakoby brneni...
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Zdravim uz som cital o tom ze android alebo obrazkova galeria co ie vo fone zobrazuje zle fotky a ze na to pomoze nejaka 24 bitova galeria vedeli bu ste mi niekto poradit taku co by bola aspon rovnako rychla ako v desire a aby zobrazovala fotky tak ako ma.Dost sa mi nepaci ako desire zobrazuje fotky nekvalitne tak by som to chcel nejak poriesit.Inac taky mensi postreh ked fotku priblizte a potom date spet tak ju iz vykresli pekne nechapem tomu ale ok tak ak by sa dalo poslite mi link na nejaku konkretnu co najlepsiu galeriu alebo nazov co mam hladat na markete.Dakujem pekne.Ps mal by som mozno zaujem aj o tu co ma nexus vraj je dobre.
pedro3366
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 22, 2010 10:07
Zařízení: htc desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od pedro3366 »

som majitelom jednodnoveho Desire. šťastným. Zo stareho telefonu som si prekopiroval kontakty na simku a po vlozeni do desire mi pomenilo znamienka a poskracovalo dlhe mena. je to normalne, a preto sa chcem opytat ako oznacit vsetky kontakty a nakopirovat ich do telefonu ako sa to robi na inych telefonoch. aby som ich mohol nasledne poupravovat a popridavat miniatury. Je nieco take v Desire mozne? Neviem tu urobit. DAKUJEM ZA POMOC.
kupco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv kvě 28, 2009 19:07
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od kupco »

Keď si v kontaktoch, daj menu a máš tam možnosť import/export a tam si vyber zo SIM do mobilu...
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od K_O »

ja myslím že ten prevod kontaktov na sim kartu urobil to skrátenie mien, desire s tým určite nemá problém. Ja som si kontakty naimportoval z outlooku.
pedro3366
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 22, 2010 10:07
Zařízení: htc desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od pedro3366 »

dakujem. už som si to prehodil. a ešte jedna vec. predtým som si veci v mobile upravoval v PC v programe MobilEdit. Ten mi teraz nejde. Akým programom to robíte vy?
malcor
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv bře 18, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od malcor »

Mugvaj píše:vsimli jste si ze desire pri nabijeni ... jak to jen presne rict "probiji"?

dejte telefon do nabijecky, polozte treba na stul a kuprikladu po horni strane jak je ten kovovej nebo co ramecek kolem displeje jezdete jemne prstem, a ucitite lehky jakoby brneni...
Jo, to mě dělá taky, ale mám pocit, že jenom při nabíjení ze zásuvky. Přes USB ne.
Mugvaj
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 16, 2010 15:28
Zařízení: nokia

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Mugvaj »

dobry nicmene velice zajimave :)

btw. Vypis o doruceni, mam zaskrtnuto, odeslu sms a vidim vpravo u zpravy takovou obalku s "i" pri doruceni by se asi mnelo zmeni nicmene se tak nestane a kdyz chcu zjistit jestli byla sms dorucena musim rucne kliknout na sms a dat zobrazit
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

No ten isty problem mam aj ja s tym i...a dalsi problem s tou galeriou ako som vysie spominal tak dufam ze mi niekto odpise.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

mne teda prijde Galerie v Desire v poradku, je krasne rychla a ano pri zoomovani se doostri, ale to je i pred zoomem. je to prijde, ze predtim nebyla doostrena, ale neni to pravda, protoze pri prechodu na fotku se do vteriny doostri. Jinak pokud muzu doporucit, tak xda dev se da stahnout galerie z nexusu

edit, ale teda ta 3D galerie je oproti te co je v Desire pekne zasekana..
Gorr GrimWolf
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 27, 2010 20:58
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Lety, Czech Republic

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Gorr GrimWolf »

Takže dnes jsem aktualizoval ROM na verzi 1.21.405.2 - je oficiální, každopádně myslím, že na stránkách ještě není, unikla o něco dříve asi. Ikdyž je možné, že se tam objeví v nejbližších hodinách, ale známe HTC.

Takže update proběhl naprosto bez problémů. Není potřeba ROOT, pouze pro majitele brandovaných telefonů. Vše bylo odbyté za pět minut, doporučuji zapnout při připojení k PC mód pouze karty, mě propojení "Sync" nefungovalo pokud víte co myslím. Ale je možné, že to byla pouze náhoda.

Každopádně pár mojich čerstvých pocitů - Je rychlejší, rozhodně se už dají používat Live Wallpapers, stejně tak mi příjdou HTC aplikace o něco svižnější než byly. Je asi nová verze, nebo pouze ikonka u Quickoffice - přiznám se, že jsem nezkoumal. Na Marketu už najde i Google Earth, takže předpokládám, že aplikace pro Nexus One už jsou přístupné. Podle fóra se také snížila spotřeba baterie. Ale potvrzené to nemám.

edit// Nová je také YouTube aplikace, kde se dá konečně zmáčknout HQ tlačítko pro větší kvalitu. Funguje i Widget.

Odkaz je zde

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=684259
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od K_O »

tak som ju nahodil. Vyzerá byť ešte rýchlejšia, ale zatiaľ som nemal moc času. Je vo všetkých jazykových variáciach, takže ani CZ nieje problém. QuickOffice je novší lebo xlsx ktoré mi na rom 1.14 otvoriť nešli už idú všetky.
Díky za typ
Pollux
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 17, 2010 15:52
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pollux »

snad bude dostupna i pro brandovany Desire.
elka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pon led 22, 2007 12:27
Zařízení: HTC Desire - Rooted Official HTC Android 2.2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od elka »

A to je android 2.2?
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od K_O »

nie nie, je to len 2.1
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů