HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Uživatelský avatar
martian
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv dub 22, 2010 22:04
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Liberec

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od martian »

Jo tak to sry, to blbě čtu, jsem si nevšimla, že má kontakty pouze na simce :) Jinak vím, že mi je to do složky oblíbené přidá, ale takhle přes to plusko je to rychlejší a hlavně si nastavim přímo který číslo chci volat :)

NeoPlex: přiznávám i bez mučení, že jsem to ještě nezkoušela :) Ale mrknu na to a určitě dám vědět.

Ještě bych možná jednu věc, myslim, že už jsem to někde zmiňovala... Každou chvíli mi vyskakuje hlavně při procházení složek v Astru, ale občas i v galerii (používám tu pěknou z nexuse), hláška o ukončení android.process.media. Nevíte někdo, co to je?
Nemůže to třeba souviset nějako s kartou? V diskusi o kartách někdo zmiňoval, že mu dodávaná karta blbla a po dodání nový má klid. Jestli třeba není nezobrazování všech hudebních alb taky chybou karty / nekomunikace telefonu s konkrétní kartou? (v defaultním přehrávači stále nejsou, v MortPlayeru jsou všechny).
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Crashdown »

už to mám v telefonu s facebookem a tak, díky za pomoc :P
Mugvaj
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 16, 2010 15:28
Zařízení: nokia

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Mugvaj »

mam jednu otazku, dneska jsem videl v elektroworldu desire a tam mneli velky cervenym pismem napsany ze potrebuje datovej tarif. Je mne jasny ze kupovat takovej telefon kdyz neplanuju obcas mrknout na net je asi zbytecnost nicmene. Pokud se rozhodnu ho treba pripojit na net treba pres wifi az za 2 mesice je to jen moje vec ne?
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Crashdown »

samozřejmě že nemusíš mít datovej tarif, akorát si zakážeš data aby ti to přez ně nestahovalao a je to, proto když jsem si ho pořídil, tak jsem si vzal od O2 na měsíc zdarma net abych viděl jak to bude, člověk než si to všechno vyzkouší facebook, navigaci, počasí, maily atd, tak to sežere docela dost dat..
JanElznic
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 18, 2010 19:35
Zařízení: Nokia E51
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od JanElznic »

Ahoj, uvažuji za nedlouho o koupi smartphonu HTC Desire nebo HD2 a nejsem si zcela jistý, který zvolit. Četl jsem už řadu recenzí o obou telefonech, shlédl mnoho videí, a přesto nejsem zcela rozhodnutý.

Zajímalo by mne zejména u Desire několik málo důležitých drobností, které se mi nepodařilo nikde zjistit:
1) Lze po připojení přes USB kabel telefon nabíjet i synchronizovat zároveň, popř. ho použít najednou i jako Mass Storage?

2) Když chci sdílet internetové připojení z telefonu, funguje to pouze jako vytáčené připojení z počítače nebo lze i opravdu přímo "nasdílet" připojení v síti (tedy telefon získá svoji interní IP adresu)?

3) Pro vyjmutí paměťové karty musím nejprve odejmout baterii přístroje?

4) Existuje nějaký způsob, jak synchronizovat poznámky mezi přístrojem a MS Outlookem?

5) A co nástroj pro dokumenty z rodiny Microsoft Office? Konkrétně Word, Excel, PowerPoint?

6) Lze provádět u HTC Sync synchronizaci prostřednictvím Bluetooth (a nejen pomocí USB kabelu).

7) Můžu v Quick Office prohlížet soubory uložené přímo v paměti telefonu (nikoli na paměťové kartě nebo přímo z e-mailu).

8) Funguje na Adroidu nějaká aplikace podobná Remote Desktop Mobile pro Windows Mobile, se kterou bych se mohl připojit k Windows přes vzdálenou plochu? (mám na mysli tohle: http://www.youtube.com/watch?v=QFiDZ_wBAtM" onclick="window.open(this.href);return false;)

Od telefonu jinak především očekávám:
- Pohodlné prohlížení webových stránek v poměrně vysokém rozlišení (480x800)
- Plynulé přehrávání DivX videí (MPEG4 i H.264)
- Plné využití multi-touch v co nejvíce aplikacích (zoomování na webových stránkách, v mapách apod.)
- Čtení a psaní e-mailů v HTML formátování, zasílání i příjem a prohlížení běžných příloh (PDF, Word, Excel nebo obrázkové dokumenty; aby si přístroj uměl poradit i s komprimovaným archivem ve formátech ZIP nebo RAR)
- Synchronizaci e-mailů prostřednictvím IMAP (vč. pravidelných kontrol)
- facebook a twitter aplikace (nejlépe s možností uploadu fotek a videí)
- Kalendář, poznámky, úkoly, kontakty a jejich pohodlnou synchronizaci s aplikací MS Outlook prostřednictvím Bluetooth (nebo alespoň dostatečně dlouhém USB kabelu)
- Vzdálenou plochu se kterou se přihlásím k MS Windows 7 / Server 2008
- Maximální přizpůsobivost všech nabídek a uživatelského prostředí
- Zálohování veškeré paměti vč. uložených nastavení telefonu na externí místo v PC (alespoň ručně)
- Dostupnost velkého množství doplňujících aplikací k danému OS, které budou k dispozici pokudmožno zdarma
Lobo
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 04, 2005 10:26
Bydliště: Slavkov u Brna

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Lobo »

janiss píše:Zdravim je tu niekto komu prasti zadny krit vsade citam recenzie ze desire ma dobru konstrukciu ale ja ked postlacam zadny krit tak na nejakych miestach prasti rozmyslam ci mam vadny kus alebo cim to je?
Zadní kryt mi taky docela vrže na různých místech. Asi to podlepím elektrikářskou páskou a bude klid ;-)
nibiru
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 18, 2008 1:30
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od nibiru »

JanElznic:

Ahoj,

1) ano - po připojení se telefon vždy nabíjí + navíc se tě telefon zeptá co bys rád (čístě nabíjení, synchronizace, usb mass storage nebo sdílení internetu)
2) ano - vyzkoušen windows i linux (ubuntu), vytvoří se sít a internet najede. Hezký příklad plug & play)
3) bohužel musíš - nicméně sám jsem svou 16gb kartu jedenkrát vložil a už nemám potřebu ji vyndat. Kabel, BT, Wifi funguje dobře.
4) nezkoušeno -teoreticky SW od HCT který je přibalen. Jinak lidé doporučují evernote - http://www.evernote.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
5) od výroby si rozumí se vším co přišlo pod ruku (doc, pdf, tuším že i docx, ale teď nevím). Dají se nainstalovat i další aplikace třetích stran. Editace bohužel nejde, readonly.
6) nezkoušeno - pokud se podvolíš nadvládě Googlu tak nic takového nemusíš ani řešit. Vše funguje samo (gmail, picasa, facebook, kalendář, kontakty). Kalendář a gmail dokonce přes push = okamžitě.
7) nezkoušeno - myslím že určitě, na Marketu jsem našel nějaké remote VNC, na youtube http://www.youtube.com/watch?v=KMuZEpHXutk" onclick="window.open(this.href);return false; ...

K očekávání
web - desire byl pro web zrozen
videa - hraje hezky, ale pro podporu avi musíš použít přehrávač 3tí strany. Seriál jsem ani nemusel zmenšovat, hraje pěkně.
multitouch - jj, na něco takového si člověk rychle zvykne
e-maily - pracuje s nimi hezky, takto jsem je ale nikdy ani s WM nehrotil (tj na přílohy, formátování apod)
imap - samozřejmně, hezká je možnost nastavení Peak times (například se takto dá nastavit PO-PA od 7 do 15 stahuje e-maily co 1h, jinak co 4h)
fb, twiter - ok
možnosti přizpůsobení - zde Desire jasně vede nad HD2
kompletní zálohování - je na něj nativní klient (řeší se už při prvním zapnutí)
aplikace - zatím jichc je dostatek, jakmile se otevře market tak to teprve bude úplně super.

Taaakže - rozhodně Desire, díky přidané hodnotě andoidu a amoled displaye se ani nedá s HD2 srovnávat.
Mugvaj
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 16, 2010 15:28
Zařízení: nokia

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Mugvaj »

Ted jsem koukal na nejaky videa na youtube a narazil jsem na video kde nekdo pise sms z WM a ma tam xxx/160 znaku... coz mne tedy dost zarazilo. Umi desire poslat vice jak 160? 300,500,700...
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Sir Sprice »

Taaakže - rozhodně Desire, díky přidané hodnotě andoidu a amoled displaye se ani nedá s HD2 srovnávat
mno tak to teda prrrr !! Měl jsem HD2 cca 14 dní, byl to můj vysněný telefon, v tý době vycházel Desire a něják mě nezaujal, až po 14 dnech, kdy se všude psalo, jak je Desire lepší než HD2, že by ho každej měnil jsem cca v kuse tejden četl od rána do večera články, jestli vyměnit HD2 za Desire, protože do měsíce můžu vyměnit. Postřehy:

-když jsem měl Desire v ruce po HD2, tak otřes - HD2 těžce kvalitní zpracování, člověk se nemusí bát, že by něco vrzalo, telefon je pevnej jako by byl celej ocelovej a Desire těžce lacinnej plast
- vidět vedle sebe display HD2 a Desire je sranda, HD2 bezkonkurenční
.............. nedokázal jsem to ten den vyměnit ............

tak jsem četl celej víkend recenze, koukal na videa, zjistil rozdíly co je AMOLED atd.. nakonec jsem se rozhodl pro Desire, když jsem tam přišel měnit za HD2 řekl mi prodavač: vááážněěě?? jste si jistej?? Mno fakt jsem si nebyl jistej a ani teďka nejsem, vlastně mi moje HD2 chybí :(

Plusy a minusy
HTC HD2 HTC Desire
větší display kvalitnější AMLED display
odolná konstrukce plastová konstrukce
baterie víc vydrží "prej" zatím nevím
kvalitněší reproduktor mizernej reproduktor
Windows Mobile Android - už nepovažuju za výhodu, protože čověk neví jestli WM7 prorazej
nedá se ovládat jednou rukou vpohodě se drýí, dobře se telefonuje, dá se psát jednou rukou, je lehčí člověk se nebojí, že mu spadne

možno přejít na WM7

udělal jsem tam špatnou stylistiku, takže se původní grafika nezobrazila. Nicméně stýská se mi po HD2, protože ten display byl vážně bezkonkurenční, teď člověku připadá, že má lacinnej mobil, ale na druhou stranu (s telefonem jsem si zatím hrál jen chvíli, času bude dost) Android hodně překvapil, původně jsem chtěl hodně flash videa na internetu (proto jsem volil Desire) a na něm se flash seká víc než na HD2, ale za to mě překvapila celková rychlost internetu, načítání stránek, přechodu mezi aplikacemi, rychlá instalace aplikace, které si člověk nevšimne, Market jsem viděl prvně a hodně se mi ten způsob instalování líbí, nemusíš nic hledat na netu, ale vše máš u sebe (včetně komentářů), rychlost spuštění facebooku, dokonce aplikace která umožňuje fb plus icq najednou mě hodně potěšila. Podpora pro hry taky vypadá příznivěji pro Android - člověk chce ve volném čase trošku blbnout, i přestože hry nehraju. Pak jak říkám Desire se hodně dobře drží, dobře se na něm píše, líp než na HD2, je lehký, takže dobrá manipulace.. na displayi mám univerzální lacinnou folii, takže moc display barvy nevidím než mi přijde originál, tak změnu nemžu posoudit, ale jinak HD2 display fakt ve srovnání s Desire je luxus plus kvalit a design taky... nevím, jestli jsem udělal dobře
elka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pon led 22, 2007 12:27
Zařízení: HTC Desire - Rooted Official HTC Android 2.2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od elka »

HD2 versus Desire - chceš srovnávat plast a hliník? Zábavné :-) Když jsem držel v ruce HD2, připadl mi jako čínská hračka z tržnice do doby, než jsem si s ním začal hrát. To mě přesvědčil, že je to opravdu hračka :-) Rychlost, respektive pomalost, prodlevy mezi jednotlivými kroky, atd. Díky, WM nikdy více.
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mKabel »

2 Mugvaj: jistěže umí a pokud se nepletu je-li SMS delší jak 3 SMS (3*160 znaků a více)tak se automaticky SMS má změnit na MMS

Jinak ohledně HD2 - měl jsem ho jen na pár dní a jak píše Elka - díky WM nikdy více, nějaký vypínání aplikací křížkem... nemám zájem, sice pěkně velike displej, ale nebýt HTC sense (a i tak) dost nevyužitej - prázdné plochy, velké mezery od okraje ap. Desire sedí do ruky lépe a dá se při dostatečné pozornosti ovládát jjednou rukou. Mám ho již přes měsíc a nic mi nikde nevrže a sedí jak má. Já bych 100% neměnil. Android mě mile přesvědčil. Mimo jiné, pokud si vzpomínám na HD2 jsem dělal i dost překlepů při psaní a na Desire nijak moc... řekl bych, že má i přesnější ovládání, ale to je jen můj subjektivní názor - mimo jiné - samozřejmě že je pro nás tady lepší náš Desire, tak nejsme moc objektivní, to prostě nejde... :-D
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

to JanElznic: prosimte nez se priste budes ptat na spoustu veci, tak pouzij tlacitko hledat, opet vetsina dotazu tu je jiz zodpovezena, nemluve o tech banalnich napr. synchronizace Outlooku atd. Dekuji

k te konstrukci: asi se dost lisi od vyrobeneho kusu, jak jsem jiz mnohokrat psal, tak me vzadu nic nevrze. Navic ten hlinikovy ramecek mi prijde jako elegantni prvek, diky kteremu bych se zarizeni neodvazil nazvat plastak, zvlast uz vubec ne kdyz se srovnava s HD2, kde je JENOM plast :) Mel jsem v ruce i HD2, takze si nevymyslim :) Co do zpracovani mi teda prijde kvalitnejsi a elegantnejsi Desire, ale tohle je z 90% o vkusu cloveka. Spis me na HD2 odradilo to, ze se mi pomalu nevesel do ruky.. ja uz bych takovou "kravu" fakt nemohl. Universal mi uplne stacil na ostudu :D Displej je otazkou, taky podle potreb.. ja radsi dam prednost Amoled a samotny system WM asi netreba se dale rozepisovat...
Zdenek1959
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř dub 21, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Zdenek1959 »

elka píše:HD2 versus Desire - chceš srovnávat plast a hliník? Zábavné :-) Když jsem držel v ruce HD2, připadl mi jako čínská hračka z tržnice do doby, než jsem si s ním začal hrát. To mě přesvědčil, že je to opravdu hračka :-) Rychlost, respektive pomalost, prodlevy mezi jednotlivými kroky, atd. Díky, WM nikdy více.

Sdílím tento názor o HD2. Viděl jsem jej sice jen v obchodě, a tak se nemohu vyjadřovat k výkonu. Ale byla to právě jeho velmi lacině působící plastová tlačítka ve stylu někdejší hry "Jen počkej zajíci", která mě definitivně od HD2 odradila a počkal jsem si na Desire.
nyusika
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř kvě 19, 2010 10:03
Zařízení: Nexus S

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od nyusika »

dobry den prajem...tak len par skusenosti...

HD2 som mal cca pol roka od novembra 2009, kym som si zvykol na velkost tak mi to trvalo tyzden...velke mnozstvo chyb, kedze to bolo jeden z prvych kusov z predaja...nevyladene...chybali aplikacie...mnozstvo zasahov som musel robit do systemu...displey velky, asi jedina vyhoda. Co sa tyka WM absolutne biedne, nic horsie som nevidel ani nemal v ruke, presne tak keby nebolo Sence telefon ako tazitko pre papiere...a absolutne ma sklamalo pisanie SMS...strasne vela chyb, kym sa nevyladil system a opravne patche od HTC...

Asi mesiac mam HTC Desire, a neviem si to vynachvalit, troska som sa bal prejst na Android, ale nelutujem. WM nikdy viac!!!...system bezi ako ma, plno aplikacii, user friendly co pri HD2 by som nepovedal, kedze mnozstvo veci treba vyladit manualne a bezny uzivatel kt sa nevyzna nato nema ani sancu...
JanElznic
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 18, 2010 19:35
Zařízení: Nokia E51
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od JanElznic »

1) ano - po připojení se telefon vždy nabíjí + navíc se tě telefon zeptá co bys rád (čístě nabíjení, synchronizace, usb mass storage nebo sdílení internetu)
2) ano - vyzkoušen windows i linux (ubuntu), vytvoří se sít a internet najede. Hezký příklad plug & play)
3) bohužel musíš - nicméně sám jsem svou 16gb kartu jedenkrát vložil a už nemám potřebu ji vyndat. Kabel, BT, Wifi funguje dobře.
4) nezkoušeno -teoreticky SW od HCT který je přibalen. Jinak lidé doporučují evernote - http://www.evernote.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
5) od výroby si rozumí se vším co přišlo pod ruku (doc, pdf, tuším že i docx, ale teď nevím). Dají se nainstalovat i další aplikace třetích stran. Editace bohužel nejde, readonly.
6) nezkoušeno - pokud se podvolíš nadvládě Googlu tak nic takového nemusíš ani řešit. Vše funguje samo (gmail, picasa, facebook, kalendář, kontakty). Kalendář a gmail dokonce přes push = okamžitě.
7) nezkoušeno - myslím že určitě, na Marketu jsem našel nějaké remote VNC, na youtube http://www.youtube.com/watch?v=KMuZEpHXutk" onclick="window.open(this.href);return false; ...
@nibiru: Díky za odpovědi. Zdá se, že až na drobné nedostatky u Desire oproti HD2 (horší reproduktor, konstrukce, o něco menší displej, ...), které se dají oželet, mimochodem u HD2 je jich také dost (delší odezvy, často je třeba stylus, ...), mě akorát mrzí, že se neumí přes remote desktop připojit nativně k Windows alespoň s 16bitovou podporou barev, lepším ovládáním a plným využitím multi-touch. Ten Remote VNC pro Android vypadá sice zajímavě, ale umí asi jen 256 barev, a ovládání mi podle těch několika videí z YouTube nepřišlo moc praktické.

---
to JanElznic: prosimte nez se priste budes ptat na spoustu veci, tak pouzij tlacitko hledat, opet vetsina dotazu tu je jiz zodpovezena, nemluve o tech banalnich napr. synchronizace Outlooku atd. Dekuji.
@NeoPlex: Hezká rada, ale otázek jsem měl původně asi kolem padesáti, z čehož 8 mi jich zbylo po té, co jsem na ty ostatní našel odpověď dle postupu, který mi radíš - četl jsem před přispěním i nápovědu, často kladené otázky (F.A.Q.), hledal v recenzích, na Google, YouTube i jinde a odpovědi na těchto osm konkrétních dotazů nenašel. Myslel jsem, že toto fórum je tu mimo jiné pro to, abych se na podobné upřesňující dotazy mohl zeptat. Navíc jsem k tomu zvolil téma s volnější doskuzí a nezakládal ani nové vlákno. Rozhodně bych někam z fleku nešel zapatlávat thread :).

O synchronizaci Outlook vs. Desire (kontakty, kalendář, úkoly) se tu sice píše, ale můj dotaz je směřovaný konkrétně na synchronizaci poznámek, o kterých často čtu, že vůbec u Desire v základní výbavě snad nejsou, nebo že nejdou synchronizovat - proto se cíleně ptám. Často si totiž něco znamenám, a chci mít stejné poznámky na PC i v telefonu, a nerad bych si Desire pořídil jen se synchronizací kontaktů, kalendáře a úkolů, o kterých se tu jinak píše v mnoha fórech i recenzích.

---

Jelikož čtu většinou kladné ohlasy spíše k Desire, pořídím si asi jej a uvidím sám. Když mi stačit nebude, vyzkouším i HD2 a porovnám rozdíl. Každopádně všem díky za ohlasy.
elka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pon led 22, 2007 12:27
Zařízení: HTC Desire - Rooted Official HTC Android 2.2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od elka »

K synchronizaci poznámek v Outlooku snad jen tolik, že standardně nejdou. Nevím, jestli existuje nějaké řešení v podobě aplikace, ale já jsem to vyřešil tak, že jsem si poznámky přesunul z outlooku do Google Docs a ty synchronizuju pomocí aplikace EasyNote. pohodlné, graficky příjemné a hlavně funkční.
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od jenda89 »

Chci se jen zeptat jestli z vás ma někdo zkušenosti s micro sdhc 16gb,jestli ji telefon rozchodí bez problému i když bude narvaná k prasknutí.Díky dík
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

16gb bez problémů, nemusíš se bát. Telefon zvládne i 32GB, jediná nevýhoda je, že tyhle karty jsou vetšinou k dostání je v class 2 což je docela pomalé na kopírovaní dat z pc, ale dá se to přežít :)
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od jenda89 »

no koukám na ty ceny a class 2 16gb se da sehnat i za 1000kč a class 10 za 2000 rozdil v tom zapisu je opravdu sila u tak velke karty se asi vyplati jit do te s vyssi rychlosti 32gb sem este neobjevil, micro sdhc asi 32gb nedelaj,vsude vidim jen klasicke sdhc
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

mám pocit, že ještě néé no..
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 93 hostů