HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

malcor: jsem si tim jisty, ve stavove liste ti zmizi ikonka datoveho pripojeni a je tam jen wifi ikonka (data pres sim jsou zakazane), spis to bude chyba SW na mereni. Pouzival jsem driv net counter a dost se o tom diskutovalo, ze data pres 3G meril spravne, ale pres wifi uz ne.. ale stejne data pres wifi nepotrebujes merit.
Uživatelský avatar
martian
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv dub 22, 2010 22:04
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Liberec

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od martian »

Ahoj, už jsem to psala do bloku Hudební přehrávač, ale problém se mi pořád nepovedlo vyřešit, tak to zkusím tady.
Do telefonu jsem si (zatím používám dodávanou 4gb kartu) nahrála několik hudebních alb (cca 2,5gb) i s vyplněnými tagy a s obrázky. Telefon mi ale v hudebním přehrávači zobrazuje jen část z nich (není to přeházené, prostě od jednoho alba podle abecedy níže zbytek nevidim) a nezobrazuje mi u nich obrázky alb. Zkoušela jsem kartu naformátovat a nahrát mp3ky znovu, ale nepomohlo to, dokonce pořád zobrazuje stejný počet alb (13 z celkových 20).
Obrázky v přehrávači mám asi jen u třech alb, ve fotogalerii jsou v pořádku, ale opět jen těch 13 (z 20).
Zkusila jsem stáhnout jiné přehrávače z marketu - Meridian i Astro Beta Player mi zobrazovaly pořád stejný počet alb jako základní přehrávač. V Astro File Manageru je na kartě vidím všechny, jdou dokonce spustit, ale pouze jedna písnička a nesmím ho vypnout.
Stalo se vám to také někomu? Nevíte, kde by mohla být chyba? Chci si koupi větší kartu, ale pokud mi nebude tel. schopný načíst data, tak mi bude k ničemu... Díky...
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

hm nevim, musi byt chybka nekde v tech albech nic jineho me nenapada. Zkus si stahnout nejake nove i s obrazkem, radne vyplnene a uvidis jestli se ti nacte. Ja jsem zatim s hudbou zadne problemy nemel, vse mi prehravac nasel spravne
daxax
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon dub 19, 2010 20:49
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od daxax »

nevíte jak je to s dalsimi firmwary nekde sem cetl neco o tom ze by desire mel dostat HD video a podporu DivX videa
malcor
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv bře 18, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od malcor »

NeoPlex: Tak to bude tím Net counterem, přesně ten mi to ukazoval.

martian: Já jsem to vyřešil tak, že sem albumarty naládoval přímo do ID tagu a jede to v pohodě.
Uživatelský avatar
martian
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv dub 22, 2010 22:04
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Liberec

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od martian »

neoplex: přeci chyba nemůže být v albech podle abecedy seřazených... od B do R je vidim (13 alb) a od dalšího alba stejný skupiny z R druhý album a další za nim už prostě nevidim... jedno album jsem zkusila přehodit do jiný zložky na kartě a meridian ho viděl, pak jsem ho vrátila zpět do MP3 a zase nebylo... ale nechci mít alba rozházený po celé kartě...

malcor: vidiš, to jsem vůbec netušila, že něco takovýho jde... možná to bude tim (teda to nezobrazování fotek), doma to vyzkoušim... a pak zkusim upravený alba znovu nahrát, třeba se to umoudří...
protože jestli to nebude fungovat, tak je to dost podstatná chybka founu, co mi kazí náladu a zkazila by mi jinak perfektní dojem...
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

tak zkus zmenit nazev alba co je v miste abecedy, kterou nevidis, na nejaky nazev ktery zacina pismenem ktere vidis, takze neco od B do R. Kdyz ani pak album neuvidis, tak je nekde spatne pojmenovane nebo je nekde neco spatne vyplnene. nic jineho me nenapada, s timhle problemem jsem se jeste nesetkal nikdy
Fercic
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 18, 2010 19:23
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Fercic »

Přestali mi fungovat gesta pro zvětšní, zmenšení obrázků, webu atd. Nevíte, kde se zapínají?
malcor
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv bře 18, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od malcor »

Zkousel jsi restart zarizeni? Me to taky parkrat prestalo fungovat, ale restart pomohl.
Look-ash
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv kvě 06, 2010 18:30
Zařízení: Sony Ericsson (neco)...nevim

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Look-ash »

Kdyz pripojim Desire k PC pomoci toho kablu, muzu tam normalne narvat mp3 a pak to pouzit jako vyzvaneni?
E1X
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř kvě 13, 2009 0:56
Zařízení: SE Xperia mini pro

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od E1X »

Zdravim,
dnes mi došel Desire bohužel kdyz začnu psát sms nebo proste použiji klávesnici s vibracemi tak mi tel při zavibrování vydává dost nepříjemný zvuk. Setkal se stím někdo?
Uživatelský avatar
petvo
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 06, 2010 18:58
Zařízení: HTC One X
Bydliště: Ústí nad Labem

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od petvo »

Ahoj.
Chtěl jsem se zeptat, jestli jste někdo přišel na to, jak vložím do e-mailu přílohu soubor ZIP, který mám uložený na kartě. Díky
elka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pon led 22, 2007 12:27
Zařízení: HTC Desire - Rooted Official HTC Android 2.2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od elka »

To je jednoduché. Nejprve si stáhni nějakého správce souborů (např. free ES File Explorer). Pak si na kartě najdeš příslušný ZIP soubor, podržíš na něm prst a z menu, které se objeví, vybereš ODESLAT a zvolíš poštu, nebo Gmail. Toť vše.
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od K_O »

Je možné nejako nastaviť ako často sa mi majú synchronizovať gmail a kalendár? Zatiaľ som našiel len možnosť či sa majú aktualizovať automaticky. U ostatných účtov ako twitter, facebook atď je možné nastaviť aj interval aktualizácie. Je to možné nastaviť aj pre gmail?
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mKabel »

janiss píše:Ale ved v Nedelu bool den matiek..
jojo, já jen, že nás je to: den matek a ne deň matiek :-D
ARow
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 17, 2007 12:38
Bydliště: Praha

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od ARow »

Zdravim,
mam informaci pro vsechny kteri pouzivaji zabezpecny SSL pristup k emailu s vlastnim certifikatem. Pres nativni aplikaci pristup proste nejde zprovoznit protoze certifikat neni vydany oficialni certifikacni autoritou. V tom pripade doporcuji stahnout alternativniho emailoveho klienta K9 Mail. Ale bohuzel nema zadny pekny widget na plochu :( Pokud na nejaky narazite tak napiste.
Zdenek1959
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř dub 21, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Zdenek1959 »

Neoplex a Heblík: Ano, pokud by to fungovalo správně, měl by se po připojení k wifi automaticky deaktivovat 3G. Reálná praxe (alespoň u mne) se však od té ideální bohužel dost výrazně liší. O svých problémech s připojením k síti jsem zde již dvakrát psal, odezva zatím byla bohužel takřka nulová. Takže wifi a mobilní sítě nadále raději přepínám ručně a doufám, že mi někdo poradí. Předpokládám, že rady se dočkám spíše zde, neboť - pokud se nemýlím - klientská linka HTC v ČR není. Kéž bych se mýlil. Zdeněk
pnalim
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 12, 2010 17:09
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od pnalim »

předem všechny zdravím,
včera jsem se stal šťastným majitelem HTC Desire.
Otázek bude časem pravděpodobně víc, ale teď by mě nejvíce zajímalo něco ohledně GPS.
Nejdříve zapnu GPS modul poté spustím aplikaci mapy od google a mapa se mi začne načítat. Ale bohužel se načte jen částečně tzn. blízké okolí mé současné polohy. Řekl bych tak do vzdálenosti cca 20 km do okolí a mapa je navíc různě (nepravidelně) ořezaná. Když kousek popojedu po načtené mapě a potom dám vyhledat kde se nacházím tak to funguje, ale dále se mi mapa nechce načíst i přesto že jsem čekal docela poměrně dlouho.. :/ Když dám vyhledat jakýkoliv jiný název tak to také nejde - pořád jen hláška ,,načítám,,
kdybych se aspoň mohlo někde dohledat nějakého nastavení, jaký má gps příjem, nebo tak - ale nic nejde
Tak kdyby tu byla nějaká dobrá duše, někdo kdo by mi řekl jak mu to funguje, nebo nějaký nápad , cokoli..
předem díky
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mKabel »

Jdi do MENU-NASTAVENÍ-UMÍSTĚNÍ a zaškrtni použít satelity GPS. Tě to zaměří přesně. Jinak to jak se ty mapy načítají to je tím, ze jsi nejspíš na EDGE... prostě pomalý data.
pnalim
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 12, 2010 17:09
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od pnalim »

děkuju za reakci.
ty satelity GPS mam zaškrtnutý. teď jsem to zase zkoušel a je fakt že ta mapa se začla načítat trochu jinak a o něco víc se rozrostla. počkal jsem delší dobu. Jinak máš pravdu - jedu přes edge. Rovnou se přiznam - lamácky se zeptam co má ta gps společnýho s technologií edge a tím pádem pomalým načítáním map? já jsem myslel že to s tim vůbec nesouvisí.
omlouvam se, moc tomuhle nerozumim
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 hostů