HTC Desire - výdrž baterie

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od NeoPlex »

mam takovy problem od flashe nove ofiko rom se mi stava, ze baterku nabiju uplne na max, ale po par vterinach skoci okamzite na hodnotu 98%... dela to i po hard resetu. Mate podobny problem nekdo??
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Crashdown »

taky jsem dával tu novou ofik romku, co tu byla na stažení a taky se mě to nezdá, třeba tak před hodinou byl na nabíječce mobil, svítil že je nabitej, odpojím ho, zapnu wifi a nastavím počasí.. wifi hned vypnu jdu ven na půl hoďky, zapnul jsem si mp3 a když přídu domů koukám a mám 85% baterky :X jestli je to normální úbytek tak ok, desire mám chvíli..

Edit.. ted sem ho měl na nabíječce, ukázaný 100%, vytáhnu mobil a 94.. kurňa asi to bude chtět flešnout nový Radio, nevíte jestli jde teda to radio flešnou z sd karty? bo když se pokouším přez ten boot tak mám z toho akorát usb brick, to jest že v bootu se nemůžu připojit s kompem a ani když telefon restartu a nabootuju normálně do androida tak se už nepřipojím k HTC sync, mobil píše že nemůže nalézt žádnou verzi v PC, takže to pak musím kompletně odebrat a nainstalovat z karty na který byl sync, bo ten ze stránek ten mě pak stejně nejde.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od NeoPlex »

já mám pocit, že tam je nějaká ochrana proti přebíjení a častému nabíjení typu připojování tel. k pc kvůli jinému účelu.. myslím si, že když je baterka téměř nabitá, tak ji to nedobíjí (ikdyž to tak vypadá, ale bude to zdůvodu šetření nabíjecích cyklů).. takže plácnu máš 94% a dáš nabíjet, ale ve skutečnosti se to bdue držet na stejné hodnotě. A nebo je to bug :) každopádně je mi záhadou, proč dva dny po sobě jsem měl ráno 98% po vytažení z nabíječky, když vecer šel do ní téměř vybitej. Dnes se baterka držela něco přes hodku na 100%...
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Crashdown »

spíš se mě zdá, že když se baterka plně nabije, sice svítí zeleně ale už se nedobíjí, proto sem měl asi tak málo baterky když jsem šel ven, telefon svítil zeleně a měl jsem u toho zaplou wifinu asi tak hoďku, pak jsem mobil vytáhnul aktualizoval počasí a wifi vypnul, pak koukám a 85%... prostě jak se dobije tak už se na té hodnotě nedrží, jen předstírá že je nabitej :D a nevíte teda někdo jak fleshovat to radio přez sd kartu?
Redeemer
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát kvě 28, 2010 18:36
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Redeemer »

cus,

reaguji na posty o vydrzi baterie 3-6 dni.. 3 dny je skoro nemozne a 6 je uz uplne scifi :D kupuji si desire abych u nej vsecko vypl a nechal ho lezet na stole a cekal az se vybije ? :) nesmysl.. ten den jak tu pisi ostatni je rozumna doba pri beznem pouzivani phonu..
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od mKabel »

Tvrdil jsem to samý co ty a ejhle nabíjel jsem i až 3tí den... můžeš si přečíst na předchozích stránkách, že 3 dny jsou reálný... až si s nim nebudeš tolik hrát+letadlo, uvidíš, ale je fakt, že tu ještě záleží na tom jak moc voláš a píšeš.....

P.S. od té doby se mi to už nepodařilo, protože prostě co chvíli do Desire koukám a hrabu v něm, ikdyž se jen nudím, protože proto ho mám... takže ta reálnost 3 dnů je vlastně z tohoto důvodu pro mě nereálná, ale jde to... 6 dní to je fakt dát ho do šuplíku :-D
Redeemer
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát kvě 28, 2010 18:36
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Redeemer »

jj :)

no ja telefonuju celkem dost.. sms dam tak 500 mesicne +- v prumeru, koukam aspon hodku na wifi a stahuju pres market, nabijim kazdy den vecer, dle me to celkem odpovida tomu, co na tom telefonu delam..
Heblik
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 29, 2010 16:26
Zařízení: iPhone 4s

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Heblik »

Klasika vydrz jeden den a nabijim denne. Pokud snim opravdu mam jen tak 2 az 3 hovory a 2 az 3 sms vydrzi i dva dny pres noc samozrejme letadlo. Pokud na nem zapnu wifi mam pustenou muziku meebo atd a jedu snim v kuse za 7 hodin je KO. Teda nabijim uz kdyz je 9% tak by mozna chvili jeste vydrzel. Asi nejvetsi zahul jsou hry tam jsem to vyzdimal i za min jak 7 hodin.Ted trosku OT: od te doby co ho mam na sobe pozoruji , ze zapinat stolni PC uz se mi pomalu ani nechce . :tlem:
Redeemer
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát kvě 28, 2010 18:36
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Redeemer »

no ty hry by to chtelo lepsi:) zahral sem si na nokii N82 ci Siemens SX1 daleko lepsi... ale to bude tim ngage programem.. jak je to vubec tady s ngage hrama ? root / bez root ? asi neni moznost ze ? nejde mi u mobilu tolik o hry ale kdyz uz je moznost tak bych obcas zkusil neco moderniho
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od NeoPlex »

Lol n-gage fakt ne... to je uz jen takovy prezitek... gameloft ma super hry a EA se zacina vkladat do androida
Redeemer
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát kvě 28, 2010 18:36
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Redeemer »

jn ale za free pouze root :)
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte úno 26, 2008 17:50

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od mancusco »

jak již někdo psal, výdrž se zvýší po několika nabití, zároveň jsem dal pryč pitominy, jako hlídání stavu baterky a "Killer", obě jsou myslím na dvě věci. Paradoxně je zřejmě ukazatel stavu baterie velký žrout baterie. Když potřebuji shodit nějakou aplikaci, nahodím Quick System info, ten kupodivu bez nastavení aplikací do Ignore, neshodí systémové věci jako třeba Sence. V Desire je také widget "Využití baterie", zajímavá věcička, paradoxně opět ukazuje, že nejmeším žroutem je displej :)
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Crashdown »

..............
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Tonda512 »

Tak já jen potvrzuji, že po několika nabitích se výdrž zlepší o celkem dost.
Mugvaj
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 16, 2010 15:28
Zařízení: nokia

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Mugvaj »

Redeemer píše:cus,

reaguji na posty o vydrzi baterie 3-6 dni.. 3 dny je skoro nemozne a 6 je uz uplne scifi :D kupuji si desire abych u nej vsecko vypl a nechal ho lezet na stole a cekal az se vybije ? :) nesmysl.. ten den jak tu pisi ostatni je rozumna doba pri beznem pouzivani phonu..
nevim co je na tom scifi... mobil sem nabijel v nedeli pres noc a dneska (patek) mam vic jak 1/3 stavy a rozhodne mne nelezi na stole a necekam az se vybije
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Co vše máš vypnuté? Světelné čidlo, pohybové čidlo, určení pozice podle sítě gsm/Wifi, určení pozice podle GPS, jas na minimum?
Mugvaj
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 16, 2010 15:28
Zařízení: nokia

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Mugvaj »

mam nastaven jas tak na 2/5, svetelny cidlo off, gps mam vyplou, nemam duvod ho pouzivat nepouzivam mobil jako navigaci. mam nastaveny vypnuti displeje po 30s. pres noc mod letadlo, rano vstanu zapnu wifi a aktualizuju vsechny veci co pouzivam a stahnu maily. Cidlo co otaci treba klavesnici mam zaple.

dokonce mam zapli i efekty jako treba animovany pocasi na displeji. ovsem nepouzivam zadny animovany pozadi
t66mek
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 03, 2010 10:20
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od t66mek »

zdravím, tak mám Desire cca týden a moje vádřž baterie jsou 3 dny, použití? internet, volání, hodně psaní, hodné fotografování a sem tam nějaka gamesa takže úplně dostačující. Ano je pravdou, že se to po pár dnech nabití mnohem zvýší první den kdy jsem ho rozbalil tak jsem ho nabíjel 2x denně takže spokojenost. Přeji príjemnou zábavu a Desiru zdarrr
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od jenda89 »

ahoj,majitelem desire sem už cca 3týdny,nabíjel sem doteď denně,většinou v noci cca od 00:00 do 9:00,na sync s pc sem byl taky opatrný,žádný přípojit a odpojit několikrát po sobě. problém je ten že poslední dobou mi baterka ubývá víc než by pravděpobodně měla.dnes v noci sem testoval MÓD LETADLO od půlnoci do 9:00 a baterka klesla o 30%! předtím sem použil atk abych povypínal procesy které by baterku mohli eště chvílí vybíjet.Jsem z toho fakt v šoku,ale nevím jestli je to na reklamaci vůbec použitelné,hlavně nevím,jestli je ti nějakou moji chybou že sem ji za tak krátkou dobu odrovnal.Nejhorší je to že reklamace bude zdlouhavá a já už se bez desire asi neobejdu.
Nevíte kde se mohla vyskytnout chyba?Bylo to mým používáním nebo je špatná baterka už od výroby?Nechápu tvrzení některých že jim baterka vydrží i tři dny používání,to je u mého desire nemožné i když ho nechám jen na stole :-)
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Když jsem s ním na netu přes EDGE, tak mi vydrží tak 3 až 4 hodiny. :-( TyTn II vydržel tak 4x déle.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů