BlackBerry Z10 za $399

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
teekex
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát zář 06, 2013 21:06
Zařízení: BB 9790, Nexus 7

BlackBerry Z10 za $399

Příspěvek od teekex »

Konecne normalni cena, asi vyprodej skladovych zasob 8-)
http://store.shopblackberry.com/store/b ... D.66826200" onclick="window.open(this.href);return false;
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

BlackBerry Z10 za $399

Příspěvek od milennium »

Bohužel, úplně o ničem... Objednat to nelze, ceny jsou v Dolarech, nákup určený pouze pro USA... Takže o ničem...
teekex
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát zář 06, 2013 21:06
Zařízení: BB 9790, Nexus 7

BlackBerry Z10 za $399

Příspěvek od teekex »

rekl bych, ze objednat to uz nejde, protoze tam visi out of stock, jinak ikdyby to opravdu oficialne do Evropy neslo, tak existuji sluzby jako shipito, ktere tyhle problemy resi. Nicmene uz i na Heurece se daji najit obchody, ktere nabizi novou Z10 za neco malo pres 7.000 a to je opravdu zajimava cena podle me.
vencos
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř črc 11, 2007 17:45
Zařízení: Blackberry 9360
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10 za $399

Příspěvek od vencos »

Hned jak přijde výplata, jdu do toho. Zkoumal jsem i jiné varianty jako Windows Phone tlefony a BB Z10 za sedmičku je bezkonkurenční nabídka na kterou nic nemá...
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

BlackBerry Z10 za $399

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Opravdu je to tak bezkonkurenční? 399 USD je v přepočtu 7900 Kč + je třeba počítat s poštovným, CLO a DPH.
Na českém max-shopu bílá Z10 za 6899 Kč včetně DPH s pobočkou v Praze, navíc oficiální distribuce pro EU a bezproblémová reklamace (vím to, protože jsem u nich taky kdysi kupoval Z10 a reklamoval nabíječku). Takže neztrácejte hlavu chlapi :wink:
http://www.max-shop.cz/blackberry-z10-white" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: BlackBerry Z10 za $399

Příspěvek od Balrog »

Kde jsou ty časy když jsem kupoval bílou zánovní Z10 na MP když vyšla za 14790kč :-)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

BlackBerry Z10 za $399

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

To jo no, když jsem ji kupoval já, tak ještě nebyla ani oficiálně dostupná pro český trh a cena šedivek sahala po 17 tisíc. Ale tak ve finále jsem spokojený, jenom mě mrzí že kdybych chtěl případně upgradovat na Z30, tak bych musel nemálo připlatit.
vencos
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř črc 11, 2007 17:45
Zařízení: Blackberry 9360
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10 za $399

Příspěvek od vencos »

Je ale velice dobře, že jdou ty ceny dolů. Ještě by se mohly promítnout i do nabídek operátorů a vůbec do CZ distribuce...

Myslím si,že je to v sočasnosti nejlepší cesta jak někomu prodat nové Blackberry... za nízkou cenu. Já samozzřejmě taky chápu a vím, že nová Blackberry si vyšší cenu zaslouží, ale není příliš uživatelů(čti potencionálních zákazníků), kteří by to bylo ochotni akceptovat.'

Ostatně, podobný prblém byl i s WP... Než vypustili Nokii 520 skoro zadarmo a zlevnili 920 téměř o půlku, taky do toho nikdo nešel... Cena je jiedné co na zákazníky platí. Android je dneska pomalu i v automatu na jízdenky...

A tam je podle mě jdiná možná cesta, kterou chápu,že si moc dobře nemůžou dovolit. Prodávat telefon téměř na hranici nákladů, s minimální marží. Jen tak se BB10 dostane do rukou širší skupině uživatelů. Mezi použitými mobily jsou třeba Blackberry velice oblíbené (myslím samozzřejmě i staré modely jako 8520), nabízí nadstandardní komfort, za cenu laciného androidu (své první BB, 8130, jsem dostal zadarmo před dvěma lety, než jsem si to na vlastní kůži vyzkoušel, byl jsem zarytý odpůrce... )
A tam je to. Andorid je ve všem. Tak si na něj zvyknete a logicky,protože se nechcete učit nic nového, potažmo jste spokojeni, tak v tom jedete dál...

Podobný koncept musí aplikovat i BB, potažmo, věřím tomu že v budoucích pár letech i Apple. Microsfotu se to podařilo, může se to podařit všem. Levná zařízení (což skutečně neznamená přístroj za 500 dollarů, spíše za 100) jsou cestou do kapes uživatelů...

Mimochodem, myslím si,že i tohle je případ, proč by rozhodně neměli zahazovat starý <OS 7 systém. Naopak bych na něm zkusil postavit portfolio "stodollarových" modelů z "recyklovaných" sočástek starých modelů.

Jen si vemte úspěch 9320... V čem je genialita opravdového RIM Blackberry, tak jak nám jej servírovali mnoho let, zjistilo spouta lidí až ve chvíli, kdy si to mohli koupit za "pár šušní" a Kanaďani si tim vytvořili novou základnu uživatelů starého systému, kteří k jejich nechuti budou zase rušit...

Spousta lidí vítá svižnost, stabilitu a přímočarost starého systému,geniální klávesnici a perfektní telefonní funkce, dobrou výdrž baterie... Tohle už NIKDO nenabízí, dokonce ani Blackberry...

Neříkám,že je to tutovka, ale dát na 9320 jiný kryt a pustit ho do světa za 150 dollarů se mi jeví jako výborný nápad jak vydělat peníze...

Než se zase dostanou OS10 do "range" běžných uživatelů, Blackberry se položí...
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů