Blackberry Z30

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Blackberry Z30

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Já používám portovanou mBank appku a funguje zcela bez problémů, mrkni SEM :wink:
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Blackberry Z30

Příspěvek od mberdych »

CSOB bez problémů.
rapax
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob říj 16, 2010 14:55
Zařízení: Samsung Wave
Kontaktovat uživatele:

Blackberry Z30

Příspěvek od rapax »

Díky za odpovědi, pánové. Je rozhodnuto - díky Aukro.cz začínám s BB Z10 za 7 200,- Kč... :)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Blackberry Z30

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tak ať slouží!
Hoď sem pak svůj PIN/BBID, přidám tě do SmartMania BBM skupiny, kde ti komunita pomůže kdybys měl nějaké další dotazy/problémy :wink:
gonga
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 01, 2013 11:59
Zařízení: Nokia

Blackberry Z30

Příspěvek od gonga »

Ahoj všichni, vybírám nový telefon a Z30 mi učarovalo svou perfektní konstrukcí, designem a hlavně vynikajícím systémem. Z čeho mám trochu strach, je foťák. Může mi někdo, kdo s ním má zkušenosti, jak kvalitní či nekvalitní fotky jsou? Po pravdě mi ani nejde o focení za zhoršených světelných podmínek, to klidně oželím, zajímá mě spíše makro a krajina. V současnosti mám beznadějně lagující Note 1 a chtěl bych , aby můj nový telefon aspoň nefotil hůře než to. Díky
rapax
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob říj 16, 2010 14:55
Zařízení: Samsung Wave
Kontaktovat uživatele:

Blackberry Z30

Příspěvek od rapax »

Podle recenzi je foťák patrně stejný jak v Z10, tak Q10 a nakonec i Q30. Za mě - je to použitelné, ale nečekej od toho zázraky. Místo psaných poznámek OK, ale na fotky nee.
rapax
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob říj 16, 2010 14:55
Zařízení: Samsung Wave
Kontaktovat uživatele:

Blackberry Z30

Příspěvek od rapax »

Jinak všem musím poděkovat za snahu při výběru telefonu a prvních krocích s nim. Jak jsem psal - své dilema jsme vyřešil nákupem BB Z10 z Aukro.cz. Rozměrově je to ideální telefon na pohodlné ovládání v jedné ruce / jednou rukou. Systém perfektní, od verze 7 značný posun. Musím říct, že i můj strach z používání virtuální klavesnice padl po prvních hodinách. Krom hardwarové zatím asi to nejlepší, co jsem měl možnost vyzkoušet. Ale kamenem úrazu se stala baterie. U mě - horší výdrž než na stávajícím BB 9900. Když jsem přecházel z BB 9780 na 9900 musel jsem oželet vydrž dva - tři dny a přivykl jsme na každodenní nabíjení. Ale se Z10 jsem nedal ani to. Od sedmi hodin ráno mi do devíti večer baterka nevydrží. On ten větší displej Z10 oproti 9900 proste svádí na častější využití. Zatímco na starém 9900 jsem se omezil čistě na hovory a textovou komunikaci, tak u Z10 se k tomu přidal internet - a svítí-li displej, pak jde logicky výdrž dolů. A mam-li už na telefonu tu možnost brouzdat na netu, nechce se mi jí vzdávat. Takže resumé - pokud budu chtít pokračovat v čisté pracovním nasazeni, bude nástupcem Q10. A budu-li si chtít i pohrát, pak volba padne na Z30...
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Blackberry Z30

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

@gonga: Za dobrých světelných podmínek fotí řekl bych mírně nadprůměrně, horší je to když je málo světla, ale na běžné momentky je to podle mě naprosto dostačující kvalita. Nemám nikde album s ukázkami rovnou z telefonu, ale mrkni třeba ke mě na Instagram, všechny fotky tam jsou pořízeny i upraveny na Z10.

@rapax: Doporučuju aktualizovat systém, mně se výdrž u Zetka hodně vylepšila postupně s updaty, na začátku jsem sotva dával půl dne, dneska už ten den dám celkem v klidu. Teď jedu na posledním leaku 10.2.1.1055 :wink:
gonga
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 01, 2013 11:59
Zařízení: Nokia

Blackberry Z30

Příspěvek od gonga »

Děkuji za odpovědi a přeji hezký den.
achiles4
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 05, 2014 19:37
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Blackberry Z30

Příspěvek od achiles4 »

Zdravím, mám takú otázku. oplatí sa mi prechod z galaxy note 3 na BB Z30 ? hrozne ma očaril systém blackberry len stále niesom stopercentne rozhodnutý. Má tu niekto skúsenosti s podobným prechodom ?
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Blackberry Z30

Příspěvek od Standa »

Ono záleží. Pokud můžu mluvit za sebe (dlouhodobě používám pospolu BB Z10 a Note 10.1):
BlackBerry Z30 má výhodu v moderním rychlém OS, který stabilitou a ergonomií vysoce převyšuje Android. Oproti Samsungům má taky luxusní konstrukci.
Samsung Note 3 má určitě více aplikací a návaznost na služby googlu, dá se taky předpokládat o něco lepší foťák oproti Z30 (spekulace)a hlavní výhoda: stylus. Pokud ho používáš.
Je to silně subjektivní rozhodnutí, ale pokud bych já nepotřeboval stylus, jdu do Z30 ;-)
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

Re: Blackberry Z30

Příspěvek od jazzzman »

Osobne doporucuju kombo Note 8 a Q10. Bez pera bych se neobesel, bez BBOS taky ne, a tyhle dve zarizeni s sebou muzes tahat obe bez velke zateze.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů