Tak jak se těšíte na telefony s BB10?

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Tak jak se těšíte na telefony s BB10?

Příspěvek od pdatomas »

Ohledně navigace offline jsem na z10 žádném video nenašel, můžeš sem postnout Link ? Hodně by měl to zajímalo, bila varianta je pro me favorit sel by do toho někdo se mnou ohledně nákupu z uk nemám zkušenosti a mohli bychom ušetřit na postovnem, přidá se někdo? Já ho chci, pokud bude offline navigace ok
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Tak jak se těšíte na telefony s BB10?

Příspěvek od milennium »

Tady jenom rychlé info o navigaci v OS10 http://n4bb.com/blackberry-10-maps-google-maps/
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

Tak jak se těšíte na telefony s BB10?

Příspěvek od Bruca »

Ja se taky pridam k tesicim se :)

Nicmene se mi vic libi Q10ka v bile nez ta velka placka Z10. Holt na klavesnici nedam dopustit.
Ale ta "vyvojova" verze C je ze vsech nejhezci. Tu bych bral vsema deseti.

Ale stejne si nakonec pockam na nejakou verzi ve stylu a cene rady Curve. Dat za telefon 15 tisic, to je trochu moc...
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Tak jak se těšíte na telefony s BB10?

Příspěvek od Balrog »

Cena mě docela potěšila (tedy s ohledem na ostatní trhy a cenu tam).Jestli bude cena stejná i u Q10 tak půjdu raději do něj :-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Tak jak se těšíte na telefony s BB10?

Příspěvek od Standa »

Já tomu dám tak 2-3 měsíce, počkám na případné průšvihy (přecejen už mě po letech nebaví dělat výrobcům betatestera) a pak půjdu do černé Z10. Chtěl jsem ještě počkat na BB10 pro PlayBooka, ale když jsem tak přemýšlel, současná verze QNX je pro něj možná lepší.
A časem budu doufat ve slidera 4.3" a qwerty...
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Tak jak se těšíte na telefony s BB10?

Příspěvek od Balrog »

No to já se moc těším na příchod BB10 na Playbook.Taky se mi nechce dávat plnou cenu za Z10 když stejně chci především Q10 :-) příchodem dalších telefonů s BB10 půjde cena Z10 stejně dolu.
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Tak jak se těšíte na telefony s BB10?

Příspěvek od pdatomas »

teda od používání Dell venue pro jsem si zvykl na klávesnici a neumím si nic jiného představit ale zkusil bych z10 ale možná více q10 ale čekat takdlouho? Také čekáme že konecne někdo přijde s výsuvnou qwerty právě jakdell venue pro, doufám v blackberry fakt se docela divim že tady neprobirate vůbec třeba navigaci, ani nikde na portálech, sice jsem už video viděl ale připadá mi to málo rád bych viděl více, ivice informací, vždyť jeto jedna z hlavních funkcí mobilních přístrojů dneska ne. Také o vydrží zatím žádném valné info, proc taky z10 nedali gorila Glass v tomhle jsem zklamán, budeme v dnešní době mít zase fólie? Zklamání, ale systém se mi strašné líbi a hrozne ho chci. Gesta s používání playbooku jsou prostě skvela a myslím že mobil na tom nebude hůře, ba naopak , multitasking a veskere aplikace jako Skype na pozadí, Velká výhoda,
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Tak jak se těšíte na telefony s BB10?

Příspěvek od pdatomas »

Bb10 na playbooku nebude, četli jste reportáž na crackberry.com, současný hardware to neumožní resp umožní ale zblaznime se jak to bude pomale
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Tak jak se těšíte na telefony s BB10?

Příspěvek od Balrog »

Tak už jsou předobjednávky na shopblackberry :-) za cenu 15800kč a datum naskladnění 18.3.2013. Tak nevím zda objednat?už jsem si předobjednal na sunnysoftu tam je cena asi 14990kč a termín konec února.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Tak jak se těšíte na telefony s BB10?

Příspěvek od GreenArrow »

Mě se ten telefon(Z10) i ten OS začínají strašně líbit(vím, nechválil jsem ze začátku), ale za tuhle cenu už si radši koupím iPhona. Kdyby tomu nasadili 12 tisíc oficiální cenu, neváhal bych
EDIT: Dá se někde prohlížet ten store pro OS10, abych věděl, jaký apps to obsahuje?
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Tak jak se těšíte na telefony s BB10?

Příspěvek od Balrog »

No já ho moc chci a už od začátku se mi moc líbil systém i telefon (preferoval jsem spíše Q10, ale teď co sleduji vše o Z10 tak chci spíše Z10, líbí se mi více v bílé.) No paradoxně si nechávám Iphona 5 abych ho pak změnil za Z10, ale jak jde čas tak se my začíná dostávat Iphone 5 pod kůži a zvykám si čím dál více a nechce se mi ho zbavovat :-)

To GreenArrow: V rychlosti jsem našel něco málo http://www.bb10apps.com/tag/blackberry-10-apps/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů