BlackBerry Torch 9800

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

BlackBerry Torch 9800

Příspěvek od Cheetah007 »

:tlem: už nepoužívám a vrátil jsem se zpět k ccleaner od piriformu, tyhle prográmky se tváří buh ví co vše neudělají a je to k ničemu, jen nakopou soubory a ve finále po restartu vidím jak se ikonky vykreslují, tamto dlouho nabíhá...prostě na prd.
milennium píše:Takže, soubor "Vendor" je v PC dvakrát ! Takže doporučuji smazat oba. Jinak přehrání fw se dělá tak, že odinstaluješ všechny předchozí fw s PC, nainstaluješ poslední aktuální, smažeš oba soubory "Vendor" (pokud v PC jsou, ale na 90% tam je 2x), a spustíš "loader". Ten "loader" ale spusti takto:
Obrázek
No a pak připojíš BB a přehraješ fw...
Zdar, jen doplnim ten soubor Vendor.xml je v pc dvakrat jak pises viz. screeny, nekomu to v pripade problemu muze pomoci a tobe dekuji za radu :wink:
Obrázek

Obrázek

Samozrejme je treba mit povolene zobrazovani skrytych souboru
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

BlackBerry Torch 9800

Příspěvek od Cheetah007 »

Balrog píše:Dají se třeba u emailu nahrát alternativy (logicmail), to samé i u internetového prohlížeče (opera),facebook normálně funguje bez BIS, ale jen na Wifi, ale nebude to nikdy takové jako s BIS. Mám také BB9900 white a zkusil jsem ho bez BIS a není to ono. K BB prostě BIS tarif patří.
Tak tohle potvrzuji, bez BiS nejde email, ten logicmail jsem zkousel ale bud to spatne nastaviĺ nebo to take nejde,dal FB na wifi doma bez problemu ale venku pres data zahlasi neco v tom smyslu abych kontaktoval poskytovatele sluzeb pro svuj datovy plan a dalsi nejde stahovat z BB world.
Tohle vse se ale tyka starsi 9800 s BB OS 6 u OS7 ci posledni OS10'se to trochu lisi, na blackberry czech je clanek s rozdily.
Ja si torch koupil kvuli skvele klavesnici, konstrukci a take ze jsem chtel vyzkouset neco noveho, bb os ma kapku jine ovladani a logiku ale rychle to prejde do krve a jsem s nim spokojen.
Vyse zminena omezeni jsou sice nemila, ale mail nepotrebuji kontrolovat denne nic tak duleziteho mi tam zase nechodi a vecer stejne vzdy pouzivam ipad ci stolni pc, no a na fb pres den nechodim prakticky vubec.
Navic jako domovskou stranku mam v defaultnim prohlizeci nastaveny seznam a pristup do mailu tak neni problem a treba fb messenger ktery pouzivam funguje i pouze pres datove prenosy a bis neni potreba mit aktivni.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů