Playbook: aplikace + problém s připojením k pc W7 64bit

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

Playbook: aplikace + problém s připojením k pc W7 64bit

Příspěvek od beda2v1 »

ahoj
jsem čerstvým majitelem Playbooku 16 GB, chtěl bych se zeptat na pár věcí:
updatovat musím přes wifi z playbooku anebo to jde z připojeného pc ?
(přes usb)

pak mám menší problém, instalovat jsem software ze stránek RIM ale Playbook ne a ne se připojit, jak to vyřešit ?
Co jsem koukal tak se to stává lidem celkem často, jak to mám připojit, mám nebo naopak nemám mít puštěný proces a program od RIM ve svém Windows ? Protozatím by mi totiž stačilo přenos souborů přes průzkumníka, Win hlásí že driver správně instalován, ale ani v průzkumníkovi ani v SW od RIM neni vidět a nejde nic přenášet

pak se chci zeptat na aplikace - chtěl bych aplikaci na čtení EPUB knih s českými znaky, pak na comicsy CBR formát, pak bych chtěl přehrávač co si poradí s integrovanými i neintegrovanými titulky (české) a různými formáty

na to jak se tam dávají ty aplikace pro android a jestli tam jde přehrávat, navigovat anebo hrát 3D hry se zeptám až později
(resp to nejdřív zkusím zjistit)

pokud byste mi doporučily nějakou aplikaci co nesmí chybět tak sem s ní:-)

Děkuji mockrát
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Playbook: aplikace + problém s připojením k pc W7 64bit

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ahoj,
1) Updatovat lze i přes PC/Mac program BlackBerry Desktop Software, po připojení tabletu by ti program měl nabídnout aktualizaci.

2) Bude to zřejmě problém ve Windows, pokud ti jde jen o soubory, mnohem pohodlnější způsob je přenášet je přes WiFi, návod je ZDE. Funguje to spolehlivě a celkem rychle, já už PlayBook k PC kabelem nepřipojuju vůbec.

3) na EPUB je na App World několik různých aplikací, dost z nich zdarma, zadej si v App World do hledání "EPUB" a uvidíš, co ti vyjede. S komiksy neporadím a na titulky můžeš použít program MovieSRT Player.

4) Na to je na internetu spousta návodů, pokud ti nedělá problémy angličtina, hledej v googlu
"playbook how to sideload".
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů