BB downgrade na rom 4.6 a nyní nejde z5 na 5

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
AfrodCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte bře 29, 2011 17:31
Zařízení: HTC HD7

BB downgrade na rom 4.6 a nyní nejde z5 na 5

Příspěvek od AfrodCZ »

Zdravím Vás chlapci, mám takový problém potřeboval bych ho vyřešit. Vždy sem měl telefony s androidem, wm nebo WP7 a nyní sem koupil BB 8520 black a byla v něm verze rom 5.0, ale nešli mi synchronizovat kontakty a tak sem v dobrém duchu přehrál ROM na 4.6 kontakty a kalendář sem si synchronizoval a teď chci z5 na rom 5.0 a ono mi to píše, že nemám nějaké předplatné nevíte kde by se dala stáhnout ROM 5.0 a aktualizovat z5?
PS: myslel sem si, že to funguje jako u WM a jiných, ale bohužel. Tam kde sem si přečetl jak downgradovat už nepsali, že to nepude přehrát z5. Díky moc za případné rady.
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

BB downgrade na rom 4.6 a nyní nejde z5 na 5

Příspěvek od Bruca »

Ahoj,

jestli znovu přehraješ OS, tak o ty synchronizované kontakty opět přijdeš - je to jako hardreset na WM ;-)
ledaže bys je zazálohoval přes BBDM a pak obnovil zálohu..

co přesně ti to píše?
nepomohlo by smazat vendor.xml ? (viz http://blackberryczech.cz/?p=679" onclick="window.open(this.href);return false; )

Přehrát OS tam a zpět by určitě jít mělo, v tomto to od WM odlišné nebude, neboj :)

Měj se!
Brůča
AfrodCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte bře 29, 2011 17:31
Zařízení: HTC HD7

BB downgrade na rom 4.6 a nyní nejde z5 na 5

Příspěvek od AfrodCZ »

Píše to, že to chce předplatný u blackberry a pak že to pude. Že verze 5 obsahu hromadu nových funkcí a proto musím mít zaplacené předplatné.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů