2 dotazy na BB9800

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
Attronach
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř dub 06, 2011 7:35
Zařízení: BB 9800

2 dotazy na BB9800

Příspěvek od Attronach »

Zdravim,

Mam dva dotazy pro ty chytrejsi z Vas :)

1, Pokud kliknu na listu pro zobrazeni prisle posty a vim ze jich prislo treba 5, jak nastavit, aby se mi jich zobrazilo v nahledu vice nez 1? Vidim, ze je tam jeste jedna psana cerne na cernem podkladu ale vic ne.
Jde to nejak nastavit abych videl treba 10 nahledu?

2, mam v telefonu cca 1000 kontaktu a pres bluetooth je potrebuji nasypad do auta. Problem je, ze auto ma pamet asi na 250 kontaktu a nelze si vybrat co chci prenaset. Uvazoval jsem, ze si dam ty nejdulezitejsi v kopii na SMS ale netusim jak prinutit aby si auto vycetlo seznam ze SIM.
Nenapada Vas nejake elegantni reseni prosim?

Jeste me napadla treti otazecka - nepotkal nekdo z Vas motiv pro BB9800, ktery by pouze zmenil ikony z 6.0 na 7.0? vzdy jsem nasel pouze nejaky motiv ktery menil i dalsi veci, ktere se mi nelibi.

Diky za odpovedi :)
Uživatelský avatar
karelsid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř úno 10, 2010 12:11
Zařízení: BlackBerry Z10

2 dotazy na BB9800

Příspěvek od karelsid »

Co se týče kontaktů, tak mě napadá leda tohle: Zálohuj si všechny kontakty, následně smaž nepotřebné a potřebné nahraj do auta. Mno a poté ze zálohy obnovíš ostatní kontakty.
Attronach
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř dub 06, 2011 7:35
Zařízení: BB 9800

2 dotazy na BB9800

Příspěvek od Attronach »

Bohuzel se neda zakazat aby si auto stahovalo adresar pokazde po pripojeni.

A na ten dotaz s poctem zobrazenych zprav nikdo neumi poradit? :cry:
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

2 dotazy na BB9800

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

K těm OS7 ikonkám:
Na netu se někde prodává téma Six Dot X, ale ono je docela jednoduchý udělat si takový téma v Theme Studio 6, tak jsem ti spešl na zakázku jedno vytvořil :wink:

Pro ostatní - ilustračně, OS 7 ikonky vypadají asi jako na níže uvedeným obrázku, textu si nevšímejte, font se zobrazuje špatně jenom v simulátoru, protože Windows neznají ten speciální BlackBerry font. Přímo v telefonu bude ten defaultní.
Obrázek

>> STÁHNOUT TÉMA <<

P.S.: Je to takzvaná Over The Air instalačka, takže odkaz otevírejte rovnou v BlackBerry. Téma je vhodné pouze pro BlackBerry Torch 9800, nepokoušejte se ho instalovat na jiné zařízení.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů