BB 9800 Torch

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
Pietro_SK
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 15, 2011 9:08
Zařízení: BB Torch 9800

BB 9800 Torch

Příspěvek od Pietro_SK »

Mal by som pár otázok k Torchu, hlavne na jeho používateľov:
- akú máte výdrž batérie? U mňa je to ledva dva dni (po cca 1,5 dni sa ozve signál slabej baterky) a to telefón nepoužívam nejak extra často - pár sms, pár kratších hovorov, bluetooth len počas jazdy v aute - povedzme 1 denne celkom, v noci je telefón v bedtime móde.. Sem-tam BB Messenger, ale to skôr hromadne prečítam pár postov a hotovo... Nezdá sa mi to.
- dajú sa nejak vypnúť aplikácie, ktoré bežia na pozadí a nepoužívam ich? Napr mi tam po krátkej návšteve prehliadača mi zostane stále na pozadí (odchádzam cez "close" v menu), detto Messenger, textové správy..
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

BB 9800 Torch

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Na BB je několik aplikací, které běží neustále na pozadí (telefon, prohlížeč, BBM, zprávy). Jsou to nejdůležitější funkce a RIM chtěl ,aby byly okamžitě přístupné bez dlouhého načítání. Takže si těchto několika aplikací nevšímej, RAM máš do alelúja, tak tě to ani nemusí trápit :wink:
Uživatelský avatar
krysak
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 14, 2010 13:35
Zařízení: BB9800 / BB8707 / HTC Cruise - froyo 2.2

BB 9800 Torch

Příspěvek od krysak »

Mě u Torche při intenzivním používání během pracovního dne nespadne baterka pod 30%, ale to beží na pozadí IM+ Talk a telefon prakticky nedám z ruky. Víkend by asi vydržel celý. Velkou zásluhu na tom má použitý OS (používám alz3abi hybrid), se starším OS byl problém přežít pracovní den bez dobíjení.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů