OtterBOX Defender odolné pouzdro (Bold 9000)

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

OtterBOX Defender odolné pouzdro (Bold 9000)

Příspěvek od Jiří Hanč »

Pokud chcete ze své ostružiny učinit zbraň určenou k boji zblízka, tato série pouzder téměř splňuje vaše požadavky. :tlem:

Obrázek

V ruce drží pěkně a samotné pouzdro zařízení přidá okolo 60g. Power button a tlačítka ovládání hlasitosti se mačkají dobře, s těmi nastavitelnými už je to o něco horší. Fotoaparát a dioda jsou kryty sklíčkem. Displej a klávesnice lze ochránit dodávanou membránou (tu však nepoužívám, mám běžnou fólii na displej a v případě potřeby výměny mám jednu extra klávesnici). Držák na opasek je otočný (podél klipsny) o 360 stupňů a má v sobě zabudován magnet, takže funguje jako klasické BB pouzdro.
Máte s tímto pouzdrem (či s podobnými) někdo (také) zkušenosti?

Obrázek

Mám k dispozici ještě žluto-černou verzi (s držákem na opasek a fólií/membránou na displej a klávesnici), tak kdybyste měl někdo zájem, dejte vědět.

Obrázek
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

OtterBOX Defender odolné pouzdro (Bold 9000)

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ještě kdyby to bylo vodotěšný, tak neváhám. I tak si myslím, že je to užitečný kus příslušenství když se jde někam na čundr atp.
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

OtterBOX Defender odolné pouzdro (Bold 9000)

Příspěvek od Pacikx »

Na každodení používání bych to asi neviděl (možná tak pro někoho kdo dělá v lese, atp...), ale jak psal Ruslan, na čundr, na kolo, atp... by se to celkem hodilo (přeci jen nevíte kdy vám mobil vypadne...). Mimochodem, jak je přibližně silné to pouzdro? BBčka sou sami o sobě celkem cvalíci, a tohle vypadá že jim pěknej pár milimetrů do všech stran přidá :)
Uživatelský avatar
karelsid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř úno 10, 2010 12:11
Zařízení: BlackBerry Z10

OtterBOX Defender odolné pouzdro (Bold 9000)

Příspěvek od karelsid »

Pacikx: http://shop.crackberry.com/otterbox-def ... 4A6200.htm" onclick="window.open(this.href);return false; tady máš rozměry, tak rovnou uvidíš na kolik ti to bb přibude;-)
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

OtterBOX Defender odolné pouzdro (Bold 9000)

Příspěvek od Jiří Hanč »

Pacikx píše:Na každodení používání bych to asi neviděl (možná tak pro někoho kdo dělá v lese, atp...), ale jak psal Ruslan, na čundr, na kolo, atp... by se to celkem hodilo (přeci jen nevíte kdy vám mobil vypadne...). Mimochodem, jak je přibližně silné to pouzdro? BBčka sou sami o sobě celkem cvalíci, a tohle vypadá že jim pěknejch pár milimetrů do všech stran přidá :)
Taky jsem si to říkal, ale samotné pouzdro ve mě probudilo strach z poškození zařízení, takže ho od té doby z Boldu nesundal. :tlem:
Tak rozměry narostou, to je jisté, ale vzhledem k tomu, že jsem byl zvyklý nosit v kapse i Uniho s rozšířenou baterkou... :lol:
(Jinak jsem koukal na Aukro a tam se vyskytují pouzdra v Defender serii okolo 1000, tak to vážně ne. Kdyby jej někdo chtěl, tak je to otázka tak 300 nebo výměny za nějaké jiné příslušenství. :wink: )
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů