BB 9700 Bold

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: BB 9700 Bold

Příspěvek od mberdych »

Pokid tam cestina je, tak tam zustane. Reset podle toho navodu muze trvat tak hodku, mobil bude mazat, pak se restartuje. Snad si to pamatuju dobre, uz je to let co jsemto delal.
Kimmi
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv bře 05, 2015 11:02
Zařízení: BB 9700

BB 9700 Bold

Příspěvek od Kimmi »

ted jsem se zasekla na tom, jak to v BB spustit... nakopirovala jsem to do vsech moznych slozek, soubor mi to ukaze ale nemam jak to spustit... a z PC to taky neslo. Prosim o radu... zase ;-) dekuji

tedy zkousela jsem to otevrit pres Aplikace-Soubory-Moje soubory-Pametova karta-BB- a pak to mam nakopnute ve vsechn tech nabidnutych... nebo se tam da dostat jeste jinak, aby to slo spustit? Dekuji

a jeste dalsi vec, nejedu na Windows ale na Ubuntu, jde to pres PC taky podle navodu?
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

BB 9700 Bold

Příspěvek od koumes »

Co si kam kopirovala?Prelozila sis ten navod?Nikam nic nekopirujes,ale na Ubu o tom silne pochybuju,ze to nejak spustis.Jedine virtual nebo jiny pc s widlema anebo na Macu.
Kimmi
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv bře 05, 2015 11:02
Zařízení: BB 9700

BB 9700 Bold

Příspěvek od Kimmi »

zkopirovat jsem zkousela ten BBSAK, ale to neklaplo. Nakonec jsem to zvladla pres ofiko stranku jak byl odkaz, tedy pres Windows a prikazovy radek. Uz je hotovo, diky vsem za podporu. Jedine co mne stale stve, tak kdyz se pripojim k WIFI, tak na seznam.cz mi to porad hazi tu protivnou hlasku viz priloha. Nevite jak se toho zbavit, anebo to je specialitka seznamu?

Diky
Přílohy
IMG_0300.pdf
(180.47 KiB) Staženo 233 x
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

BB 9700 Bold

Příspěvek od koumes »

No tak dej duverovat a neres.Seznam ma v tomto chaos.
A holky se tu vidi malo kdy :tlem:
Kimmi
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv bře 05, 2015 11:02
Zařízení: BB 9700

BB 9700 Bold

Příspěvek od Kimmi »

duverovat jsem davala na zacatku, a frekvence byla co 3 vteriny... pak jsem zkusila to prvni, tusim preskocit, a to jde o trochu delsi dobu. Napadlo mne ten obrazek poslat spravcum Seznamu, ale asi jsem naivni ze by s tim zkusili neco udelat, ze ano?

A ano, citim se tu trochu ztracena, na druhou stranu jsem si poridila mobil co umi to co ja chci (plus kybl veci navic), a neni dotykovy... a taky ho nema kazdy ;-) . No a ted to beru jako vyzvu, temer osobne kdyz mi to nejde :-D .

Diky za pomoc, bez podpory bych se k tomu asi odhodlavala jeste tyden
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

BB 9700 Bold

Příspěvek od koumes »

Ono dneska mit starsi BB je i rarita,ale kompaktnost a ta klavesnice,je proste super.
Ikdyz dnes je omezeni BIS a ma ho stale Vodafone,da se to pouzivat na datech i wifi. Ale je tu porad.
Kdyby neco,napis sem zase a nekdo snad i odpovi 8-)
Kimmi
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv bře 05, 2015 11:02
Zařízení: BB 9700

BB 9700 Bold

Příspěvek od Kimmi »

:-) je prima ze mi pokazde nekdo odpovedel. Mam sit Odorik, BIS jsem jeste nezkoumala, ale mam sve pochyby... no a myslim ze jeste par dotazu budu mit, ted zkusim GPS off-line, a urcite se nekde zaseknu... ale az rano.

Diky
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

BB 9700 Bold

Příspěvek od koumes »

No uvidis. Jinak nejvic veci je tady hlavne http://forums.crackberry.com/blackberry-bold-9700-f146/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů