jak vydrzi BB ve srovnani s iphone realne na baterii ?

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
RenoRaines
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv srp 12, 2010 13:21
Zařízení: iphone2g 313alternate + BB 8220 + Nexus One=ted

jak vydrzi BB ve srovnani s iphone realne na baterii ?

Příspěvek od RenoRaines »

jak na baterii vydrzi pri prumerne praci komunikator BB slysel jsem ze je na tom o dost lepe nez iphone

zalzi jaky iphone a jaky BB mame na mysli, vseobecne jenom mam, nebo je to stejne ?

/mam prvni iphone a nemuzu si stezovat (Steve mi to zakazal), telefon mi - iphone2G funguje normalne nevybije se ihned jak se rika/
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

jak vydrzi BB ve srovnani s iphone realne na baterii ?

Příspěvek od Standa »

Tohe vím náhodou dost přesně, protože jsem to nedávno testoval. BB 8900 při neustálém kontinuálním připojení těchto služeb s co nejčastější aktualizací:
3 email účty
Google Sync
počasí
RSS
Twitter
MSN
ICQ
Skype chat
BT hodinky
..plus nějaké sms a cca 10 minut volání, vydržel přesně 1 den 20 hodin a 45 minut.
Ale reálně mám trvale připojen jen 3x email, Google Sync a BT hodinky, takže výdrž je 2.5 - 3.5 dne.
RenoRaines
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv srp 12, 2010 13:21
Zařízení: iphone2g 313alternate + BB 8220 + Nexus One=ted

jak vydrzi BB ve srovnani s iphone realne na baterii ?

Příspěvek od RenoRaines »

tj abych pri pouziti s iphonem pocital s tim ze BB minimalne o polovinu ne li vice, tusil jsem to to je jasne kazde zarizeni se hodi na neco jineho

predpokladam ze lze na BB zakoupit pouzdro s externi baterii jako je na iphone a jeste zvysit
pomuze tam caste zapinani rezimu offline ? u iphonu ano a take vypinani wifia a automaticke regulace displeje + rucni regulace jasu mam zkusenosti
RenoRaines
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv srp 12, 2010 13:21
Zařízení: iphone2g 313alternate + BB 8220 + Nexus One=ted

jak vydrzi BB ve srovnani s iphone realne na baterii ?

Příspěvek od RenoRaines »

tj abych pri pouziti s iphonem pocital s tim ze BB minimalne o polovinu ne li vice, tusil jsem to to je jasne kazde zarizeni se hodi na neco jineho

predpokladam ze lze na BB zakoupit pouzdro s externi baterii jako je na iphone a jeste zvysit
pomuze tam caste zapinani rezimu offline ? u iphonu ano a take vypinani wifia a automaticke regulace displeje + rucni regulace jasu mam zkusenosti
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

jak vydrzi BB ve srovnani s iphone realne na baterii ?

Příspěvek od Standa »

Jo, offline, wifi a automatická regulace podsvícení pomůžou, ale nějak jsem to víc nesledoval, protože i standardní výdrž je pro mě dostatečná.
Pro BB existují velké baterie (např. 2600mAh), a zvyšují samozřejmě tloušťku telefonu.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů