BlackBerry Protect

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
Uživatelský avatar
julobaco
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte led 11, 2011 18:37
Zařízení: Blackberry Bold 9700, Blackberry Torch 9800

BlackBerry Protect

Příspěvek od julobaco »

Zdravím, rád by som využíval službu BB Protect, ale po nainštalovaní aplikácie mi príde notifikácia "You cannot install BB Protect on your BB device. BB Protect is not compatible with the devices that use a BB Enterprise Server". Na mobile mám aktívne len BIS a určite môj mobil nie je pripojený do BES, čo som si potvrdil aj v Enterprise Activation kde to nemám vyplnené. Telefón som kupoval od ruky z UK kde ho týpek dostal ako firemný mobil. Tu sa mohlo stať, že ich IT ho registroval do BES a teraz môj PIN je registrovaný do BES siete. Kontaktovanie toho od koho som ho kupoval by bolo fakt na dlhé lakte... Stretol sa tu niekto s podobným problémom a podarilo sa mu ho nejako vyriešiť? Malo by zmysel napísať priamo do RIMu a požiadať ich o vymazanie môjho PINU z BES siete? Funguje to vôbec takto nejako? Ďakujem za každú radu.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

BlackBerry Protect

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Já používám BB Protect s BIS a funguje mi bez problémů. V tvém případě bych zkusil nejdřív zavolat svému operátorovi, který ti poskytuje BIS, a zeptat se ho, jestli je tohle možné a jestli by to nemohl nějak napravit. Psát prodejci do UK, nebo někomu z RIM do Kanady je, jak říkáš, na dlouhé lokte.
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

BlackBerry Protect

Příspěvek od zaky »

Nainstaluj do PC a připoj telefon k PC - spust program crack util - Clearing Seting ADVANCED - a tam je záložka s názvem RESET IT.

Do práznýho řádku napíšeš Reset IT Policy a pak dáš OK.

" ZKUS TAKHLE VYRESETOVAT IT POLITIKY VE SVEM BB "
Přílohy
CrackUtil.rar
(768.99 KiB) Staženo 123 x
Uživatelský avatar
julobaco
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte led 11, 2011 18:37
Zařízení: Blackberry Bold 9700, Blackberry Torch 9800

BlackBerry Protect

Příspěvek od julobaco »

Zaky díky moc, pomohlo to. Teraz už beží BB Protect bez problémov... :)
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

BlackBerry Protect

Příspěvek od zaky »

Nemáš zač - bohužel pokud zakoupiš BB z druhy ruky a byli na něm uplatněný IT politiky pak máš vždycky s používáním problém ( záleží co jim ajták očesal a povolil ) a je zapotřebý vyresetovat politiky v BB ( přiloženým programem - bohužel přehrání OS nebo wipe device problém nevyřeší ).
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů