BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na trh

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na trh

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tohle se prostě může stát jenom v Čechách. V jakýkoliv jiný zemi by se ti za takovou chybu omlouvali do aleluja, všechno okamžitě opravili a ještě k tomu dali volný minuty navíc jako odškodné, ale ne, O2 se prostě pořád chová k zákazníkům jako k dobytku. Stát se to mně tak vykvetu vztekem, a to jsem hodně asertivní člověk. Holt je pořád bombarduj telefonáty z jiného čísla pokud máš možnost, volej na technickou, jak ti někdo radil na BBM, a nedej se, je to pěkná prasečina, kterou by si tak velká telefonní společnost rozhodně neměla dovolovat.
romanm
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon lis 09, 2009 20:25
Zařízení: BlackBerry Bold 9780

BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na trh

Příspěvek od romanm »

Tak jsem tam zas volal a je to porad stejny, technik me ujistoval ze je chyba nejspise na jejich strane ale ze s tim nic neudela ze mam nejlepsi navstivit kamennou prodejnu a tam neco spolecne s obcankou podepsat a pry to budou moct opravit. Takze jina moznost neni, bud vydrzim do noveho roku kdy pojedu zpet do Brna anebo si pristi tyden udelam vylet nekam do vetsiho mesta.

Nikdy jsem s operatory nemel problem, jenom jsem o tom vzdy cetl. Ted sam vidim, ze je to fakt pravda a jak pise Ruslan, serou na nas.

PITT: Ano, nemuzu se nikam dovolat ani poslat sms. Dokonce ani na infolajnu nezavolam, jede mi jenom cislo *11, klasicke 800020202 nefunguje. Kdyz chci na technickou, musim na *11 a tam me pak musi prepojit, je to udesny.
JiRa
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv zář 30, 2010 3:16
Zařízení: Samsung Galaxy Note2

BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na trh

Příspěvek od JiRa »

U O2 se kvalifikované pomoci dočkáš pouze na adrese [email protected], funguje to pouze mailem, ale ten člověk odpovídá rychle a velmi kvalifikovaně + byl ochotný řešit problémy i mimo BIS a BES, sám kontaktoval jiné oddelení a vyřešil problém s chybně nastaveným FUP, otázkou je, jak to zafunguje teď o Vánocích.
romanm
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon lis 09, 2009 20:25
Zařízení: BlackBerry Bold 9780

BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na trh

Příspěvek od romanm »

Ok, dekuji za tip. Napsal jsem tam tak uvidime, jak se to bude dale vyvijet.

-- doplnění předchozího příspěvku (úte led 04, 2011 10:11) --

Tak jsem konecne na telefonu, asi pred 10 minutami mi to zapli. Ten clovek, na ktereho jsem dostal kontakt, mi odpovedel, ze vidi ze se opravdu uctovalo za internet, ktery mel byt soucasti datoveho planu a tudiz se za nej uctovat nemelo. Doporucil mi volat znova na operatory a resit to, volal jsem furt, oni vubec nevedeli o co jde a porad me ujistovali ze musim pockat na konec zuct. obdobi.

Od vcerejska jsem v Brne tak jsem se zastavil do kamenne prodejny. Tam jsem zjistil, ze limit 1500Kc "nekdo" zrusil, tudiz pani nechapala, proc jsem zablokovanej. Podala pozadavek na odblokovani, ktere melo nastoupit do 2 hodin. Samozrejme se tak nestalo a tak jsem od vcerejska znova bombardoval operatory. Dneska rano, kdyz jsem tam opet 2x volal, se konecne neco stalo. Prisla sms, ze mi aktivovali roaming, clovek se tomu uz smeje. V praxi to vypada tak, ze si konecne zavolam a napisu sms, BIS mam ale deaktivovanej. Jeste dnes dopoledne mam v planu navstivit opet kamennou prodejnu, dam vedet jak to pokracuje.

-- doplnění předchozího příspěvku (úte led 04, 2011 10:37) --

Tak nakonec to vypada, ze je jiz konecne vse v poradku. SMS ohledne roamingu pravdepodobne znamenala, ze mi to zpristupnili. BIS se rozjel az po chvili, musel jsem parkrat vypnout a zapnout telefon. Ted to slape, jsem zvedavej na jak dlouho.
xyz_designova
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 04, 2011 11:10
Zařízení: BlackBerry Bold 9700

BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na trh

Příspěvek od xyz_designova »

tak to je dobrej pribeh. bohuzel pravda je takova, ze jako pesak (soukromy klient) jsi odkazan na call centrum, firemni klienti sice taky, ale jedna se s nima vic v rukavickach, aspon tak to je z me zkusenosti
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na trh

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

A doufám, že ty předražený faktury stáhli.
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

Re: BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na t

Příspěvek od Henatko »

Ahoj mam malinkej dotaz :) kde doporucite koupit 9780 ? samozrejme novy.T-mobile nebo O2 nejhorsi na tom je ze bych presel od vodafonu po 7letech (vodnik bude podporovat BB az "mozna" za pul roku) . a jinde zacnu jako novy zakaznik . kde jsou sluzby lepsi u jakeho operatora .
Tom Vysoudil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát led 02, 2009 14:24
Zařízení: Xperia X1 a iPhone 4

BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na trh

Příspěvek od Tom Vysoudil »

Vyber si operatora podle toho, jake ma pokryti v oblastech, ve kterych se pohybujes. Minimalne neni problem zkouknout mapy pokryti na jejich strankach. Cenove tusim, ze to vyjde na stejno u obou. A take bych vybiral podle hlasoveho tarifu, ktery ti vice vyhovuje a bude v kombinaci s BIS vyhodnejsi.

PS: Koupit muzes kdekoliv. Od Alzy, MobilVeci atd., po nase operatory. Ty ceny se za plne moc nelisi.
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

Re: BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na t

Příspěvek od Henatko »

dekuji tel neni problem to se najde ale budu muset pohledat , nastesti Liberec uz je v pohode a sluzebne okoli na 3G netrvam.Rodinu a pratele mam u vodnika tak jeste budu vahat a dumat.
alex430
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 06, 2007 9:15
Zařízení: BlackBerry Bold 9900

BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na trh

Příspěvek od alex430 »

Co se týče přenosu tak VF se tě nebude chtít vzdát a udělá ti cenu, který budeš těžce odolávat :) možná i vydržíš než spustí BIS, BES.
Každej op má svoje + a - na tarifikace vychází popořadě od nejlepšího po nejhoršího VF (60+1), TM (60+30), O2 (60+60).
Přenos čísel taky popořadě VF tam to jde v pohodě. O2 jedině se závazkem, ale zde se dá vypovědět se smluvní pokutou 150,- Kč za měsíc, který ti zbývá do konce závazku. U T-M bych se nikdy neupisoval na dva a více let (Není možnost předčasně vypovědět smlouvu a přejít jinam. Naštěstí jde udělat smlouvu bez závazku).
Zkusil bych tarif u "šedýho" operátora. K těmto se většinou dostaneš přes známýho co tam je apod.
Pokud se nepletu tak dovozce mobilů BB do ČR je 3a
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

Re: BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na t

Příspěvek od Henatko »

U VF to byla komedie kdyz jsem slecne rekl ze chci koncit ze nestaci FUB jse cekal ze udela cenu :D a ona rekla ze at jsi FUB dokoupim za dalsich 350 (tj 550+350) ze neomezenej net je pro uplne jinou skupinu lidi jako jsem ja :D(bylo poznat ze nejzem jeji typ) myslel ze ji kopnu do ... ,prej nemam dluh a a mam jit jinam.Zatim teda myslim na TMob a stroj koupit u max-shop.Ted to asi posunu jedu na dovcu mimo CR za tyden tak stejne bych to nedokazal prenest.To jsem teda myslel ze se TM upisu (pak bude BB za 4t) takze nedoporucujes,pokud vse funguje nemam duvod menit a vypoved me nevadi.
Uživatelský avatar
ziza
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: stř říj 10, 2007 8:36
Zařízení: iPhone SE, iPad2 3G 32GB
Bydliště: Valtířov
Kontaktovat uživatele:

BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na trh

Příspěvek od ziza »

Na to se snad nedá nic říct, já když chtěl od vodníka zmizet, tak mi dali na dva roky takový podmínky, že jsem se nestačil divit a když mi ta akce skončila a přišel mi první vyúčtování tak se mi protočili panenky :roll:
Si založ živnosťák a hned ti dají lepší podmínky i s BB.
Salieri
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pon srp 23, 2010 11:51
Zařízení: BlackBerry Bold 9780

BB Bold 9780: Předběžné specifikace a datum uvedení na trh

Příspěvek od Salieri »

Já jsem taky přeběhlík z WM,bohužel.Já jsem s WM neměl žádné potíže,ale naneštěstí jsem si vybral HTC Touch 2(MEGA),což byl snad ten nejhorší mobil na psaní jaký jsem kdy viděl.Pro přechod na jiný model bylo už pozdě(TP2 mimo prodej),takže zbyl jen Android(horor pro všechny pisálky),Windows Phone 7(humus) a BB.BlackBerry se mi jevilo jako spása a tak jsem přeběhnul.Podle simulátoru bych měl být naprosto spokojen.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů