Kalendář a jeho zobrazení

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
JeniCZek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 17, 2010 16:54
Zařízení: BlackBerry 9700

Kalendář a jeho zobrazení

Příspěvek od JeniCZek »

Ahoj

Nenašel někdo z vás kalendář, nebo řešení, jak zobrazovat denní úlohy na ploše? Myslím, že hodně lidí by to ocenilo, kdyby viděli, co mají či nemají ten den udělat. Dříve jsem to měl na telefonu Nokia a velmi mi to vyhovovalo.
Díky
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

Kalendář a jeho zobrazení

Příspěvek od zaky »

Řešení je prostý - stačí nainstalovat Themes se zobrazením TODAY ( kalendář,sms ............... ) - nebo si stáhni program THEMES BUILDER a udělej si vlastní :grin:
JeniCZek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 17, 2010 16:54
Zařízení: BlackBerry 9700

Kalendář a jeho zobrazení

Příspěvek od JeniCZek »

Díky. Po něčem se kouknu.
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

Kalendář a jeho zobrazení

Příspěvek od zaky »

Vyhrabal jsem 2 Themes co jsem si kdysi dělal pro 8900

Today - kalendář natvrdo na homescrenu
Today Area - události jako kalendář,sms - se na homescrenu zobrazí pouze pokud najedeš trackbalem na ikonu kalendaře ci sms.
Přílohy
Today.rar
(418.94 KiB) Staženo 149 x
Today area.rar
(419.74 KiB) Staženo 121 x
mp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: čtv lis 08, 2007 8:41
Zařízení: BlackBerry Bold 9700
Bydliště: Statenice

Kalendář a jeho zobrazení

Příspěvek od mp »

Nevím jistě, jak je to u Stormu, ale u obou Boldů (9000 i 9700) se dá u všech OS 5.... vybrat, jestli chceš mít defaultní téma v podobě klasické BB (tzn. se základními ikonami dole) nebo v podobě "Today" (3 řádky pro poslední e-maily, 2 řádky pro nepřijaté telefony a 2 řádky pro nejbližší 2 položky z kalendáře. Stačí si v Možnostech otevřít Motiv a vybrat zobrazení.
Taky mi to po letech se Symbianem a s WM chybělo :)
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

Kalendář a jeho zobrazení

Příspěvek od zaky »

U OS 5 naprosto stejně - pokud ale vybereš v motivu rozložení " TODAY " přijdeš právě o menu v podobě ikon :cry: ( Takže mi přijde mnohem praktičtější si v Theme Builderu udělat vlastní themes a Today si uspořádat jak člověku vyhovuje třeba právě zobrazení událostí z kalendáře aniž by jsi přišel o spodní menu z ikon )
JeniCZek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 17, 2010 16:54
Zařízení: BlackBerry 9700

Kalendář a jeho zobrazení

Příspěvek od JeniCZek »

Čau. Propojil jsem si kalendář s Google kalendářem a "záhadně" mi mizí věci, které jsem si do BB uložil. Je možné, že to má spojitost s tím propojením? Dříve jsem kalendář tak moc nepoužíval. Díky
TomasW
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 09, 2010 12:47
Zařízení: Bold 9700

Kalendář a jeho zobrazení

Příspěvek od TomasW »

Koupil jsem na mobihand.com téma Zen Classic Fixed 3 a dělá to přesně to, co jsem chtěl - výběr pěti aplikací dole zůstal a k tomu mám položky kalendáře. Za ty peníze nebylo co řešit.
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

Kalendář a jeho zobrazení

Příspěvek od fido_cz »

Da se jeste pouzit aplikace deToday. Sice neco malo stoji, ale da se pak pouzit na jakekoli tema
http://store.blackberrycool.com/product ... Screen-App" onclick="window.open(this.href);return false;
itrnda
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte črc 13, 2010 15:41
Zařízení: Blackberry 9000 Bold

Kalendář a jeho zobrazení

Příspěvek od itrnda »

Po poctivém odzkoušení jsem si koupil PocketDay Personal. Výrobce ji nedávno zlevnil na 9,95 USD. Má vše, co potřebuji, a co mi chybělo z mého předchozího období s Windows Mobile - přehledně zobrazuje nejen schůzky a úkoly, ale i aktuální počasí, změškané hovory, nepřečtené emaily a SMSky. Díky nastavení se z ní dá skutečně udělat základní "Today" aplikace i počeštit základní názvy. Mohu doporučit alespoň zkusit, tuším, že trial funguje asi měsíc.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů