BlackBerry Control: Mějte svoji ostružinu pod kontrolou

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

BlackBerry Control: Mějte svoji ostružinu pod kontrolou

Příspěvek od Standa »

Aplikace Master Control umožňuje pořizovat screenshoty z telefonu BlackBerry, nastavuje čas, vypíná a zapíná bezdrátové moduly, obnovuje paměť, shromažďuje informace, zobrazuje nebo vymaže logy událostí, ukáže moduly a informace k nim, vytvoří soubory ALX/JAD, zálohuje a obnoví aplikace třetích stran, v případě potřeby vymaže i celé vaše zařízení a také načítá, ukládá a odstraňuje moduly.

obrázek

K dokonalosti chybí snad už jen možnost odesílání a příjmu textových a MMS zpráv. Program pro svou funkci vyžaduje RIM BlackBerry Desktop Manager 5.0 nebo vyšší.Ke stažení poslední verze navštivte stránky MCP. Program je distribuován jako freeware.
mtb.biker
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 15, 2008 13:52
Zařízení: HTC Desire WHITE, BlackBerry Torch, BB Bold 9000
Bydliště: Cheb+Plzeň
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Control: Mějte svoji ostružinu pod kontrolou

Příspěvek od mtb.biker »

je to moc pěkný a zajímavý, ale není lepší "originální" BlackBerry Desktop Manager? Trošku se bojim aby tyhle "ne-Made in RIM" aplikace pak nenapáchaly nějakou paseku když se nenadále zblázní... :)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

BlackBerry Control: Mějte svoji ostružinu pod kontrolou

Příspěvek od Standa »

Jo, to se může stát. Na druhou stranu, jakákoli aplikace v jakémkoli chytrém telefonu ti může napáchat škodu. To už je riziko otevřenosti systému.
Co můžu říct na obranu Blackberry je jeho firewall - při instalaci jakékoli aplikace ti nabídne možnost podrobného nastavení omezení její působnosti. Pokud vím, toto nemá žádná jiná chytrá platforma.
kokotc
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte lis 03, 2009 20:26
Zařízení: Samsung i9195
Bydliště: Krkonoše

BlackBerry Control: Mějte svoji ostružinu pod kontrolou

Příspěvek od kokotc »

řekl bych že ten blackbery dektop je pořad lepši než od ty prdly Nokie jeden na spravu druhej na mapy
pak soft updater a map updater ... no akdyž sem to prohlid jak to je velky ,taky všechny sajrajty k nokii
nainstalovany maji :přez 200MB...a to sem to možna nenašel všecko....Nokia je BĚS !!!!!
Bu_back
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 17, 2010 17:50
Zařízení: Nokia, BB

BlackBerry Control: Mějte svoji ostružinu pod kontrolou

Příspěvek od Bu_back »

ahoj jsem tu první den a trošku zápasím s jedním "problémem" možná pro vás lidičky to bude hračka, ale pro mě to je dost nerovný zápas, který vyhrává zatím ostružina :tlem:
mám uložené kontakty z mé nokie v PC a chtěl bych je nahrát pomocí Blackberry desktop do 9000Bold, ale nemůžu najít způsob nebo cestu jak. Poradíte mi prosím? p.s.: ne nedělám si srandu :roll:

po přečtení for v usa a canadě jsem to nějak zpráskal a je to hotovééé
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů