HD2 Dotyk při odemykani nefunguje...!?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
zipox
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát dub 08, 2011 21:30
Zařízení: HTC Hermes

HD2 Dotyk při odemykani nefunguje...!?

Příspěvek od zipox »

Při pokusu o odemknuti telefonu posunutim dolu to prostě nejde...
Až na několikaty pokus.Přitom po zdařenem odemknuti funguje dotyk normalně.
HR jsem skoušel i recovery a jine rsty...

os: Android 2.3.
pokud se někdo potkal s tímto problemem byl bych rad kdyby poradil.
Předem děkuji.

S pozdravem Zipox
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

HD2 Dotyk při odemikani nefunguje...!?

Příspěvek od matelkoxxl »

No presne takto mi začala blbnúť HD2-jka asi pred mesiacom a za 2 dni už celkom prestala reagovať na dotyk. Spravil som HR, aj flash novej ROM a nič nepomáhalo... Takže u mňa to nakoniec bola HW chyba a meniť na tom digitizer s diplejom je podľa mňa zbytočná vec...
zipox
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát dub 08, 2011 21:30
Zařízení: HTC Hermes

HD2 Dotyk při odemikani nefunguje...!?

Příspěvek od zipox »

a taky ti to dělalo jen u odemikani?
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

HD2 Dotyk při odemikani nefunguje...!?

Příspěvek od matelkoxxl »

Áno, najprv mi to začalo len pri odomykaní displeja, niekedy na 30-40 krát, keď som dookola zhasínal a zapínal displej sa mi podarilo telefón odomknúť. Potom to začalo blbnúť už aj po odomknutí a nakoniec to odišlo celkom...
SergejHD2
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 09, 2012 19:54
Zařízení: hd2

HD2 Dotyk při odemikani nefunguje...!?

Příspěvek od SergejHD2 »

Tak to se mne stalo přesne před 5 dni a dodnes to jak tak šlo odblokovat na 30 krat cca... ale ted vubec.takže jak ste šli nato aby vam to fungovalo? stačilo rest HW? a hlavne že jenom odemikani mi to dela inak vše tip top...
forest666
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 26, 2013 10:42
Zařízení: HTC HD2 @ NexusHD2-JellyBean-4.1.2-CM10 V1.3a

HD2 Dotyk při odemikani nefunguje...!?

Příspěvek od forest666 »

Zkuste si najit na google "hd2 touch screen not working".
Je to nejspis tim ze pod tlacitkem Power vede kablik pripojeny na dotykovou vrstvu. Radej tam napr. silne zmacknout to tlacitko (fakt silne, psali ze zkouseli i zubem :) ale to mi nepomohlo. Naopak -obcas- pomohlo mackat zap/vyp/zap/vyp/.. treba 20x rychle za sebou. Pak zkusit odemknout a treba na 10. pokus uz reaguje, nekdy driv, nekdy pozdeji.
Takze to je HW problem, oprava by mohla byt celkem snadn, viz prispevek typka tady:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1774566" onclick="window.open(this.href);return false;
Uz se mi stalo ze mi zacal blbnout display, ukazoval ruzne tmave pruhy ale jinak byl citelny. Flashnul jsem radsi zpatky na puvodni Win a poslal do servisu. Po 2 tydnech mi poslali zpatky opraveny (novy touch+display, motherboard a kryt vcetne skla), jen baterka asi puvodni. Proste max spokojenost :-)Ted uz ale v zaruce neni a bylo by to teda dost drahy. Ale hodio by se kdyby se nasel nejaky kutil, vypada to tak na 30min prace.

A jeste jeden poznatek - z puvodnich win jsem flashnul na android 2.2>2.3 ruzne verze>3 jsem vynechal>ics>jb. Ale na jb uz je malo pameti. Tim flashovanim se asi opotrebuji nand bloky, dmesg hlasi 3 bad blocky v system a 1 v user partition. Tak zustavam u ICS. Pomuze mozna NativeSD na rychle karte?
FloydPink
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: ned srp 09, 2009 9:29
Zařízení: Nokia Lumia 630

HD2 Dotyk při odemykani nefunguje...!?

Příspěvek od FloydPink »

Tak jsem koupil novy LCD+digitizer a premyslim, co vsechno by to mohlo zpusobit, protoze porad nefunguje odemykani. A je zajimave, ze se to stava i u stareho ale i u noveho displeje. Zkousel nekdo vymenit ten flex kabel? Protoze nechapu, jak muze mit souvislost s nefunkcnosti displeje. Procetl jsem snad cele XDA a reseni jsem nenasel.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů