Vadný display?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
drazad
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 12, 2007 13:54
Zařízení: HTC Touch PRO

Vadný display?

Příspěvek od drazad »

Zdravím. Dostal jsem od známého HD2 s tím, že ho asi před rokem utopil. Vysušili ho a nezobrazuje. Od té doby ho nepoužili a měli ho v šuplíku. Myslel jsem si že je zaoxidovaný konektor k LCD a tak jsem telefon rozebral. Bohužel asi nebyl, protože telefon stále neukazuje. Nejde ani podsvícení. Jinak telefon funguje. Po připojení přes USB s PC se do telefonu normálně dostanu a zobrazuje se mě obrazovka telefonu. Při zkoumání LCD není vidět žádné fleky po zatečení vody. Můj dotaz zní. Je po LCD a pomůže výměna za jiný nebo může být závada ještě někde jinde? Třeba nějaký vadný čip nebo ještě někde nějaký kontakt? Nerad bych koupil nový LCD a pak mě to stejně nefungovalo. A ještě jeden dotaz. Při rozebírání se mě rozpadla ta černá páčka na flip konektoru LCD k základní desce. Bude stačit pro dostatečný kontak v konektoru zezhora nad flex kabel zastrčit nějakou slabou planžetku pro přítlak kabelu ke konektoru nebo mám smůlu? Díky za názory
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Vadný display?

Příspěvek od xax41 »

A co baterie? Ja jsem utopil pred rokem I4, nechali jsme ho dva dny susit na radiatoru pri nizke teplote a nic, tak jsem ho vzal k turkovi do obchodu, on ho dal na Booster nabijecku a hned sel.
drazad
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 12, 2007 13:54
Zařízení: HTC Touch PRO

Vadný display?

Příspěvek od drazad »

No baterku nemám ale na provizorní z jiného tel. najede, jak píšu, při připojení k PC bez problému. Akorát displej nic a ani, pro upřesnění, dotykovka taky nereaguje
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Vadný display?

Příspěvek od xax41 »

Ten iPhone se mi po pripojeni k PC taky ukazal, ale displej nesel. Turek usoudil ze potrebuje sok, nebylo uz co pokazit a tak jsem ho to nechal udelat a sel.
drazad
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 12, 2007 13:54
Zařízení: HTC Touch PRO

Vadný display?

Příspěvek od drazad »

A co to tedy znamená že potřebuje šok? Jak mu ho dopřát? Jak píšu, origo baterku nemám ale mám jinou funkční ze skoro nového mobilu.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Vadný display?

Příspěvek od xax41 »

Uz jsem psal, delali mi to Boosterem, tj silnou nabijeckou
drazad
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 12, 2007 13:54
Zařízení: HTC Touch PRO

Vadný display?

Příspěvek od drazad »

No ano ale to teda neznám a ani nemám. To dává větší napětí nebo je to nějaká pulzní nabíječka? Nerad bych ten telefon odpálil pokud by stačila výměna displeje k funkčnosti
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Vadný display?

Příspěvek od xax41 »

Maji to v servisech. A jak jsem uz psal, tak jsem to risknul, protoze z mrtveho telefonu jeste vic mrtvej udelat nesel.
drazad
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 12, 2007 13:54
Zařízení: HTC Touch PRO

Vadný display?

Příspěvek od drazad »

Dobře, zatím díky a budu o tom uvažovat. Může mě někdo jiný ještě napsat svojí zkušenost
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Vadný display?

Příspěvek od htcjirka »

Nemyslim si ,ze by zde byla na vine baterie.Telefony opravuji,s nejvetsi pravdepodobnosti bude vadny displej.Otazkou je,jestli do tohoto telefony jeste investovat..
drazad
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 12, 2007 13:54
Zařízení: HTC Touch PRO

Vadný display?

Příspěvek od drazad »

Já myslím že určitě, za okolo 1500 jsem vyděl prodávat LCD i s digitizérem. A tento telefon, do kterého jde WM, Android i WP7, to je bomba. Nic jiného se takto porouchat nemůže než jen ten LCD? Nějaká závada na základovce? A proč nejde ani digitizér?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Vadný display?

Příspěvek od htcjirka »

Na HD2 odchazely casto zakladni desky..deska se zacala prehrivat a pak prichazely restarty..vzhledem k tomu co ma telefon za sebou nevim,nevim..
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Vadný display?

Příspěvek od xax41 »

Na mem HD2 kdysi prestalo fungovat asi po mesici tlacitko hlasitosti nahoru a tusim tlacitko zpet, tak jsem ho dal na reklamaci, poslali mi obratem druhej ( repasovanej ) a to same. Az treti byl v poradku.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Vadný display?

Příspěvek od htcjirka »

To jsou nastesti minimalni naklady jen v podobe levnych flexu..
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Vadný display?

Příspěvek od xax41 »

Jo, ale ztratis k tomu telefonu duveru. I presto ho ale povazuju ze jeden z nejlepsich telefonu co jsem mel. Ovsem s Androidem. Jeden zanovni s WM mam v kanclu ve stole a chystam se ho zase prehrat.
drazad
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 12, 2007 13:54
Zařízení: HTC Touch PRO

Vadný display?

Příspěvek od drazad »

Dobře, a ještě co ten zničený konektor? Bude ještě fungovat nebo je to předem ztracené? Pokud bych kabel zhora přitlačil na kontakty, bude to dostatečné?
drazad
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 12, 2007 13:54
Zařízení: HTC Touch PRO

Vadný display?

Příspěvek od drazad »

Ještě jeden dotaz. Pokud je vadný LCD a nejde ani digitizer tak je vadné oboje nebo může být digitizér v pořádku ale přes LCD to prostě neprojde? A dál pokud by bylo vadné oboje tak když koupím samostatně LCD a samostatně digitizér tak jak to slepím dohromady? Je na těh dílech už nějaká lepící vrstva nebo se musí něco použít?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Vadný display?

Příspěvek od htcjirka »

Doporucuji ti to koupit jako celek,nebudes aspon muset nic lepit,dale nebudes muset resit pajenou varianta versus konektor (spojeni digitizeru) apod.
drazad
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 12, 2007 13:54
Zařízení: HTC Touch PRO

Vadný display?

Příspěvek od drazad »

Také jsem si myslel ale jako celek je to dražší a tak jsem si ještě říkal že pokud je digitizer v pořádku, což nevím ale teoreticky by mohl, tak by mě stačil pouze LCD za 800 no a až zjistím, věřím že ne, že je fuč i digitizer tak si ještě koupím při nejhorším ten. Někde jsem se ale dočetl že ta clik verze má lepší, citlivější digitizér. Tak nevím, je to těžké rozhodnutí. Myslíš si že by mohl ten můj digizér být v pořádku?
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 31 hostů