nepodařená instalace ROM

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
darko
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř srp 17, 2011 19:31
Zařízení: htc hd2 ROM 3.14

nepodařená instalace ROM

Příspěvek od darko »

dnes jsem si koupil HTC HD2 s romkou od O2 (1.44). Chtěl jsem updatovat na verzi 1.66 eastern europe.Zpočátku šlo vše hladce,jenže instalace se zasekla v 22 % . Poté vyskočil error a byl jsem vyzván k výjmutí baterie.Po restartu se objevila trikolora a instalace probíhala znovu,tentokrát se zasekla na 2 % a tak stále dokola.Pak jsem se dočetl že před instalací ROM je potřeba naintalovat HSPL.To se mi na polofunkčním telefonu podařilo. Ale telefon se zasekl ve fázi kdy svítí nápis HTC na bílém pozadí.Restart nepomohl .Prosím akutní pomoc !!!!

-- doplnění předchozího příspěvku (stř srp 17, 2011 22:17) --

již vyřešeno,jedna z RoMek se chytla.Uffff....
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

nepodařená instalace ROM

Příspěvek od Pepa 3 »

Jestli máš trikoloru, koukni,jestli máš tel.skutečně odemčený. Měl by si mít na displeji HSPL,ale správnou verzi pro danou ROM.(HSPL3... 4) Verze se volí při instalaci HSPL. Pokud je jen SPL,pak je telefon stále uzamčen vůči jiným ROM. Pak bych zkusil asi TASK 29 (kompletní smazání paměti) opět z trikolory, dostaneš se do ní když zmačkneš tl.hlasitosti dolů a zasuneš baterii.Pak připojíš USB, mělo by se objevit na displeji, pak v PC spustíš soubor exe. TASK 29 a řídit se pokyny na monitoru. Pak znovu vstup do trikolory a zkus nahrát z PC ROMKU znovu. Víc asi neporadím. Pravděpodobně ti nemusela souhlasit verze HSPL k instalované ROM.
darko
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř srp 17, 2011 19:31
Zařízení: htc hd2 ROM 3.14

nepodařená instalace ROM

Příspěvek od darko »

vyřešeno,podařilo se na druhý pokus nainstalovat ofiko ROM ze stránek HTC . (verze 3.14 eastern europe).Předtím tam byl prachstarý ROM od O2.Dokonce jsem už nainstaloval i SD portaci Androidu 2.3 z HTC Desire HD.Jinak max. spokojenost !!
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů