Při použití navigace-zahřátí-restart

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
p_petak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 16, 2008 21:33
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Při použití navigace-zahřátí-restart

Příspěvek od p_petak »

Zdravím,při používání navigace s emě po pár minut telefon restartuje a to pořád dokolečka.
Mobil je celý horký, proto nejspíše ten restart. Po restartu obvykle steží najede a opět se restartuje.
Bohužel nevím jak toto vyřešit, aby se nepřehříval. V autě ho mám na čelním skle a pokud svítí slunce, tak padne. Na motorce to samé.Chtěl jsem se zeptat zda-li to někomu dělá taky, jestli ej to chyba SW - používám mobile maps, nebo je to prsotě chyba HW - navigace, nabíjení,sluníčko - telefon nedá.Díky.
paramel
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř úno 03, 2010 15:19
Zařízení: LG 4x HD (P880)

Při použití navigace-zahřátí-restart

Příspěvek od paramel »

Nejsem zrovna expert, ale rozhodně než zkusíš cokoli jiného, vyměň navigační soft. Pokud to nepomůže, teprve pak bych se pokoušel hledat další řešení.
p_petak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 16, 2008 21:33
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Při použití navigace-zahřátí-restart

Příspěvek od p_petak »

taky mě to napadlo, zkouším ted Tomtoma,ve VGA verzi. Pravda, že ty mobile maps byly hodně graficky náročné.
Bohužel test = sednout do auta nebo na motorku a teď bohužel není takový pečák.
ale určitě to bylo tou teplotou, protože pokud jsem dal mobila do stínu, tak to zvládal navigovat... ale bohužel mít navigaci schovanou v kastlíku je nemožné a na motorce to musím mít na řidítkách před očima v pouzdře.U telefonu jsem provedl jen tovární nastavení, už se stejně docela kousal.
robo965
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 19, 2010 14:25
Zařízení: HTC HD2

Při použití navigace-zahřátí-restart

Příspěvek od robo965 »

toto iste mi robilo, ale mne to robilo aj pri pouzivani internetu ci uz cez operatora, alebo wifi. telefon sa zahrial a potom restartoval. Pomohla vymena zakladnej dosky v servise sice az na tretikrat. Takze doporucujem reklamaciu
thc hd2
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte říj 18, 2011 19:18
Zařízení: htc hd2

Při použití navigace-zahřátí-restart

Příspěvek od thc hd2 »

přesně ...ted to mam , mobil se zahřeje at uz hraju hru nebo cokoliv a restartuje se...je to zakladovkou chystam se s tim na reklamaci..
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Při použití navigace-zahřátí-restart

Příspěvek od Rady »

Mam podobny problem u sygic aura v android. Po pul hodine se zadni cast intenzivne zahreje a pak se sekne. Pri stejne konfiguraci na jine HD2 to nedela. No jsem zvedavy jak se budou kroutit v servise :-)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 23 hostů