ROM 3.14

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: ned čer 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

ROM 3.14

Příspěvek od majo9 »

Chcel by som poprosiť o dáky podrobný návod ( pre amatéra ) ako nahrať túto oficiálnu ROM na HD2, teraz mám ofiko ROM 1.66 ale vraj je pomalá a neviem čo všetko. CHcel by som skúsiť niečo nové.
Hladal som návody ale tie odborné výrazy :D ako HSPL a neviem čo všetko tak som z toho úúplný jeleň a zdá sa mi to komplikované. Jediné čo som našiel bolo že pripojiť cez Active Sync, otvoriť v PC ten inštalačný súbor ( tuším .exe ) a toť vše. Zdá sa mi to jednoduché tak poprosím o niečo podrobnejšie a zrozumitelné aj pre mňa :)
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

ROM 3.14

Příspěvek od Pepa 3 »

Je to opravdu tak jednoduché jak je psáno.Stáhneš Rom,nejlépe ze stránek Sunnysoftu,propojíš mobil s PC přes active synchro a v PC spustíš soubor exe.Vše ostatní uvidíš při instalaci na displeji.

1. spustit RUU v PC
2. spustit instalaci interwrite
3. hard reset
4. zvolit jazyk-čeština
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: ned čer 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

ROM 3.14

Příspěvek od majo9 »

No, ja neviem prečo ale nejde mi to.
pripojím USB do PC v mobile odťuknem Active Sync. Pustím ten súbor exe LEO_WWE_3.14........
Postupujem ďalej odkilkávam políčka že súhlasím a ke´d píše že overuje nastavenie v mobile tak vyhodí chybu že mám skontrolovať pripojenie kábla a ešte niečo.
Pritom baterka je nad 50%.
Môže byť problém že mám nastavené v mobile aby mi ho nabíjalo pri pripojený cez USB ? Alebo ja neviem :)
palokm
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv srp 26, 2010 16:55
Zařízení: HTC HD2

ROM 3.14

Příspěvek od palokm »

skus to strcit do ineho USB na pc
hil
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: stř lis 25, 2009 19:48
Zařízení: htc

ROM 3.14

Příspěvek od hil »

Nebo do jiného PC. Už se mi stalo, že jedna verze mi z PC nešla naflashovat a z NB ano.
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

Re: ROM 3.14

Příspěvek od Henatko »

Me nesla pridat lokalizace ( nutne W34bit) na 64bit to neudelas.a spojil se ti tel s activsync ? Ukazalo se ti to v PC ze si pripojen? Dale v tel musis nastavit pripojeni usb a nesmi byt zaskrtnuto to rychle pripojeni.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: ned čer 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

ROM 3.14

Příspěvek od majo9 »

normálne som pripojil telefon do USB´pomocou kábla, vyhodilo mi na mobile tie políčka že Active Sync a pod tým prenos súborov alebo také čosi... Zaškrtol som tam Active Sync a v PC mi nič nevyhodilo sa mi zdá, že pamäťová karta alebo že je telefon pripojený. Potom spustil ten program a vyhodilo chybu, pripadá mi to ako keby nebol pripojený telefon no.. Ale on je :smile:

-- doplnění předchozího příspěvku (pon kvě 16, 2011 15:07) --

stále nie je a nie pripojiť ten tel.
keď odťuknem Active Sync v telefone malo by mi aj v PC ukázať nejakú tabulku ?
napr. keď dám klasicky prenos súb. tak mi vyhodí hneď okno na otvorenie pam. karty a podobne..
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

ROM 3.14

Příspěvek od Pepa 3 »

A máš i ve stolním PC nainstalován active synchro?
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: ned čer 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

ROM 3.14

Příspěvek od majo9 »

Ja neviem je možné že nie :oops:
To je zase samostatná aplikácia na to ? Ak sa dá tak by som poprosil presný názov a stiahnem si to...
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

ROM 3.14

Příspěvek od Pepa 3 »

v mobilu musíš mít NETCF v35.cab.(http://microsoft-net-compact-framework. ... m/pocketpc" onclick="window.open(this.href);return false;) Nainstalovat do mobilu. a do PC ještě APLIKACE MICROSOFT® ACTIVESYNC®, VERZE 4.5.
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: ned čer 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

ROM 3.14

Příspěvek od majo9 »

Dobre nainštalujem, zajtra vyskúšam - dúfam to pôjde...
Ďakujem zatial za pomoc´..

-- doplnění předchozího příspěvku (úte kvě 17, 2011 19:35) --

A ešte jedna vec... Budem mať potom problém ohladom volnej pamäte ? Lebo čo som čítal mali ludia problémy že im zatváralo aplikácie ked ich mali viacej naraz spustených...
Tak či tento problém čaká aj mňa alebo ja sa tomu vyhnem :D

-- doplnění předchozího příspěvku (úte kvě 17, 2011 19:41) --

.... a keď som inštaloval toto NETCF v35.cab tak mi písalo že už mám novšiu verziu.. toto mi teda nebude treba hej ?

-- doplnění předchozího příspěvku (stř kvě 18, 2011 13:55) --

Akurtá teraz mi už robí UPDATE na 3.14
ďakujem vám velmi ste mi pomohli...
zatial to šlape uvidíme čo to urobí po skončení inštalácie a dúfam že som si nič nezabudol zálohovať :)

-- doplnění předchozího příspěvku (stř kvě 18, 2011 14:09) --

K veciam vyššie sa už netreba vyjadrovať... Všetko OK
AKurát to mám v angličtine, čo nie je problém ale po hardresete sa mi nenaskytla možnosť zmeniť jazyk... neviem prečo
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: ned čer 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

ROM 3.14

Příspěvek od majo9 »

Normálne rozmýšlam, že si nechám v English :wink: Však ja tupý z angliny niesom.. Časom uvidíme.. :D
Ale aj tak ďakujem možno sa jedného dňa zíde :)
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

Re: ROM 3.14

Příspěvek od Henatko »

Cestina jede nad tim a me vzdy prislo ze to slo pomaleji a musel jsem casteji restartovat

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
womack
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 06, 2011 19:29
Zařízení: HTC HD2

ROM 3.14

Příspěvek od womack »

Taky sem přešel na 3.14, vše je v cajku, až na foťák, u starších verzí rom šlo v aplikací fotoaparát rozsvítit diody, ted to nejde, nejde to nějak pořešit přes registry?, děkuji
Mortalitas
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 13, 2011 14:54
Zařízení: samsung b7610 omnia pro

ROM 3.14

Příspěvek od Mortalitas »

Ja sa delal flashovani rom podla navodu a jakmile nainstalovalo rom, tak potom sa telefon uz nedal zapnut. Instaloval som Officialnu rom na officialnu rom. Nemate s tym niekto skusenosti, nebo mi prosim poradte co mam delat.... :-(
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

ROM 3.14

Příspěvek od Pepa 3 »

Jakou Rom jsi měl původní? Pravděpodobně si někde vyrobil chybu. Nejlépe asi bude vstoupit do botloaderu (obrazovka s barevnými pruhy) připojit USB kabel a v PC spustit Task29 soubor pro vymazání paměti a pak znovu zkusit nahrát novou ROM, opět zpustit exe soubor v PC.
mobilcarl
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř srp 04, 2010 19:48
Zařízení: HTC HD2

ROM 3.14

Příspěvek od mobilcarl »

Zdravím, mám takový dotaz, telefon mám od Vodafone DE (čili z německa) s českou lokalizací. Ovšem pokud chci stáhnout officiální ROM ze stránek htc, musím jít na německé HTC. Kdybych si stáhnul a nainstaloval ROM od sunnysoftu, i když nesedí PN číslo, bude nějaký problém? Nebo si mám radši stáhnout německý ROM a pak jen stáhnout CZ lokalizaci? Díky moc
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

ROM 3.14

Příspěvek od Henatko »

Můžeš stáhnout ROM + CZ od Sunnysoftu a je to vždy poslední oficialní ROM pro nás.
darko
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř srp 17, 2011 19:31
Zařízení: htc hd2 ROM 3.14

ROM 3.14

Příspěvek od darko »

mám taky romku 3.14.479.2 a nechce se mi zapnout budík.Mám datum,čas i lokalitu správně. Budík lze nastavit ,ale neaktivuje se.také když vytáčím číslo z kontaktů,displej se pokryje černými a šedými ,prázdnými okny.Po návratu na domácí obrazovku vše ok.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

ROM 3.14

Příspěvek od Pepa 3 »

Nevím,romky wm byly plné bugů, u 3.14 nejvíce problémů s přechodem na letní či zimní čas, určování polohy,otravné hlášky při odeslání sms atd. Šel jsem od WM pryč.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů