Sense ukazuje jednu nepřijatou SMS i když žádná není

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
626rs
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 15, 2010 12:06
Zařízení: HTC HD2

Sense ukazuje jednu nepřijatou SMS i když žádná není

Příspěvek od 626rs »

Ahoj
Sense na htc hd2 mi neustále na rom 3.14 radio 2.15 ukazuje jednu nepřijatou zprávu i když žádnou nepřijatou ani nepřečtenou nemám :(. Zkoušel jsem z XDA nějaký exáč na tento problém ale nevyřešil ho (http://forums.wpcentral.com/touch-pro-2/176089.htm" onclick="window.open(this.href);return false;).
Neřešil jste někdo podobný problém? Jinak i ledka telefonu pořád bliká jako blbá že mám nepřečtenou zprávu. Nehledě na na přijaté či nepřijaté mi to pořád ukazuje SMSku u přítelkyně (i když mi jich pak přijde třeba 10 které přečtu, pořád mám jednu nepřečtenou u ní :().
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Sense ukazuje jednu nepřijatou SMS i když žádná není

Příspěvek od mike-biker »

Vím, že se mi to taky stávalo, pak jsem to nějak vyřešil, ale ta skleróza. Zkus zálohovat SMS, smazat a znova nahrát!
626rs
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 15, 2010 12:06
Zařízení: HTC HD2

Sense ukazuje jednu nepřijatou SMS i když žádná není

Příspěvek od 626rs »

To jsem udělal přes SPB backup a to opravdu jako jediné pomáhá jenže ne napořád. Po chvíli se tam objeví znovu. Což je právě takové řešení na prd :(.

Jinak na mobilu mám trial boot (nebo jak to nazvat). Mam WM, android Froyo na SD kartě a Ubuntu na SD kartě a přes Haret si spouštím z WinMo Androida nebo Ubuntu. Většinu času jedu na androidu takže mě to úplně tolik netrápí ale přeci jen ......

Jinak ještě dodám že na telefonu je HSPL 3.03
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Sense ukazuje jednu nepřijatou SMS i když žádná není

Příspěvek od Pepa 3 »

Řešení najdeš zde http://kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=3& ... ae17c38b2b" onclick="window.open(this.href);return false; (úpravy ze dne 27.10 ke konci seznamu).
626rs
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 15, 2010 12:06
Zařízení: HTC HD2

Sense ukazuje jednu nepřijatou SMS i když žádná není

Příspěvek od 626rs »

FixUnreadCount nepomohl jak jsem psal nahoře. Bohužel. A co se týče registrů, tak tam mám defaultně nastavenou hodnotu 0 :-/

V tom to neni.

Přijde mi ale, že se to poblázní pokaždý, když si zapnu přes Haret Ubuntu. Dočasně jsem ubuntu z SD karty smazal a budu to pozorovat.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Sense ukazuje jednu nepřijatou SMS i když žádná není

Příspěvek od Pepa 3 »

Tento problém se mi stal jednou jedinkrát.A to myslím že na staré rom. Po přeinstalaci na novou 3.14 sice chodily hlášky s odeslanou sms, to se vyřešilo smazáním souboru smssucedeed a pak už žádný takový problém.Možná to působí nějaká aplikace,ale to pak bude chtít asi opravdu vypozorovat.
626rs
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 15, 2010 12:06
Zařízení: HTC HD2

Sense ukazuje jednu nepřijatou SMS i když žádná není

Příspěvek od 626rs »

Nejspíš jo :). I tak díky za pomoc.
alfons
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon dub 19, 2010 9:15
Zařízení: Moto X

Sense ukazuje jednu nepřijatou SMS i když žádná není

Příspěvek od alfons »

Zkuste Reset Unread SMS z google play, pokud nepomůže, zkuste aspoň na chvíli jako defaultní aplikaci pro zprávy nainstalovat Hancent - v nastavení je položka Mark all as read. Mně to pomohlo.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sense ukazuje jednu nepřijatou SMS i když žádná není

Příspěvek od htcjirka »

Odpovidas na prispevek z roku 2011 :roll: Navic jeste blbe, system Windows Mobile, tohle fakt neni Android..
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 5 hostů