Jak vypnout "sent sms notification"?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
TryskoHlad
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte srp 24, 2010 23:00
Zařízení: HTC HD2

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od TryskoHlad »

Zdravím. Neví někdo, jak se zbavit upozornění o odeslané sms (nahoře v notifikační oblasti). Zkoušel jsem to zakázat v registrech, bez úspěchu (HKLM/software/microsoft/inbox/setting a hodnotu SMSNoSentMsg nastavit 1). V Advanced Configuration Tools - Messaging - SMS sent notification nastavit na disable...taky bezezměny, otravná ikonka, která je úplně k ničemu mi stále po každé odeslané SMS parazituje v notifikační oblasti. Ve "vařených" romkách to většinou jde nastavit přímo v settings all messages a funguje to. Budu vděčný za jakoukoliv radu.

Mám Offiko ROM 3.14 se Sense pro náš region ve které je implementováno radio 2.15
Jestli to už bylo někde řešeno, tak se omlouvám, nenašel jsem nic.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od Pepa 3 »

Ve windows smaž tento soubor. pro CZ ROM: smssendsucceeded.0405.html
TryskoHlad
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte srp 24, 2010 23:00
Zařízení: HTC HD2

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od TryskoHlad »

Díky moc za radu. Akorát mám problém se smazáním toho souboru. Má atribut ROM a ten se mi nedaří změnit (pomocí Resco Expl, TCMD). Nevěděl bys ještě, jak ho smáznout?
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od Pepa 3 »

Smazal jsem ho normálně v průzkumníku.Přidržet na souboru prst a soubor odstranit.
TryskoHlad
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte srp 24, 2010 23:00
Zařízení: HTC HD2

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od TryskoHlad »

A to se právě nedaří, protože je soubor chráněn proti zápisu. Má atribut ROM, kterej se nedá změnit..nebo alespoň nevím jak. V TCMD ani v Resco Expl. a samozřejmě ve vestavěném file expl. ten atribut změnit nejde :-(
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od mahon »

TryskoHlad tak ten soubor přejmenuj třeba v total comandru a pak by měl jít vymazat.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od Pepa 3 »

Zkoušíš odstranit správnej soubor? V průzkumníku ve Windows skoro dole, je jich tam asi 6 podobných. S odstraněním jsem neměl problém žádný. Ještě zkus nejdřív vypnout zvuk odesílané sms v Start,nastavení,nabídka,nastavení,zvuky a upozornění,dole upozornění, v 1,řádku (událost) vybrat message: send succeeded a vypnout přehrát zvuk.Potom zkus ten soubor smazat.
TryskoHlad
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte srp 24, 2010 23:00
Zařízení: HTC HD2

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od TryskoHlad »

Snažím se smazat správný soubor. O zvukovou notifikaci mi nejde, tu mám vypnutou. Jde mi o tu posahanou ikonku, ani nechápu smysl týhle notifikace a proč je v defaultním nastavení zapnutá...k čenu je člověku vědět, že sms prošla sms centrem... Po přejmenování už sice u souboru není atribut .ROM, ale stále nejde smazat, hlásí: "... is in ROM memory! You cannot delete it."

-- doplnění předchozího příspěvku (pát pro 17, 2010 21:44) --

tak jsem zkusil ještě vytvořit nový soubor se stejným názvem, nakopíroval jsem do složky windows, skutečně se přepsal a zmizel i atribut .ROM, ale v okamžiku, kdy jsem ho smazal, objevil se původní soubor :-D Nedá se někde v registrech povolit přepisování ROM souborů nebo něco takovýho?
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od Pepa 3 »

Myslel jsem,jestli právě ta zvuková notifikace to smazání neblokuje. Mám taky ofico 3.14 a s odstraněním jsem neměl vůbec žádnej problém. Nejprve jsem vypnul zvuk odesláné sms a pak se zde objevil návod k odstranění ikony, a soubor nebylo vůbec problém odstranit. Jestli se to nepere jěště s něčím jiným,pak nemám bohužel jinou radu.K odstranění jsem použil přímo průzkumníka.Nejdříve jsem zkoukl ve vlastnostech název souboru,už se mětaky podařilo vystřelit i něcco jiného a pak jsem ho přidržením a nabídkou odstranit vymazal.
TryskoHlad
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte srp 24, 2010 23:00
Zařízení: HTC HD2

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od TryskoHlad »

Tak holt zkusim, jak to bude vypadat po Hard Resetu, popřípadě po přeflashování stejnou ROMkou. Každopádně díky
fanuc
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned lis 30, 2008 7:28
Zařízení: HTC HD2 win 6.5

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od fanuc »

našiel som toto:
vytvoření reg. klíče, který to vyřeší : HKML / Software / Jataayu / Messaging / DisableSMSSuccess = 0x1
TryskoHlad
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte srp 24, 2010 23:00
Zařízení: HTC HD2

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od TryskoHlad »

Díky moc, mezitím jsem naflashoval opět vařenou ROMku. Zkusím dát zpět officiální a uvidim, jak to bude vypadat.
Uživatelský avatar
Peet71
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned kvě 30, 2010 8:56
Zařízení: HTC Sensation
Bydliště: Ústí nad Labem

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od Peet71 »

Já díky za radu,mne se povedlo hned na poprve přes totcom.zbavitse teto otravne věci.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od icepoint »

na kyou.cz je doplnek,jaky reg.klic vytvorit-event.zmenit.Nechce se mi hledat,ale je tam v upravach.
rawenn
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv led 14, 2010 13:37
Zařízení: HTC HD2

Jak vypnout "sent sms notification"?

Příspěvek od rawenn »

Pepa 3 píše:Ve windows smaž tento soubor. pro CZ ROM: smssendsucceeded.0405.html
v anglickej rom je toto smssendsucceeded.0405.html a ako sa pokusam to vymazat stale mi odopiera vymazat tento subor a skusam to aj cez total comander a ziaden uspech a vazne mi toto pipanie smsiek lezie na nervy kes odoslem stale pipa heh viete niekto pomoct??Nainstaloval som pred tyzdnom upgrade ale na starom mi toto nerobilo 8-) Dakujem
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů