Fotoaparat

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
hoktar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: úte čer 23, 2009 14:04
Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
Bydliště: Podebrady
Kontaktovat uživatele:

Fotoaparat

Příspěvek od hoktar »

s novym fw 3,14 mi neostri fotak. stalo se to uz nekomu? :-(
pavča
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned úno 07, 2010 20:15
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od pavča »

S ostřením žádný problém nemám, fotoaparát naopak s ROM 3.14 funguje bezvadně, nejsou zdvojené snímky v albech, snímky nemají růžový střed, fotoaparát dobře ostří a fotky jsou určitě podstatně kvalitnější. Z původní kvality fotek (s ROM 1.66) jsem byl dost nešťastný, teď jsem velmi spokojený (i když fotky třeba z iPhone4 jsou ještě lepší).
mazirok
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv úno 25, 2010 21:26
Zařízení: Nokia Lumia 800 blue

Fotoaparat

Příspěvek od mazirok »

Mám problém s foťákem. Když ho chci použít tak mě to napíše: Nelze inicializovat foťák. Selhalo nastavení foťáku.
Můžete mě někdo poradit. Děkuji
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Pepa 3 »

U starších romek toto způsobovala přeinstalovaná Opera, tuším že desítka.U Nové romky 3.14 nevím,mám ji a tento problém nemám.
mazirok
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv úno 25, 2010 21:26
Zařízení: Nokia Lumia 800 blue

Fotoaparat

Příspěvek od mazirok »

Tak že myslíš, že když odinstaluji Operu , že to pomůže? Díky
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Pepa 3 »

Nevím zkus to. Může to dělat i nějaká jiná aplikace.Když to nepomůže tak hard reset a začni znovu. Vždy po každém nově nainstalovaném programu vyzkoušej,jak se foťák chová,něco ho muselo rozhodit.Jinak obecně u 3.14 s foťákem jsem žádný problém nepostřehl.
mazirok
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv úno 25, 2010 21:26
Zařízení: Nokia Lumia 800 blue

Fotoaparat

Příspěvek od mazirok »

Tak jsem musel přeinstalovat kompltně Rom a funguje. Odinstaloval jsem postupně vše jak sji radil, ale nepomohlo to. Díky za pomoc
Dzambor
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 22, 2011 21:38
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Dzambor »

naflashoval som najnovsiu energy rom, ide super az na to ze mam zdvojene snimky. ake zaklinadlo mam na to pouzit? dakujem
fanuc
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned lis 30, 2008 7:28
Zařízení: HTC HD2 win 6.5

Fotoaparat

Příspěvek od fanuc »

Abrakadabra, alebo v albumoch si vyber ten, ktorý chceš používať a daj ako oblúbený :-)
Dzambor
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 22, 2011 21:38
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Dzambor »

no to som skusal a je to furt rovnake...
Burster
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: čtv pro 10, 2009 18:45
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Burster »

U me nastava chyba s inicializaci fotaku kdyz mam zapnutou operu, vzdy kdyz chci zapnout fotak, musim nejdrive vypnout operu a pak az muzu zapnout fotak. Pokud zapnu fotak se zapnutou operou, hodi se tato hlaska a fotak jde pustit az po restartu telefonu.

S ostrenim jsem mel problem ze neostril kdyz jsem telefon uspal se zapnutym fotakem, ale ted jsem to vyzkousel a uz mi to jde dobre.
Libek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon lis 23, 2009 13:11
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Libek »

Zdravím. Problém s hláškou" Nelze inicializovat fotoaparát" mám také. Dríve mi vše chodilo normálně na ROM 3.14 a nyní jsem zkusil zapnout foťák a vyskočila tato hláška. Zkoušel jsem Hard Reset i přeinstalaci ROMky (jak starší, tak 3.14) a vůbec nic nepomohlo. Nemáte někdo rady, co s tím? Díky moc.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Pepa 3 »

Dělá to nějaká doinstalovaná aplikace,zpravidla Opera .
Libek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon lis 23, 2009 13:11
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Libek »

Ale já mám problém s tím, že jsem zformátoval SD kartu, nainstaloval jsem znova ROM 3.14 a ani poté to nejede. To znamená, žádné nové aplikace jsem nyní neinstaloval- nemám co odinstalovat s čím by se foťák nepohodl. Nemáte prosím někdo nějaké postřehy, už jsem opravdu zoufalý....
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Pepa 3 »

To je divné,nějaké problémy už zde s inicializací byly, ale u Ofiiciální 3.14 jsem žádný problém nezaznamenal,pokud se objevil,tak většinou po instalaci nové opery, a po odebrání nebo HR problém s inicializací zmizel. Jestli jsi nainstaloval ofic. Rom 3,14,tak zkus ještě dodatečně HR, jak se to bude chovat? Že by s tím měla co do činění karta,to nevím.
Libek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon lis 23, 2009 13:11
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Libek »

Přesně to jsem udělal...Nainstaloval jsem novou rom ze SunnySoftu, provedl i Hard Reset, ale foťák stále neběha....Fakt nevim...
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Pepa 3 »

Tak to teda jak dál opravdu nevím. Nevím jaké romky jsi měl před tím. Pokud by nebyly oficiální, pak někdo dělá task 29. (aplikace pro odstranění zbytků paměti ze starých předchozích ROM) To je tak jediné,co mě ještě napadá. Jinak budeš muset vyčkat, jestli se neobjeví další rady.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř bře 02, 2011 17:19) --

Pomocí této aplikace můžete "kompletně" smazat vnitřní pamět přístroje (kromě SPL). Tento postup je doporučován při přechodu na novou ROM (odstraní veškeré zbytky předchozí ROM). Po stažení stačí spustit .exe soubor a pokračovat stejně jako při nahrávání ROM. Po dokončení je třeba nutné přístroj ručně přepnout do bootloaderu (zamrzne na úvodní obrazovce) a nahrát libovolnou ROM.

nicméně task 29 není zřejmě nezbytný, pak vstup do bootloaderu -držet volume down a krátký stisk zavěšení hovoru při vypnutém tel.
Libek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon lis 23, 2009 13:11
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Libek »

Jj, to by mohlo pomoc...Jinak před tím jsem měl ofiko RAM, ale napadlo mě, že by se v paměti mohly držet právě nějaké soubory z různých aplikací, které jsem do PDA instaloval.
Kouknu teda po této aplikaci...nemáš případně rychlý typ, kde jí stáhnu. Díky moc.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Pepa 3 »

Bod 225. http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upr ... ff4f3215d9" onclick="window.open(this.href);return false; .
Libek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon lis 23, 2009 13:11
Zařízení: HTC HD2

Fotoaparat

Příspěvek od Libek »

Díky...ten jsem taky stáhnul, ovšem nejde mi to spustit... :(

-- doplnění předchozího příspěvku (stř bře 02, 2011 18:45) --

Prosím je ve spuštění task29 nějaký fígl? Po připojení active syns a spuštění .exe mi vyběhne hláška, že soubory nejdou spustit... Díky.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů