Samovolné zavírání aplikací

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Wintel
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 16, 2010 18:52
Zařízení: HTC HD2 Leo

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od Wintel »

Zdravím, nahrál jsem nejnovější ROM 3.14.479.2 a samovolně se mi zavírají aplikace. Pokud minimalizuji aplikaci, jakýmkoliv způsobem, tak se čase uzavřou. Příklad, mám otevřeného ICQ klienta, jdu psát mail, nebo hledat něco na webu a mezitím se mi klient uzavře. Ale zase ne vždy. Nedokázal jsem zatím vysledovat, proč a kdy se to děje.

Zkoušel jsem nepoužívat postupně různá hardwarová tlačítka, abych vyloučil provázáni s jedním z nich. Ani jedno to nedělá. Můžete prosím někdo poradit?

Předem moc děkuji
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od matodrummer »

Posledna rom zerie hodne Ram, cize je pravdepodobne, ze pri viacerych spustenych aplikaciach jej mas nedostatok. To sposobuje asi ich zatvaranie, co robi system automaticky aby sa udrzal v chode. Skus si sledovat stav Ram.
Wintel
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 16, 2010 18:52
Zařízení: HTC HD2 Leo

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od Wintel »

Máte někdo podobné potíže?
Mě přijde divné, že se kolikrát aniž bych na telefon sahal uzavřou všechny běžící programy.
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od Rady »

Mne se nekolikrat takhle zavrela opera, ale myslel jsem si, ze jsem nechte zmackl nejake tlacitko. Ted ctu ze nejsem jediny kdo tohle pozoruje.
Wintel
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 16, 2010 18:52
Zařízení: HTC HD2 Leo

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od Wintel »

Dočetl jsem se, že když instaluješ tuhle romku s HSPL, tak zůstane takhle málo RAMky. Zkusil jsem to pouze s SPL a to mi to nedovolí, takže mám asi smůlu. Zkouším ještě pátrat. Má někdo nějaké úspěchy?
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od Franky52 »

Měl jsem tuto oficiální ROM v přístroji jen dva dny. Ne, že by byla pomalá, ale ta paměť. V programové části necelých 40 MB volných, v úložišti zhruba to samé, přičemž jsem odinstaloval HSPL, které jsem tam měl kvůli nahrávání nových radio. A tak jsem se poprvé v životě odhodlal k flešnutí uvařené ROM, kterou jsem si z větší části počeštil. Nyní tam mám ještě víc programů a v úložišti přes 100 MB volné paměti, v programové části dokonce skoro 300 Mb volných. A vše šlape ještě rychleji než na ofiko ROM. Sečteno a podtrženo - už nikdy návrat k oficiálním ROM!!!!
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od icepoint »

Chce to číst, problém s pamětí nové ROM je vždy na uživateli. Viz http://kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=5&p=2842" onclick="window.open(this.href);return false;. Stačí přečíst, kouknout na screeny a je vše jasné.
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od Rady »

Mozna cist nestaci. Mam nainstalovanou ROM opet a bezi jiz treti den. Uloziste se mi zahadne samo zmensuje. Po instalaci a nainstalovani programu jsem mel volnych 100MB a ted po trech dnech jiz jen 64MB.
Programova zatim drzi na 184MB. V cem je problem to netusim. Sense nepouzivam a misto nej mam nainstalovane SPB mobile shel.
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od Franky52 »

icepoint píše:Chce to číst, problém s pamětí nové ROM je vždy na uživateli. Viz http://kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=5&p=2842" onclick="window.open(this.href);return false;. Stačí přečíst, kouknout na screeny a je vše jasné.
Číst umím a toto jsem četl. Přesto pamět byla po krátké době mizerná. A jak čtu různá fóra, včetně tohoto, nejsem sám. Napsal jsem jen svůj názor. za kterým si stojím. Ale v jednom máš pravdu, problém s pamětí je i na uživateli. Pokud nic neinstaluje, nemusí se jejího nedostatku obávat. Ale pro tyto případy mám navíc jeden obyčejný telefon...
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od Rady »

Franky52 je to tak jak pises :)

Chci se ale po problemech s ROM 3.14 zeptat, zda nekde neni ke stazeni uvarena ROM (pokud mozno bez senze), ktera jde komplet pocestit pomoci cab pro win 1.66 a nebo 3.14 pripadne i jinym??
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od Franky52 »

Jakákoliv uvařená ROM - já používám nyní tuto:

Kód: Vybrat vše

http://hotfile.com/dl/77137230/8f0fc81/Miri_Steve0007_Elegancia_21916_V1.0_CHT2_FINAL.rar.html
se dá počeštit z velké části tímto:

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/81967/MACI_s_Complete_CZ_Solution_1.5_by_david.sedivy_v2.cab_852.67KB.html
Edit: Ještě bych chtěl připomenout, že při počeštění vyřených ROM je chybou používat cab z češtin sunnysoftu!
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od Rady »

jednu mam myslim od Maciho take, uz to stahuji, diky
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od icepoint »

Franky52 píše:
icepoint píše:Chce to číst, problém s pamětí nové ROM je vždy na uživateli. Viz http://kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=5&p=2842" onclick="window.open(this.href);return false;. Stačí přečíst, kouknout na screeny a je vše jasné.
Číst umím a toto jsem četl. Přesto pamět byla po krátké době mizerná. A jak čtu různá fóra, včetně tohoto, nejsem sám. Napsal jsem jen svůj názor. za kterým si stojím. Ale v jednom máš pravdu, problém s pamětí je i na uživateli. Pokud nic neinstaluje, nemusí se jejího nedostatku obávat. Ale pro tyto případy mám navíc jeden obyčejný telefon...

No, nechtěl jsem nikoho urazit. Pokud se ti zmenšuje pamět, je něco špatně, dělalo mi to na ofic. 1.48, řešil jsem to pomocí autoclean SKTool, ale obtěžovalo to.Mám nainstalováno cca 45 programů či úprav, mimo úprav registrů, ty nepočítám a mám volno cca 68MB free storage a 115 MB free program.Co je systémové a běží stále plus např. TomTom je v zařízení, zbytek na kartě. Pamět mi neubývá, vše k naprosté- teda téměř- spokojenosti, s ofic. Rom 3,14 a spl 3.03, tak asi tak.
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Samovolné zavírání aplikací

Příspěvek od Franky52 »

O urážení přece není řeč, podobné stavy jsou velmi daleko ode mne. Prostě jsem s tou ofiko ROMkou měl velké problémy a vzpomínal neustále na její předchůdkyni 1.66 Tam jsem měl při stejném počtu aplikací volné paměti na rozdávání. No a prostě se to vše poskládalo tak, že už mi došla trpělivost pátrat proč tomu tak je a poprvé v životě risknul ROM uvařenou. A té oficiální 3.14 vřele děkuji, že mne k tomu donutila. Uvařená ROM má místo zbytečných aplikaci v sobě třeba již poslední finální verzi CHTeditoru, takže té volné paměti je až nad hlavu. A chápu i tebe, který se raduje z toho, že mu bez problémů běži ROM oficiální. Tak ať nám to běhá všem. :lol: :lol: :lol:

Jo a mimochodem - takové programy,jako je SK Tools, Pocket Mechanic či MemMaid mi nesměly chybět v žádném PDA. O pravidelném čištění a zálohování nemluvě.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 54 hostů