Problem s nechtenym vytacenim posledniho volaneho cisla

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Baldric
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 07, 2010 0:29
Zařízení: HTC HD2

Problem s nechtenym vytacenim posledniho volaneho cisla

Příspěvek od Baldric »

Zdravim,
mam problem s tim, ze se mi z casu nacas stava, ze se mi zniceho nic zacne vytacet posledni volane cislo. Skoro mi prijde, ze se to stava, kdyz mam pripojene sluchatka. Bez nich se mi to nestava.
Bohuzel jsem spis uzivatel, nez stoural, takze si nejsem uplne jisty, co byste potrebovali vedet. Mam ROM 1.48.479.1
Chtel jsem zaktualizovat ROM, ale asi jsem narazil na sve hranice, protoze vubec nevim jak. Stahl jsem si Windows mobile center, ale bohuzel mi to nechce najit telefon :-(
Sankacoffe
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob zář 08, 2007 18:25
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: still on my way..

Problem s nechtenym vytacenim posledniho volaneho cisla

Příspěvek od Sankacoffe »

Mozna Ti budu moci pomoct aspon s nalezenim telefonu v mobile center. Staci kdyz si vlezes do zalozky nastaveni, volba pripojeni k pc (bo jak to tam je, mam telefon v servisu uz 2 tyden tak presne nevim :D ) a u synchronizace si odskrtni volbu pro rychlejsi data. Pak uz by ti to melo telefon najit v poho.
K te aktualizaci ROM - nezbyva nez cist a nasavat info, tady na samrtmanii najdes spoustu veci a pak je jeste dalsi spousta webu o WM.
S tvym hlavnim problemem Ti ale bohuzel nepomuzu nebot se mi nikdy nic podobneho nestalo..
mi38k
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon říj 25, 2010 9:28
Zařízení: HTC Desire Z

Problem s nechtenym vytacenim posledniho volaneho cisla

Příspěvek od mi38k »

Nejsem si jist, jak je to u HD2, ale na mém TP se posledně volané číslo vytáčelo po dvojstisku tlačítka na dodaných sluchátkách. Takže je možné, že to opravdu dělají sluchátka. Zkoušel jsi třeba používat jiná? Nebo to dělají všechna?
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

Problem s nechtenym vytacenim posledniho volaneho cisla

Příspěvek od Qwerts »

Je to určitě dodávanými sluchátky, protože někdo u návrhu tak moc přemýšlel, že celá jedna strana toho blbince s mikrofonem, je tlačítko pro příjem hovoru a po dvojtém stisknutí voláš. Já jsem jednou volal asi 20x do hodiny a potom jsem to tlačítko vzteky vyrval... :)
Burster
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: čtv pro 10, 2009 18:45
Zařízení: HTC HD2

Problem s nechtenym vytacenim posledniho volaneho cisla

Příspěvek od Burster »

Tenhle problem jsem pred nedavnem resil na offic 1.66, zpocatku jsem nevedel cim to je, restartoval jsem telefon, nepomohlo, pak me doslo ze to dela jen pri pripojenych sluchatkach, zkusil jsem ohybat kabel jestli neni nekde poskozeny a zda se ze ho mam trochu poniceny v ohybu u 3,5 jacku, v tomto miste kdyz kabel ohybam tak se zacne vytacet posledni volane cislo. Trochu jsem ten kabel nacpal do te gumicky jacku a zda se to OK, uz tak 3 tydny mi to nedela. Take jsem presel na ROM 3.14, ale nemyslim si ze to je tim, spis ten ohyb.
Sranda byla kdyz jsem poslouchal hudbu a najednou to zacalo vytacet meho sefa, a to nekolikrat po sobe :)
mi38k
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon říj 25, 2010 9:28
Zařízení: HTC Desire Z

Problem s nechtenym vytacenim posledniho volaneho cisla

Příspěvek od mi38k »

O vytáčení posledně volaného čísla se stará soubor Redial.exe ve složce Windows. Čili pokud má někdo podobný problém a tuto funkci nepotřebuje, nechť se souborem naloží, jak se patří :twisted:.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů