Problémy akcie aj.

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

Problémy akcie aj.

Příspěvek od RejPal »

Samozřejmě, že problém není v ROM.
Dřívějším způsobem si prostě už nový kurz nepřidáš. Zřejmě došlo k nějaké změně na straně poskytovatele služby.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Problémy akcie aj.

Příspěvek od icepoint »

to bych netvrdil.Mike-Biker psal,že mu přidat jdou, takže..... ???

-- doplnění předchozího příspěvku (úte čer 29, 2010 14:20) --

Tak jsem našel na kyou.cz fóru tuto info : Bohužel v této chvíli bylo změněno rozhraní aplikace ze strany asi Yahoo, takže nově přidávané akcie fungují velice podivně (většinou ne). Komu to funguje a chce flešovat novou ROM doporučuji zazálohovat (a po fleši obnovit) databázový soubor ygoservice.db z umístění ApplicationData\HTC\Ygo\. - rada od jirkab. Takže zachránit nás může a to jen možná tento soubor od mike-Biker aj., co jim to ještě funguje.Pokud ho tu někdo umístí, vyzkouším, předem díky.
dada09
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: úte srp 11, 2009 18:59
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Tábor

Problémy akcie aj.

Příspěvek od dada09 »

Nainstaloval jsem tuto ROM http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=629409 a na té jdou akcie přidat. Na předchozí od Duttyho nešly.
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Problémy akcie aj.

Příspěvek od Vita56 »

Takže ráno akcie nešly vůbec. A teď, huráá, už to funguje jako dřív. Bez problémů mi už to najde kurzy, např. usdeur=x, usdczk=x.
Zdá se, že už to dali na straně serveru do pořádku!
Není to rom, mně to předtím nešlo na několika rom na HD i na HD2.. Teď mit to jde jak na HD (BlackStonehenge 1.7) i na HD2 (Dutty HG 4.1 COM5). Jen Duttyho jsem musel restartovat, HD se chytlo samo.
Takže moje rada, udělat soft reset a mělo by to jít.
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

Problémy akcie aj.

Příspěvek od Libunda »

Potvrzuji, právě jsem přidal:

EURCZK=X
USDCZK=X
GBPCZK=X
PLNCZK=X
Milan79
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř pro 02, 2009 22:57
Zařízení: HTC HD2

Problémy akcie aj.

Příspěvek od Milan79 »

Bohužel jsem přeinstaloval ROM a kurzy opět nejdou.
kdo z vás má alespoň
EURCZK=X
USDCZK=X
GBPCZK=X
PLNCZK=X
dejte sem prosím ke stažení tento soubor z "Application Data\HTC\ygo\ygoservice.db"
zde je odkaz na kurzy
dík
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

Problémy akcie aj.

Příspěvek od Libunda »

Tadá:
http://www.edisk.cz/stahni/04635/ygoser ... .04KB.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Milan79
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř pro 02, 2009 22:57
Zařízení: HTC HD2

Problémy akcie aj.

Příspěvek od Milan79 »

Dík, kurzy jsou funkční.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Problémy akcie aj.

Příspěvek od icepoint »

Tak soubor zde nabidnut umozni dat funkcni kursy men do zalozky akcie,ale u mne nic dalsiho pridat nejde,resp.nejde cega ropy ,zlata aj. napr.CLG10.NYM ,GCF10.CMX.......
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Problémy akcie aj.

Příspěvek od Vita56 »

Není to romkou, ve středu v poledne to šlo. A ve čtvrtek už zase ne. Romku jsem samozřejmě neměnil. Je to problém na straně serveru. Nezbývá než doufat, že to zase někdy dají do pořádku.
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

Problémy akcie aj.

Příspěvek od koulou »

Tak přidávání kurzů mi přestalo fungovat někdy v polovině června, tak jsem tady http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=19711 tehdy založil jiné vlákno, kde mi ale nikdo nepomohl. Možná jsem byl tehdy jeden z prvních komu nešly kurzy přidat a tak se mezitím, než se to tady o týden později začalo řešit, moje vlákno "propadlo dolů" ale to je už jedno.

Od té doby jsem už mnohokrát přeflashnul na svém HTC Touch HD různé ROMky od "kwbr" ale kurzy nikdy nejely. Asi jsem hold vždy trefil na špatnou dobu, kdy jsem se snažil o to kurz přidat a pak jsem to už moc neřešil. Až nyní (26.7.2010) po měsící a půl jsem nahodil další novou ROM a už mě to hodně naštavalo, že to stále nefunguje, tak jsem se rozhodl prohledat SmartManiu, jestli tu není nejaký jiný lepší topic s danou problematikou a ejhle. Libunda mě spasil.

Vždy, když to ještě jelo, jsem používal právě ony čtyři kurzy (EURCZK=X, USDCZK=X, GBPCZK=X, PLNCZK=X), které jsou v jeho souboru o pár příspěvků výše. Nakopíroval jsem jeho soubor do "Application Data\HTC\ygo\ygoservice.db" a mám už vše jako dříve. Akorát při každém flashi budu muset kopírovat tento soubor na své místo.

Jinak je doufám všem jasné, že když si i po přidání onoho souboru napíšete např. GBPEUR=X, tak Vám nové přidávat (zatím) nepůjdou. Tohle píšu jenom, protože "icepoint" se tady tomu dva příspěvky nade mnou nějak divil.

Je to celé sice takové řešení "oklikou", ale ve výsledku mám vše jak jsem chtěl. Uf, ještě že tak...
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů