HTC zprávy

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
lenocka5
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 16, 2010 19:46
Zařízení: HTC HD2

HTC zprávy

Příspěvek od lenocka5 »

Ahojte, viete mi prosim niekto pomoct?

kupila som si HD2 od Orange (SK), no od prveho momentu mi nefungovali spravy, moje smsky zacali dochadzat inym ludom, ako som odoslala.. napr,poslala som to jednemu cloveku, doslo to cloveku, ktoreho som mala v inej konverzacii...(tusite kolko trapasov som si tym vytvorila). Sla som to reklamovat, zavada sa potvrdila, vymenili mi Mainboard, vcera som zapla mobil a OPAT TO ISTE... kde moze byt problem?
Preflashnut ho nexcem, nemusia mi uznat zaruku, resp. ked nieco drahe kupim, xcem to mat vporiadku a nie ja to instalovat... nestretli ste sa s podobnym problemom?
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

HTC spravy

Příspěvek od marecek65 »

2lenocka5:

myslim si, ze to nebude hardwarova chyba,ale soft. Aku mas oficialnu rom? 1.43, alebo 1.66? Moj nazor je, ze by si to mala preflashovat, vzdy sa da vratit spat. Od 1. dna pouzivam varene rom a nemam najmesi problem. Vyskusaj napr. Energy Rom a ked ti to bude robit opat, tak vratis oficialnu rom a das znova reklamovat.
Guitarist
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv kvě 27, 2010 21:28
Zařízení: HTC HD2

HTC zprávy

Příspěvek od Guitarist »

to me se zase deje ze kdyz v konverzaci poslu zpravu tak mi za chvilku prijde dorucenka, ale když mi behem chvile dotycny odpovi tak se jeho odpoved hodi jeste nad mou zpravu protoze ma cas treba o dve minutky min, coz me docela stve pac je v tom pak bordel. nevite co s tim?
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

HTC zprávy

Příspěvek od Libunda »

Jak píše marecek65.
Dej nám bližší info o tvém telefonu, respektive systému, tedy ROM.
U starších origo ROM bylo dost problémů se SMS ( nevím, zda konkrétně tento) a mnohokrát se to tu řešilo (hledej)
Na stránkách viz. níže máš různé update, jak opravující chyby, tak nové ROM.
Jinak tady: http://www.htc.com/cz/supportdownloadli ... sd&cat=all" onclick="window.open(this.href);return false;
Jak se dělá update ROM (hledej).
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů