Zánam videa ve formátu H.264

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Zánam videa ve formátu H.264

Příspěvek od jarsou »

Omylem jsem nahrál na HD2 pár videí ve formátu H.264. Když jsem si je chtěl přehrát, tak nejsou v archivu vidět a pokud je spustím přes průzkumníka, tak se HD2 kousne. Přípomu mají 3gpp.
Nemohu to ani přehrát v počítači. Znovu jsem to odzkoušel a je to stejné. Ostatní formáty fungují. Nevíte prosím, kde je chyba? Přece to, co HD2 nahraje, tak by mělo jít i přehrát, ne? Hledal jsem v diskuzi, ale nic nenašel. 6e by byla chyba jen u mne?
ROM originální 1.66, česká verze.
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: sob úno 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Havířov

Zánam videa ve formátu H.264

Příspěvek od jjiirrii »

Já to vyzkoušel a můžu říct že to jde bez problému. Leda že by jsi neměl nastaveno ukládání na kartu ale do přístroje. Pak by se možná mohlo stát že se zaplní interní paměť a tím se přístroj kousne.
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Zánam videa ve formátu H.264

Příspěvek od jarsou »

Ne, na kartě to mám uložené, ale přehrát to nejde. Jestli ono se to nepopralo s kodekama od CorePlayera a nebo TCPMP. Každopádně to nejde přehrát ani v počítači... H.263, 3GPP2, MPEG4 i Motion JPEG fungují ok....
mihals
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: pát zář 14, 2007 13:38
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Zánam videa ve formátu H.264

Příspěvek od mihals »

Taky jsem se s tím setkal.
aby mi video šlo přehrávat, tak jsem zjistil, že musí být nahraných maximálně 8minut, nebo 250MB. po překročení jedné z těchto hodnot se video nepřehraje, nepomůže ani přehrávač v PC VLC, Media Player Classic, nic...
mé nastavení je:
Resolution: CIF (352x288)
Capture Format: MPEG4

řešil jsem to s jedním uživatelem na XDA, taky si neví rady...
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=684683" onclick="window.open(this.href);return false;
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Zánam videa ve formátu H.264

Příspěvek od jarsou »

Hm, mně se v H.264 nepřehraje ani krátký záznam. Normálně používám také MP4, ale po přeinstalaci ROM jsem to zapomněl přenastavit a natočil si unikátní záběry z naší hospody, když jsme se stali mistry. A teď jsou mi na nic... :cry:
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů