STATISTIKA HOVORŮ

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
sabotage
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 11, 2010 22:37
Zařízení: NOKIA E90, HTC HD2

STATISTIKA HOVORŮ

Příspěvek od sabotage »

S údivem jsem po koupení HTC HD2 zjistil, že telefon za docela dost peněz nemá funkci, kterou mají dotované přístroje za korunu padesát. Tzn. neumí zobrazit kolik hodin celkově jsem provolal, kolik hodin hovorů přijal a moci to jednou za čas promazat.
Víte někdo, jak na to?
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

STATISTIKA HOVORŮ

Příspěvek od Majesty »

Určitě existuje spoustu aplikací které tohle zvládnou, včetně vymazání a podobně.
Jinak celkový čítač na hovory tam je. Karta nastavení / O programu telefon / Informace o softwaru... úplně poslední položka je celkový čítač odchozích a příchozích hovorů, nedá se ale nijak editovat.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

STATISTIKA HOVORŮ

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Kouzlo Windows Mobile je v tom, že co nemá v základu, to si můžeš bez sebemenších problémů a většinou i zdarma doinstalovat.
Konkrétně na počítání hovorů a dat poslouží dobře program HomeScreen++ (dříve pod názvem BatteryStatus) , který nabízí i spoustu dalších užitečných funkcí.
D.Haba
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: ned črc 30, 2006 17:36
Zařízení: HTC One
Bydliště: Čerstvá Vepřová

STATISTIKA HOVORŮ

Příspěvek od D.Haba »

ale ma celkovy pocitadlo hovoru
nastaveni > o programu Telefon > Informace o softwaru a dole uvidis celkovou delku hovoru. otazka kde se to nuluje :lol:
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

STATISTIKA HOVORŮ

Příspěvek od sh.a.rk »

Zaujimave na jednej strane aktivnych tem su 3 presne o tom istom (statistiky hovorov)- nebolo by to trochu premazat?
sabotage
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 11, 2010 22:37
Zařízení: NOKIA E90, HTC HD2

STATISTIKA HOVORŮ

Příspěvek od sabotage »

Jasně, o tom celkovém vím, ale hledal jsem něco tak triviálního, jako je protokol hovoru ve všech symbianových Nokiích. Nejde mi o nějakou složitou nástavbu, jako je právě HomeScreen++ ke které musím doinstalovat ještě Second Today, který jsem navíc našel jen pro WM 6.1. Chtěl jsem úplně obyčejnou jednoduchou věc a netušil, že kvůli ní je potřeba instalovat mrtě věcí.
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

STATISTIKA HOVORŮ

Příspěvek od sh.a.rk »

OK. ale staci pokracovat uz v nacatej teme. Skus napr program phoneEX je to zaprve super nahrada klasickeho zoznamu a mimo ine aj zoznamu hovorov a pocitadiel.
ObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů