Nefunkční Sense

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
xpe_1
nováček
nováček
Zařízení: HTC Rhodium
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční Sense

Příspěvek od xpe_1 » pon dub 05, 2010 16:57

Potřeboval bych pomoc. HD2 fungovalo normálně, pak jsem akorát nainstaloval pár aplikací z Marketplace a po nějaké době restartoval. Pak mi ale přestalo jít Sense - píšě "Nelze spustit HTC Sense, klepněte zde, pro nový pokus.". Už jsem zkoušel odinstalovat všechny stažené aplikace z Marketplace, restart, změnit Sense za Windows default a zase zpět i vyčistit paměť telefonu z 10Mb volných na 40, ale nic nejde. Nechci zase dělat hard-reset - nebyl by CAB na přeinstalování Sense, nebo nevěděl by někdo čím to je?

jacek
smartmaniak
smartmaniak
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Nefunkční Sense

Příspěvek od jacek » pon dub 05, 2010 17:40

o žádném cabu na přeinstalaci Sense nevím, takže asi HR :-(

xpe_1
nováček
nováček
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční Sense

Příspěvek od xpe_1 » pon dub 05, 2010 17:50

Potom co jsem jeste vcera ručně udelal v sense vsechny sve kontakty do posledniho vyplneneho policka a jeste pridaval link na facebook, pridaval podporu g-sensoru pro aplikace a vubec udelal cely telefon od nuly mam zase delat hard-reset :x :evil: no to neni mozny :???:

jacek
smartmaniak
smartmaniak
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Nefunkční Sense

Příspěvek od jacek » pon dub 05, 2010 17:56

kain štres........alespoň prozatím, nic lepšího mě nenapadá, možná, že někdo zná recept, jo a jen tak mimochodem, právě pro tyto nenadálé havárky používám zálohovací program a jak je 10000000000000 krát psáno : zálohuj, zálohuj, zálohuj .......

xpe_1
nováček
nováček
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční Sense

Příspěvek od xpe_1 » pon dub 05, 2010 20:30

Jo jo, uz jsem udelal HR, trochu pomohl program SPB Backup, kde jsem pri obnove vyskrtal vsechny soubory a slozky s nazvem Manilla aby se chyba nevratila - mam phone ve stejnym stavu s vyresenym problemem :grin: . Jinak na XDA se to nekolikrat resilo, zpusobuje to prepsani hodnoty FATFS v HKCU na 4096 nebo spatny config Manillasys.xml ve \Windows\.

Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“