HTC HD2 problem s instalaci aplikaci,her atd...

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Lukas5566
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 12, 2010 22:28
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2 problem s instalaci aplikaci,her atd...

Příspěvek od Lukas5566 »

Dobry den jsem new uzivatel tohoto telefonu a potrebuji poradit v nekterych pasazich...
1.Problem s instalaci programu,chtel jsem si stahnout bud uz nejaky prehravac na videa nebo hry ale jejich setup je ve formatu XML a to me prevede na internet a instalace se nespusti a prave ze je to skoro u vsechno aplikaci co jsem stahl fungovalo me jen s koncovkou .CAB chtel bych aby jste me napsali co delam blbe nebo jestli je k tomu potrebny nejaky program..a jeste jesli mate nejaky dobry prehravac videi ve formatu DivX, XviD...
2.Update ROM mam 1.43.....mam mobil koupeny u T-mobilu a mam tam CZ tak se chci zeptat pokud tam nainstaluji vyssi verzi tak jestli bude potreba doinstalovat CZ.
3.Odstraneni slozek z hlavniho menu...instaloval jsem nejakou hru a ta me nechala tu slozku i po odinstalovani...slozku v hlavnim menu tak jestli vyte jak ji odstranit.
4.Problemy s prehravanim videi na youtube a dalsich inter. strankach..piseme me to ze musim neco doinstalovat tak jestli vite co a mate na to odkaz budu moc rad..
Děkuji za pripadne odpovedi
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC HD2 problem s instalaci aplikaci,her atd...

Příspěvek od ospaly_muflon »

1) Instalace je možná buď pomocí EXE souboru, ten se spouští v PC a je nutné mít telefon propojený s PC a pomocí ActiveSyncu anebo Windows Mobile Device Center se aplikace nainstaluje do zařízení. Druhá možnost je pomocí CAB souboru. Ten se spouští přímo v zařízení dvojitým poklepáním v průzkumníku souboru. CAB nijak nerozbaluj apod. jen nahraj do zařízení a poklikej na něj.
2) Oficiálně do T-Mobile zařízení nahraješ jen T-Mobile ROM, která bude už přímo v češtině, prozatím však žádný update není dostupný, nutno vyčkat až ho T-Mobile uvolní. Pokud si zařízení tzv. odemkneš, můžeš nahrát jakoukoliv (třeba i českou ROM od výrobce)
3) Složky v hlavním menu jsou dostupné v adresáři Windows\Start Menu\Programy, odkud je můžeš mazat dle uvážení.
4) Co ti to píše? Kde konkrétně? Na jakém webu?
Lukas5566
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 12, 2010 22:28
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2 problem s instalaci aplikaci,her atd...

Příspěvek od Lukas5566 »

1.jsem jeste chtel no prosim zkusil by sis stahnout tento prehravat http://wmmania.cz/clanky/zaciname/tcpmp/ a poradil jak to mam nainstalovat s tim to mam problem....je tam ten setup ve formatu jak jsem psal
4.a na to se podivam zitra jak se pripojim na wifi...pise me to kdyz si chci ve vyhledavaci bud uz na youtube nebo jinych strankach prehrat nejake video zitra budu konkretni co me to pise.
A dekuji za odpoved

-- doplnění předchozího příspěvku (stř bře 24, 2010 20:50) --

no a u toho internetu me to psalo ze nemam nainstalovany abode flash player pls jestli mate nekdo nejaky prohlizec nebo doplnek se kterym to doinstaluji tak me sem pls dejte odkaz.Dik
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů