Kompas v mapách

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Uživatelský avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: pát lis 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Praha 8

Kompas v mapách

Příspěvek od honefr »

Dobrý den, moc by mě zajmalo jak donutit třeba google mapy aby se ta šipka v nich při navigaci otáčela podle kompasu v HD2. Když jsem měl origo romku tak to šlo s GpsModSetup, po nainstalování tohodle jsem neměl při pěší navigaci problém se zorientovat, šipička v google mapách se točila podle toho jakým směrem jsem byl otočenej a hned jsem věděl kam jít, dokonce to spolupracovalo i s iGem8 a tam se točila celá mapa ve 3D podle toho kam mířím.
Teď mám miriho rom (viz. podpis) a STRAŠNĚ moc mi to chybí. Nevíte někdo jak donutit alspoň ty google mapy aby zase spolupracovaly s kompasem?
Díky moc
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Kompas v mapách

Příspěvek od motas »

Já na Miriho ROM používám GPSModDriver 1.5 Beta a s ním to funguje v pohodě.
Uživatelský avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: pát lis 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Praha 8

Kompas v mapách

Příspěvek od honefr »

Hodíte sem prosím odkaz na tu Vaší verzi?
Děkuju
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Kompas v mapách

Příspěvek od motas »

tu to je:
http://forum.xda-developers.com/showpos ... tcount=583" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: pát lis 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Praha 8

Kompas v mapách

Příspěvek od honefr »

Tak to mam nainstalovane a nerotuje :-(
pe37
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 14, 2010 20:11
Zařízení: HTC Hero, 2xHTL, 2xLenovo, Lumia 640, LeTv Le1 Pro

Kompas v mapách

Příspěvek od pe37 »

Tak mně přestal fungovat kompas v HTC Hero po dvou týdnech nošení v obalu, který mně doporučil prodejce při koupi tohoto telefonu :x Jde o to, že k telefonu mně byl doporučen dost drahý tvrdý obal který by vyhovoval, až na to že má magnetické zavírání ! To je kámen úrazu! Já jako kupující ani nevěděl že tel. má kompas a když to zjistil, tak už nereagoval a pořád hlásí "Abnormal magnetic..." Tak pro všechny co přemýšlí o koupi obalu: "Nekupovat s magnetickým zavíráním", magnet asi něco zmagnetizoval....jen doufám že přímo nezničil el.mag.kompas. Něco o tom probírají tady :???: : http://www.geekzone.co.nz/forums.asp?fo ... icid=57474" onclick="window.open(this.href);return false; a ještě s překladem :tlem: : http://translate.google.cz/translate?hl ... id%3D57474" onclick="window.open(this.href);return false;
Pokud se s tímto už někdo setkal, prosím o pomoc jak se tohoto jevu zbavit. Děkuji.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Kompas v mapách

Příspěvek od TomasSX1 »

@ honefr: stiahni si najnovsiu verziu google maps do telefonu. ono to uz podporuje :)
Uživatelský avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: pát lis 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Praha 8

Kompas v mapách

Příspěvek od honefr »

Furt nic :-( třeba mám špatné nastavení toho softu na rotaci. Jak to tam má být?
mýval
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř pro 02, 2009 9:46
Zařízení: HTC HD2

Kompas v mapách

Příspěvek od mýval »

pe37:
Tyhle potíže s magnetickým zavíráním pouzdra jsem také zažil. Zjistil jsem, že zmagnetovaný je zadní kryt a chystal jsem se ho odmagnetovat takovým tím udělátkem na odmagnetování hlav kazetového magnetofonu. Než jsem se k tomu dostal, tak se asi v průběu 10ti dnů magnetické pole samo snížilo pod úroveň, která kompasu vadila. Kompas opět fungoval, jenže jsem zjistil, že k ničemu není, tak jsem HD2 opět dal do pouzdra s magnetickým zavíráním...
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 22 hostů