Počasí - určování mojí polohy

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od YAMATO »

Horší je, že mě to prokazatelně zabíjelo baterku...evidentně se to snažilo stahovat, ale marně...a baterka šla dolu rychlostí třeba i 5 % za hodinu. Po vypnutí aktualizací je výdrž bez problémů, akorát že mi na hlavní kartě visí ty bláboly. Takže se bojím to teď zapínat.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od Pepa 3 »

Já nevím,v souvislosti s počasím jsem nikdy mizení baterie nepostřehl,ať už po aktualizaci svítilo cokoli,třeba jen umístění,nikdy jsem nic podezřelého nezpozoroval.
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od mahon »

Ta lokalizace se uplně zbláznila.Před půl hodinou jsem několikrát aktualizoval počasí a už mě to se..,bydlím v obci okres Vsetín a píše mi to zlínský kraj slunečno 14 stupnů celsia a přitom venku se.. a je 7 stupnů.Mám sice Acer S200 s rom co mám v podpisu ale soused má HTC HD2 a píše mu to samo co mě.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od YAMATO »

A htc jako obvykle mlčí, neřeší...
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od Petulinek »

Tak HTC přece nikdy nic neřešilo, takže žádná změna... Já jim psal v listopadu, slíbili že se ozvou a nějak furt nic :)
pan-x
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 02, 2009 22:18
Zařízení: HTC Sensation

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od pan-x »

mno...bydlim v obci 400 obyvatel...driv to psalo pekne polohu presne...a ted Olomouc (tu mam 65km daleko) google maps polohu urci dobre...a ty teploty? no mi to psalo -2 az -7°C na minuli vikend :)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

počasí aneb nefunkční určování mé polohy

Příspěvek od YAMATO »

J. Mlejnek píše:Mám takový nápad/dotaz: kdyby se udělal hard reset bez sim karty, zakázalo se zjišťování polohy a aktualizace počasí - co by se zobrazilo na hlavní kartě pod hodinami? (a v kalendáři u upomínek) Sice by to bylo jaksi divné, kdyby tam bylo prázdné nevyužité místo - ale pokud to zobrazuje nesmysly a navíc je to možná důvod rychlého vybíjení, tak by to za to možná stálo.
Tak přesně to zítra zjistím, jestli budu mít chvíli čas, protože po pěti dnech bez aktualisací mi to nezmizelo a i když je to vcelku blbost, tak mě to štve.
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od marek_proksa »

mahon píše:Ta lokalizace se uplně zbláznila.Před půl hodinou jsem několikrát aktualizoval počasí a už mě to se..,bydlím v obci okres Vsetín a píše mi to zlínský kraj slunečno 14 stupnů celsia a přitom venku se.. a je 7 stupnů.Mám sice Acer S200 s rom co mám v podpisu ale soused má HTC HD2 a píše mu to samo co mě.
bydlim ve vsetíně, pořad pouze my location, zlinsky kraj jsem tam neměl ani jednou, ani v okoli....
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

počasí aneb nefunkční určování mé polohy

Příspěvek od YAMATO »

YAMATO píše:
J. Mlejnek píše:Mám takový nápad/dotaz: kdyby se udělal hard reset bez sim karty, zakázalo se zjišťování polohy a aktualizace počasí - co by se zobrazilo na hlavní kartě pod hodinami? (a v kalendáři u upomínek) Sice by to bylo jaksi divné, kdyby tam bylo prázdné nevyužité místo - ale pokud to zobrazuje nesmysly a navíc je to možná důvod rychlého vybíjení, tak by to za to možná stálo.
Tak přesně to zítra zjistím, jestli budu mít chvíli čas, protože po pěti dnech bez aktualisací mi to nezmizelo a i když je to vcelku blbost, tak mě to štve.
É...tak jsem nevydržel a udělal to už dnes...no a je to pryč až na imbecilní nápis Umístění...proč tam musí být, když jsem hned při prvním startu odmítl tuhle službu? Protože HTC, asi. Pak jsem to na zkoušku povolil, samozřejmě Hradec Králové...kolik to je, 50 km? Ach jo...
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od J. Mlejnek »

Zkusil bych editaci manila souboru pro výchozí kartu. To prázdné místo by se dalo použít, namapovat tam něco pomocí Co0kie Home Tabu a nějaký popisek místo Umístění a ani to nebude vypadat tak prázdně, ani to nebude úplně nevyužité.
qendorf
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned lis 08, 2009 14:11
Zařízení: HTC HD2

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od qendorf »

Tak musim rict, ze se mi donedavna zobrazovalo Vse po vesnicich a mestech a nyni mam stale jen South Bohemia nebo Jizni Cechy... nic detailnejsiho. Mam takovy pocit, ze za to ale muze vodafone. Stalo se to zedne an den a i po reloadnuti starsiho image systemu telefon porad neukazuje jako predtim...
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od YAMATO »

Mlejnek, díky! Samozřejmě to pomohlo, jde tam dát popisek nebo taky vůbec nic. Takže tohle mám já osobně vyřešené, počasí je pro mě postradatelná věc, a když to takhle blbne, tak radši nic. Namapuju tam nějakou funkci a bude to gut.

Qendorf: určitě to nebude chyba Vodafone, dělá to u všechh operátorů.
abcdef
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát lis 13, 2009 13:44
Zařízení: HTC HD2

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od abcdef »

Mám otázku, niekto v ČR kde je 3G pripojenie Vodafone ( ja v Brne), ide vám obnova počasia vůbec ?
.. keď mám Moje umístení, tak dám aktualizovať a nič sa nedeje.. Iba na wifi a edge sa to obnoví.

Preto mám nastavené Brno namísto mojho umístení a funguje všecko jak má. Inak keď mám pripojenie 3G (resp H) twitter, net, počasie "Brno" fungujú spolehlivo)
qendorf
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned lis 08, 2009 14:11
Zařízení: HTC HD2

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od qendorf »

Takze nefunguje pocasi, nefunguje ani poloha v google maps a ani v trackme. Operatori nejak prestali predavat informace o bunkach? Rekl bych ze se to zmenilo od 1.4.2010 ale s jistotou to nevim
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od Kolda.o »

Uz jsem to tu psal ale NEKDO ME PRISPEVKY MAZE. Mam uz kolem sebe tri lidi kdo potvrzuji ze je to od prechodu na letni cas. Ja osobne to potvrdit nemuzu pac jsem to detailne nesledoval ale cca by to sedelo. Muzete potvrdit nekdo dalsi?
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od Majesty »

Já to taky nesledoval, ale plus mínus by to mohlo být. Jinak je to každopádně problém buď HTC nebo poskytovatele těch dat. Na XDA jsem už zachytil info o problémech s aktualizací umístění i v jiných částech světa. Takže možná soft od HTC který přebírá data si neumí srovnat změnu času. Potom by ale nastavení časového pásma bylo k prdu a nebo s tím neumí dobře spolupracovat....
qendorf
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned lis 08, 2009 14:11
Zařízení: HTC HD2

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od qendorf »

A co ma spolecneho google maps nebo trackme s HTC? Zajimave jeste je ze s EDGE to nejde a s GPRS to pise alespon jizni cechy. Jinak mi operator poslal sms nekdy pred 14 dny, ze aktualizoval nastaveni internetu a poslali mi sami od sebe nastavovaci sms, kde jsem vyplnoval kod 1234... kdyz dam ted nastaveni Pre-Paid (nemam pausal) v HTC, opet mi za par hodin od operatora prijde prenastovavaci sms... Kazdopadne nefunguje to ani s jednim nastavenim :)
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od marek_proksa »

tak važení, po dvou týdnech změna, iinstaloval jsem ROM od MIRI-ho, počasí místo my location píše, Zlínský kraj, poořád sice ne přesně místo, ale již tohle je uspěch :tlem:
pan-x
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 02, 2009 22:18
Zařízení: HTC Sensation

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od pan-x »

tak ja mam taky změnu, na hlavni obrazovce mni to uz pise Budapest, pritom ji v seznamu vubec nemam (nejde odebrat)...nevi nekdo co s tim? :)
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Počasí - určování mojí polohy

Příspěvek od Petulinek »

Odjeď z Budapešti někam jinam, bude Ti psát něco jiného...
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů