Ceska verze ROM 1.6 pro HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Lupik »

asi někde bude chyba no.. snad ji opravuji a bude to v pořádku co nejdříve, už se nemohu dočkat
Jarda.HTC
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 20, 2010 9:33
Zařízení: HTC

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Jarda.HTC »

Nebo stáhnout z jiného zdroje zde, a pak lokalizaci, pokut budete chtít. Tu lokalizaci jsem stáhl a šla otevřít, ale neinstaloval, takže dál nevím, jestli funguje.

ROM odkaz :
RUU_Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2_Radio_CRC_Signed_15.32.50.07U_2.07.51.22_2_Ship 190MB

Sunnysoft:
RUU_Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2_Radio_CRC_Signed_15.32.50.07U_2.07.51.22_2_Ship 114MB

Zřejmě bude někde na stránkách SS, chybička.
stannanek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 09, 2009 17:55
Zařízení: HTC HD2/16GB, PDA ASUS 639

ceska rom? 1.6

Příspěvek od stannanek »

Tak jsem psal na Sunnysoft ohledně té ROM. Musel jsem provést hard reset, čili jsem si rozhodil můj HTC. Můžete prosím krátce popsat jak novou ROM nainstalovat? Nejdříve asi ten >jak 100MB soubor a pak ten Interwrite, je to tak?
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

ceska rom? 1.6

Příspěvek od rein »

No tak som s pokusil vyextrahovat s *RUU_Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2_Radio_CRC_Signed_15.32.50.07U_2.07.51.22_2_Ship.exe" subor "/RUU_signed.nbh" a winRar hlasi poskodeny archiv, tak ze niekde inzeniri s NDR udelali chybu. :?: Samozrejme hovorim o ROM stiahnutej s SS.
Takže tuto ROM neodporucam instalovat pravdepodobne instalacia neprebehne uspesne. :!:
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od J. Mlejnek »

Takže ta ROM na SS je špatná? A ta co se dala stáhnout již dříve je tedy ta samá, ale plně funkční? Včetně Interwrite?
Jarda.HTC
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 20, 2010 9:33
Zařízení: HTC

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Jarda.HTC »

Je ta samá a InterWrite jde stáhnout a vypadá že je funkční, ale budu zkoušet až večer.
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

ceska rom? 1.6

Příspěvek od rein »

Podla mna ano treba stiahnut tu ROM ktora tu bola a pouzit SS cestinu(moj nazor netestovane) prikladam screen obi dvoch rozbalenych *exe suborov kde je evidentne rovnaka velkost suborov.
http://img219.imageshack.us/img219/1351/beznzvuti.jpg
Uživatelský avatar
Hondaeg3
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 16, 2010 18:12
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Hondaeg3 »

Takze, mozem potvrdit ROM je funkcna aj SK CZ lokalizacia, postupne instalujem app. Som zvedavy na vydrz baterie...
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

ceska rom? 1.6

Příspěvek od YAMATO »

Jsem zvědavý, jestli už konečně opravili bugy.

Mimochodem, že by nasr... maily do SS zabraly? Vím o několika lidech (samo že včetně mě), kteří jim napsali hodně ostré věci.
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Jindrapro »

Tak mi to nejak nejde... Mamnahranou ROM z xda 1.66.479, dnes jsem stahl cestinu, ta se nainstaluje, napise to okno, ze se to nainstalovalo, pak dam HR, nabehne zluta obrazovka a dole jede ta lista a po asi deseti minutach to vyhodi error, at pry zkusim preonstalovat ROM. Rozjel nekdo tu cestinu na ROM z xda? Myslim, ze ROM ze Sunnysoftu asi nikdo ted jeste nema....
Tom2009
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: pát lis 06, 2009 15:53
Zařízení: HTC Desire HD

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Tom2009 »

Ahoj... Tak ROM mám tu ofiko 1.66.. z xda a lokalizaci se mi povedlo nainstalovat a .. FUNGUJE ok... :grin:
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Jindrapro »

A jaky je postup? Nainstaluji ROM, proklikam se nastavenim, spustim v pocitaci exe s cestinou, nabehne bila obrazovka v anglictine s takovou tlustou modrou carou, ktera kdyz dojede do konce, tak se provede automaticky soft reset a po nabehnuti do anglickeho prostredi sense se po chvilce zobrazi bila tabulka s vysledkem instalace cestiny, kde se dole da DONE a pak je to furt v anglickem prostredi SENSE, pak se da hard reset a mela by vyskocit nabidka vyberu jazyka? Nebo se ten druhy hard reset nedela?
Tom2009
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: pát lis 06, 2009 15:53
Zařízení: HTC Desire HD

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Tom2009 »

jen jeden hard reset.. pote se nabídne výběr jazyka...
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Jindrapro »

Jo jasne, ja kecam, ono by se melo, jak jsem nekde cetl, po flashi udelat HR, pak nahrat cestinu a pak druhy HR, ja popisoval postup jiz po provedenem flashi...
djvanila
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon říj 08, 2007 8:03
Bydliště: Rpety

ceska rom? 1.6

Příspěvek od djvanila »

Jak je mozne ze vam cestena jde nainstalovat a mne ne? Mam flashnuto toto:http://rapidshare.com/files/359360288/R ... 2_Ship.exe a cestinu z SS.. Muj postup: flashnu - udelam hardreset - odklikam prihlasovaci udaje -pripojim k pc - spustim EXE s cestinou - zacne overovat - vyskoci hlaska: PACKAGE VERSION IS NOT LARGER THAN ONE IN YOUR DEVICE!
Belial
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv pro 31, 2009 17:11
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Belial »

Mne pre zmenu vyhodi hlasku - Confirmation: the files have been changed!
Vsetko robim spravne... update ROM prebehol bez problemu...
Poradi niekto kde je chyba?
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Franky52 »

Brrr, to jsem si oddechl. Flešnutí i nahrání češtiny se mi podařilo na první pokus. Nyní nalívám znovu aplikace. Nechtělo se mi na novou ROMku instalovat zálohu ze staré. Ale objevil se menší problém. Nějak se vypařila položka "informace o vlastníkovi" v nastavení Osobní. Je to důležité při instalaci některých programů. Také ve staré ROMce to nebylo, ale nějakým fíglem se tato položka zaktivovala. A nemohu to nikde najít. Poradí někdo? Předem díky...
mara_n
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř led 27, 2010 7:10
Zařízení: Sony Xperia Z3 Compact White

ceska rom? 1.6

Příspěvek od mara_n »

Zkus to přes BSB Tweaks. Tam si můžeš zatrhnout jestli chceš nebo nechceš zobrazovat info o uživateli. BTW - po instalaci toho language packu je asi potřeba HR aby se dal vybrat jiný jazyk že?
45Bodie
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv úno 04, 2010 0:50
Zařízení: HTC Desire

ceska rom? 1.6

Příspěvek od 45Bodie »

Belial: Mě se tato hláška také objevila. Používám na notebooku Windows 7. Zkusil jsem ve vlastnostech souboru toho setupu lokalizace změnit režim kompatibility na Win Vista SP 3 a povedlo se, hláška se už neobjevila a lokalizaci jsem nainstaloval.
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Franky52 »

to mara_n: HR se dělá 2x. Po instalaci ROM a pak po instalaci jazykového balíku. Až poté se objeví nabídka, z níž se dá vybrat čeština. A na to objevení se infa o uživateli je jen BSB Tweaks? Nejde to jinak?

Odpovím si sám - jde. Stačí úpravy v sense - lidé...
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů