Ceska verze ROM 1.6 pro HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
mystif
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát pro 18, 2009 8:17
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od mystif »

A při HSPL se mi taky něco smaže z telefonu? :-) Jestli je nějaký postu jak instalovat ... jako např HSPL -> ROM - > případně Radio ... díky za info
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Jindrapro »

ALE NO TAAAAAAK!!!!! Z telefonu se ti nic nestrati pri nahrani radia... Vice zde http://smartmania.cz/forum/viewforum.php?f=135 a vis co priste? HL...J!!!!!!!!

edit: Promin, ctu to jeste jednou, navody jsou vyse, jinak postup jsi napsal spravne. HSPL-ROM-RADIO Jen overit vzdy jake radio se ma rado s danou ROM. U Diamonda 2 zalezelo i na verzi HSPL... Ale to by jste se meli vzdy docist u dane ROM
mystif
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát pro 18, 2009 8:17
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od mystif »

nevím co příště ale díky za info :-)) Už je mi to jasné :-)
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Jindrapro »

HLEDEJ bylo to slovo, nesnasim, kdyz mi nekdo rika, abych priste hledal, proto to bylo vyteckovany....
malinkej
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř led 20, 2010 15:08
Zařízení: htc hd2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od malinkej »

mystif
na těchto stránkách je odkaz na ofiko ROM 1.6 pro náš region. Je sice v angličtině ale je k ní i čeština. Přeinstalaci jsem dělal v pondělí a bez problému. Na tuto ROM nemusíš dělat HSPL jen ji tam nahraješ a za 15 minut máš hotovo. Je v ní sice radio 2.07 ale to se bude dát přeinstalovat až budeš vědět jak na to.

tady máš podrobný návod jak přeinstalovat HSPL a podobně ale, troche jednoduší je to při přeinstalaci ROM. Nechce se toho bát. :-)
http://wmmania.cz/clanky/navody/hd2-hspl/" onclick="window.open(this.href);return false;
abcdef
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát lis 13, 2009 13:44
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od abcdef »

Nazdárek, zaujímalo by ma, či sa dá obnoviť záloha (spb backup), keď zmením rom z 1.48 na 1.66 , alebo ma zase čaká inštalácia všetkého od nuly ?... asi blbá otázka :tlem: ... a ešte jeden dotaz na HSPL, keď ho udelám a niekedy by mi telefon "zomrel" a nič by sa s nim už nedalo delat, a dal by som ho do servisu aj s HSPL, a oni by to zistili, prídem o záruku ? ... a do tretice, ktoré rádio odporučíte instalovat k tej 1.66 (s hspl).. dík
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

ceska rom? 1.6

Příspěvek od perm »

SPB Backup - po spusteni na nove ROMce nabidne moznost obnoveni "nova ROM" (nebo jak to cesky nazvat) -- proste pozna, ze je zarizeni stejny a nova ROM a podle toho umi udelat obnovu, takze by mel vsechna nastaveni, programy apod. vratit zpet a prakticky by nemelo byt poznat, ze je to jina ROM

co se tyce me, tak zadny zasadni rozdil mezi 1.48 a 1.66 nepozoruju. Mam HD2 teda 8 dni - cca 5dni jsem mel 1.48 a zbytek 1.66 - obe mi tak nejak obcas zahlasi chybu s Messaging_cilent - predpokladam, ze to nesnasi mych nekolik stovek SMSek...
abcdef
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát lis 13, 2009 13:44
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od abcdef »

Oki :) ... takže klasicky spustím backup z karty a ono to samé pozná co se deje a zvládne to, ešte mi napadlo, či by sa nebilo nejaké nastavenie, alebo úpravy z pôvodnej romky s tou novou ? ... a co ten HSPL, jak to bude so zárukou ?
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

ceska rom? 1.6

Příspěvek od perm »

k HSPL a zaruce se nemuzu vyjadrit (nastesti jsem nikdy nepotreboval)

u te zalohy se po spusteni z karty zepta, jestli poznal spravne, ze jde o aktualizaci ROM a pak je jeste na vyber, jestli ma udelat kompletni obnovu nebo jestli si chci vybrat co se ma a nema obnovovat (napr. ja, poe pouzivame Exchange, tak neobnovuju maily, kontakty apod.)
mystif
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát pro 18, 2009 8:17
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od mystif »

Nevíte na co je Hotfix S_MS pro 1.66 co to zlepšuje a jestli to někdo využíváte?

http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upr ... 1c6f6f36da" onclick="window.open(this.href);return false;

Je to bod 157

Díky
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od jarsou »

Podle mne je to pro ROM menší než 1.66, ta už tuto úpravu obsahuje - pokud se mýlím, tak mne prosím opravte!
Je to oficiální
http://www.htc.com/europe/supportdownlo ... sd&cat=all" onclick="window.open(this.href);return false;

druhý v pořadí....
Tom2009
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: pát lis 06, 2009 15:53
Zařízení: HTC Desire HD

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Tom2009 »

Je to tak.. Hotfix je pro verze nižší než 1.66.xxx.. Tom
mystif
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát pro 18, 2009 8:17
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od mystif »

Takže moje instalace ROM 1.66 proběhla a následně jsem spustil Backup od SPB ... a stalo se následující ...telefon při spuštění má napsanou ROM 1.66 ... když ale najedu do nastavení a tam dám info o SW tak je tam pořád napsaná 1.48 :-)) Takže co je pravda? :-))
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

ceska rom? 1.6

Příspěvek od lookass »

Tom2009 píše:Je to tak.. Hotfix je pro verze nižší než 1.66.xxx.. Tom
pak nechápu tento dovětek:
"Pro instalaci na ofiko ROM 1.66, na které je verze SMS aplikace: 1.5 (Build 2011.1932) je možné použít .cab: http://old.wmmania.cz/downloads/HD2/leo08007_07.cab" onclick="window.open(this.href);return false;. "

na webu HTC: Tato aktualizace je platná pouze pro paměť ROM verze 1.66.XXX.X nebo nižší.
Tak bych řekl, že je to i pro 1.66!
Tom2009
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: pát lis 06, 2009 15:53
Zařízení: HTC Desire HD

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Tom2009 »

V tom případě nevím proč mě, a nejsem sám, nejde hotfix instalovat s hláškou, že není určen pro ROM 1.66.xxx.. Asi někde chyba? nebo jen opět v HTC zapoměli u verze ROM pro východ.evropu nastavit podporu??? :?:
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

ceska rom? 1.6

Příspěvek od hrosikjiri »

tak nevim jak vam, ale me se to normalne nainstalovalo... rom mam anglickou a hozenej cabik s cestinou (samozrejmne neofiko). A instalace mi normalne probehla a zadnej problem nikde nebyl...
pete
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 04, 2010 14:16
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od pete »

Na stránce Sunnysoftu už je ke stažení ofiko 1.66 !!!!! http://www.sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false;
stannanek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 09, 2009 17:55
Zařízení: HTC HD2/16GB, PDA ASUS 639

ceska rom? 1.6

Příspěvek od stannanek »

Ahoj, stahnul jsem ze Sunnysoftu novou ROM a lokalizační balík, nejdříve jsem ale omylem spustil Interwrite, dal jsem hard reset a nejde mi nainstalovat nová ROM, pomozte prosím, co mám udělat? Děkuji
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Lupik »

nejde mi otevřít ten balíček od sunnysoftu ta rom.. co s tim nevite?
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Pepa 3 »

ani mne ne,hází mi to chybovou hlášku.A ještě navíc o proti předchozí (190) má jen 114 Mega.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů