Ceska verze ROM 1.6 pro HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Vegan »

proste jiz je ze strany HTC hotova, ale ceske zastoupeni HTC ceka na jeji officialni uvolneni az bude pripravena cestina. Ona je navic jen znovu zabalane pro toto SPL jinak uz je hotova opravdu dlouho. Se vubec nekomu divim ze jeste ma silu pouzivat starou romku a neprovedl HSPL.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

ceska rom? 1.6

Příspěvek od YAMATO »

Někteří prostě chceme češtinu. Ale pravda je, že třeba já už přestal mít trpělivost, vždyť ta 1.66 je už asi měsíc a půl! Napsal jsem SS dost ostrý mail, jsem zvědav, zda zareagují. Jediné, co by mě snad trochu uklidnilo, by byla skutečně kvalitní lokalisace bez bugů.
blikcvak
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte pro 08, 2009 10:55
Zařízení: HTC HD2, Omnia W,SG S4

ceska rom? 1.6

Příspěvek od blikcvak »

Nemá někdo info jak je to u téhle verze s SMSkama (jestli fungují ok nebo ne) ?M Lednový opravný balík na SMS je:
Poznámka: Tato aktualizace je platná pouze pro paměť ROM verze 1.66.XXX.X nebo nižší.
nicméně při instalaci na tuhle rom mi to píše, že je nekompatibilní..
ROM má přitom Message verzi 2011.1932, kdežto opravný balík na HTC je ve verzi 2011.3631. Dík za reakce
Doli
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv pro 03, 2009 1:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: České Budějovice

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Doli »

Žádný opravný balík nainstalovaný nemám, Vodafone. Bezproblému.
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

ceska rom? 1.6

Příspěvek od lookass »

a já se zeptám obecně na jednu věc: když si pořídím HD2 už s novým ROM 1.66 CZ, mám si pak taky z oficiálních stránek HTC doinstalovat ty "Aktualizace", které byly vydány předtím?? Nebo je automaticky nová ROM všechny opravuje? :oops:
(jsou Aktualizace vylepšení digitálních snímků , Zobrazení kalendáře, paměťové karty SD, Aktualizace nové funkce SMS...)
dík
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

ceska rom? 1.6

Příspěvek od hrosikjiri »

to lookass: mela by obsahovat vsechny aktualizace. je to jako kdyby sis ji tam nainstaloval sam.

Spis me zajima obecne jina vec. Vysla nova rom 1.66, je teda ofiko v aj. Cestina na ni jeste neni... Vsechno chapu, ale az bude cestina hotova (jak je ze stranek htc mozno vzdy ke stahnuti) bude ke stahnuti z techto stranek presne tahle rom v aj, jako je jiz k dispozici? dik
Tom2009
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: pát lis 06, 2009 15:53
Zařízení: HTC Desire HD

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Tom2009 »

Přesně tak.. ROM bude v AJ a ze stránek http://www.sunnysoft.cz/htc" onclick="window.open(this.href);return false; si stáhneš zdarma CZ lokalizaci.. :grin:
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

ceska rom? 1.6

Příspěvek od robsol »

a proč nevyzkoušíte toto?:
http://old.wmmania.cz/downloads/HD2/leo ... .armv4.cab

Osobně tuto češtinu na 1.66 používám a zatím je vše v naprosté pohodě. Koho by to zajímalo je to bod č.165 z tohoto návodu
http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upravy-3/
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od htctester »

přesně, teď jsi na to trefil, a to se to tu psalo snad 1000 x ,
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od jarsou »

Pánové, obsahuje tato nová ROM i nové Radio 2.08.50.08_2? Pokud ne, tak fakt by bylo zbytečné na ni čekat, protože to staré Radio 2.05, které bylo u ROM 1.48 je třeba změnit.
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

ceska rom? 1.6

Příspěvek od perm »

nazev souboru napovida, ze radio je 2.07.51.22
mystif
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát pro 18, 2009 8:17
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od mystif »

Ahoj, nemáte někdo tu ROMku 1.66 pro náš region na stažení jinde než na rapidu. Nejde mi to stáhnout. Děkuju moc. Doufám, že instalaci zvládnu :-))
Tom2009
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: pát lis 06, 2009 15:53
Zařízení: HTC Desire HD

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Tom2009 »

Ahoj všem.
Mám dotaz k této ROM. Konkrétně k synchronizaci s Outlook přes exchange. Každý den ráno mi chodí pravidelné pracovní maily, dost důležité maily, a bohužel do telefonu nedorazí. Ikdyž mám nastavenou automatickou synchronizaci kdykoliv (respektive ihned po doručení). Když potvrdím Odeslat/přijmout, ohlásí se error a musím vypnout/zapnout telefon.. Poté maily dorazí. Přes den to funguje ok. S předchozí ROM také ok.. Setkal jste se stím někdo také? případně co mám udělat? Nebo je jediná možnost reklamace.. Do teď bylo vše ok (cca 3 měsíce).. Dokonce i tlačítka jsou ok.. :grin: Díky díky moc za pomoc.. tom
malinkej
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř led 20, 2010 15:08
Zařízení: htc hd2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od malinkej »

včera jsem instaloval novou romku 1.66 tady uvedenou na těchto stránkách jako oficial EastEurope. Verze radio má 2.07. Češtinu jsem tam dal taky z tohoto fora a fix 157 to nechtělo vše zatím funguje bez problemu. Cca za půl hodinky hotovo.
Jen bych se chtěl zeptat, půjde tam nainstalovat radio 2.08 aniž bych měl stažené HSPL?
díky
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

ceska rom? 1.6

Příspěvek od fido_cz »

Ne, pokud bys chtel jine radio, musis provest HSPL.
mystif
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát pro 18, 2009 8:17
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od mystif »

Co znamená to Radio? Ovlivňuje to chod telefonu?
malinkej
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř led 20, 2010 15:08
Zařízení: htc hd2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od malinkej »

mistyf
RadioROM je nedílnou součástí každého zařízení. Stará se o všechny bezdrátové funkce. V oficiálních ROM bývá i radioROM jako součást. U neoficiálních ROMek může ale i nemusí být, zaleží to na člověku který danou ROM tvoří zda ho tam dá či nikoliv.
Proč upgradovat či degradovat samotné radio? S novou ROM může být proveden i upgrade radia, jenže daná verze radia Vám nemusí vyhovovat (horší signál GSM a jiné.) a máte ověřené radio, které Vám fungovalo spolehlivě.

fido
vyplatí se přeinstalovávat radio na 2.08 je výrazně lepší než 2.07?
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Pepa 3 »

Dobrý večer.Můžu pánové poprosit o info,je markantní rozdíl mezi ROM 1,48 a 1,6?Jakým způsobem lze přeinstalovat u ROM 1.6 radio na verzi 2.08? Osobně se přiznám,pročítám zde diskuze každý den, ale abych pravdu řekl,mám v tom spíš čím dál větší hokej.Děkuji za pochopení.
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Jindrapro »

Rozdil je ve stabilite, vychytane bugy, rychlost, uz nemusis instalovat hotfixy, ktere se musely instalovat na predesle verze (problem SMS, ruzovy fotky atd.), radio jedine s HSPL, ktere je velmi jednodche provest a je tu o tom toho mraky, narozdil od prehrani ROM pri prehravani radia neprijdes o data v telefonu, radio je prehrane na to tata.... Jinak prubeh instalace je uplne stejne jako instalace nove ROM, akorat trva o mnoho kratsi dobu.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř bře 10, 2010 18:10) --
mystif píše:Co znamená to Radio? Ovlivňuje to chod telefonu?
Velmi, ale velmi strucne zjednoduseno je radio vlastne takovy ovladac k vysilaci casti telefonu, ovlivnuje chovani GSM, bluetooth, WIFI.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

ceska rom? 1.6

Příspěvek od Pepa 3 »

Děkuji moc,vyzkouším to.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů