Nízká výdrž HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Killingman
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř bře 10, 2010 12:52
Zařízení: HTC HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Killingman »

Takže za mě nízkou výdrž způsoboval "Microsoft My Phone" - jakmile jsem dal odhlásit od služby - byť jsem měl synchronizaci ručně tak baterie za 2 hodiny o 1% dole. Jinak 10% za hodinu nebyl problém...
Ověřeno 2x - vždy na 1.66 ofiko se sunnysoft češtinou,verze radia jednou 2.08, podruhé 2.09
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Majesty »

Majesty píše:Vzhledem k tomu že je to novinka, bude asi chvilku trvat, než s to rozšíří a dostatečně vyzkouší na více ROMkách.
edit: Nainstalováno a uvidíme, jak to bude vypadat...
to Yamato: Mě se to zase docela líbí.
Tak nemám moc dobrý pocit. Instalováno viz můj příspěvek, ve 12:20 a baterie měla stav 66%. Od té doby 4 sms, 4 odpovědi a 4x výpis, jinak nic víc a momentálně stav 52%. Jsem zvědav, jak to bude vypadat ráno...
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od sh.a.rk »

SI myslim ze to uz nema vyznam riesit. Vyrobca rata s tym ze ten pristroj budete maximalne vyuzivat a v tom pripade nehrozi nejaka vydrz v pohotovostnom rezime. Cize na noc dat na nabijacku - rano vybrat - maximalny vykon cez den a vecer sup na nabijacku. A clovek sa moze venovat tomu co pristroj dokaze a nie tomu co nie :wink:
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od J. Mlejnek »

No jo, ale mě nevydržel kolikrát ani půl dne nijak extra zátěže. Ale co jsem podle rady Yamata povypínal aktualizace počasí a zjišťování polohy, tak je výdrž překvapivě dobrá.
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Majesty »

Já chápu že počítají se zátěží, ale takhle to přece nejde odůvodnit. Pokud mi při mých vlastních podmínkách užívání vydrží 2 až 3 dny a jen kvůli budíku nevydrží třeba ani den, to mi nepřijde normální. Navíc nejde jen o pohotovostní režim a noc v nabíječce, ten budík, pokud žere, žere pořád i přes den. Taky se potom lehko může stát, že v okamžiku životní potřeby bude telefon kaput.
bedin
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv dub 15, 2010 20:22
Zařízení: HTC HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od bedin »

Já po přečtení všech příspěvků a evidentní bezradnosti, si koupil baterku 2400 mA. Sice je to trochu tlustější, noname, ale zato to už snad budu moc používat k účelu pro který jsem si to pořídil :))) Dneska mi přišla tak ji jdu vyzkoušet...

http://www.mnshop.cz/zbozi-2697-baterie ... 00_mah.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od YAMATO »

Nemůžeš dát fotku jak s tím vypadá HD2? Jestli to není až moc vysoká cena.
bedin
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv dub 15, 2010 20:22
Zařízení: HTC HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od bedin »

Jasně že dám fotku, ale až večer a zároveň napíšu jak pocelém dni dopadla výdrž... Zatím od rána 5:00 do 7:45 -3% baterie, každou hodinu sync emailů, bez automatické aktualizace počasí... ozvu se večer.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Milan Pištělka »

CameronSino je hodně špatná značka. Do předchozího HD(1) jsem ji loni koupil, jednu jsem hned vyreklamoval, druhá byla nepatrně lepší, ale za měsíc byla v háji taky.
Jo Mugen, to je jiná káva. Pro HD2 připravují 2600 mAh - k mání má být na konci dubna. Odkaz na eshop zde.
Na stránkách Mugenu ještě není.
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od martasx »

Tak jsem taky začal mít problémy s výdrží nainstaloval jsem kašpersky mobile security a šlo to i o 5 procent za hodinu tak jsem skusil restart a bylo to ok pak jsem potřeboval restart a zase špatné odinstaloval jem kaspersky vše ok.Pak jsem to sledoval vše ok ve 12 v noci 60 procent ve 3 ráno 20 procent dolu všiml jsem si že mi v té době přišel mejl ten jsem nečetl.Otevřel jsem ho až v ty 3 ráno a ejhle spotřeba potom zase ok.Nedalo mi to kasperského sem chtěl mít jak jsem psal výš vypozoroval jsem že ty restarty mají vliv na spotřebu to znamená že kaspersky se s něčím pere již v minulosti mi telefon občas zamzl při používání klavesnice slideit tak jsem ji odinstaloval protože tá jediná mi nabíhala po startu s doinstalovanych aplikací a ejhle kaspersky tam je spotřeba ok a mužu restartovat jak chci.Přes den spotřeba ok ale v noci jak kdy.Takže u mne tobyly dva problémy slideit a mejly mám tři učty aktualizace co hodinu přes den ok v noci jak kdy takže si myslím že u mně to dělá notifikace mejlu prostě pokud ho nepřečtu tak se to projeví na spotřebě přes den né to je čtu.Tak jsem vypl automatické stahování mejlu a spotřeba za noc do 5 procent přes den taky super takže si myslím že to dělají mejly aspon u mne.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od mike-biker »

Ohledně baterie - doporučuji tuto oficiální, i když Mugen z vlastní zkušenosti zcela OK! 8-)
http://www.clove.co.uk/viewProduct.aspx ... C07A7E6635
Už je v prodeji! Mugen bude koncem dubna! Docela by mě zajímalo srovnání v praxi! Já uvažuji nad obyčejnou originál přídavnou baterií - ta by měla jako nouzovka stačit, toto je přece jen monstrum!

S výdrží problémy nemám, tedy všeobecně je ca na 2/3 výdrže např. Xperie X1, nebo Omnie II, což i odpovídá. Jeden den v pohodě, když se krotím tak i den a půl. Ale já se nekrotím! :lol: Budík mi naštěstí stačí integrovaný, aktualizace používám všechny, BT neustále zapnuté, ca 1 hod denně WiFi. Ale nechápu, proč tam v základu nedali alespoň 2.000mAh baterii. :twisted:
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od YAMATO »

Taková baterka by byla prima. Jenže sehnat na takovouhle potvoru pouzdro bude velkej problém :roll:
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od sh.a.rk »

Neviem ci sa to oplati skusat na HD2 ,na setrenie baterie jesto nejaky trik na zmenu poolingu. Skusim ci to aspon na O2 bude fungovat. Treba zmenit poollinterval z 5000 na 20000 (hex 4E20)
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\Battery]
"PollInterval"=dword:4E20
bedin
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv dub 15, 2010 20:22
Zařízení: HTC HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od bedin »

Jak se tady vkládá obrázek, slíbil jsem foto HD2 s novou baterkou. Musím říct že je aktuálně 21:21. HD jsem vytáhl s nabíječky v 5:00 ráno po prvním 100% nabití. Bez jakéhokoli dobíjení během dne je aktuální stav baterie 38%. Během dne každou hodinu aktualizace emailu, bez automatické aktualizace počasí, provedl jsem za den asi 20x +-3minutových hovorů, 1h internet + čtení emailů, nic jsem během dne nezhazoval ze správce úloh, vše jsem nechal jak bylo. Foun byl celý den připojený k internetu +- 15h, bez odpojování při nečinnosti. Takže zatím asi spokojenost.
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od sh.a.rk »

Najistejsie je stiahnut http://reg.imageshack.us/content.php?page=uploader zaregistrovat sa na imageshack a potom sa jednoduchu uploaduju obrazky a staci len skopirovat direct link
Obrázek
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od J. Mlejnek »

sh.a.rk píše:Neviem ci sa to oplati skusat na HD2 ,na setrenie baterie jesto nejaky trik na zmenu poolingu. Skusim ci to aspon na O2 bude fungovat. Treba zmenit poollinterval z 5000 na 20000 (hex 4E20)
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\Battery]
"PollInterval"=dword:4E20
To asi bude součástí všelijakých těch úprav na šetření energií, viděl jsem to v cab, je to v BsB tweaku. Nebo třeba ne přímo toto, ale úpravy podobného ražení.

Každopádně od povypínání aktualizací počasí a polohy mám výdrž v naprostém pořádku.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od icepoint »

neni v nabidce vykonnejsi baterie,ktera zachova stejnou tloustku pristroje? ty zde uvadene jsou obludne. nebo neni lepsi koupit solarni nabijecku-i kdyz stoji vice a je po starostech.dobijim jdykoli zadarmo. nekde jsem o tom cetl,mozna na sunnysoftu?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od mike-biker »

Podle mě je jednoznačně lepší koupit ještě jednu stejnou. Stojí okolo 700 Kč a myslím, že vydrží dost. Ptz. předpokládám, že ta přídavná z Clove (2.300mAh) vydrží tak o 30% víc a stejně musí proběhnout výměna. Tzn. že nejlepší řešení je druhá ta samá + do přírody nějaká solární nebo dobíjecí. Já používám od Branda a ta nabije LEO 2x. Tzn. že s přídavnou baterkou vydržím bez šťávy ca 3-5 dní. A to už stačí.
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Majesty »

V posledních mobilitách je nabíjecí pouzdro. Má v sobě baterii a po vložení telefonu ho nabije. Je to sice pro UPhona, ale určitě to budou mít i na jiné telefony. To si myslím je taky dobré řešení, nemusí člověk přehazovat baterku.
deedee34
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned lis 22, 2009 11:32
Zařízení: HTC Sesation

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od deedee34 »

Dobrý den. Tak to vypadá že mě nová verze G-Alarmu pomohla proti vyybíjení, ale mám s ním jiný problém. Při buzení se mi vybraný zvuk přehraje jenom jednou a budík hned sám přejde na dřímání. A při dalším buzení už nehraje vůbec. Jen se rozsvítí. Nevíte co s tím? Pls help.

Edit: Problém vyřešen. Stačilo znovu zkalibrovat G senzor.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 24 hostů