Nízká výdrž HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Libunda »

Jasně, že si nakonec všichni zvykneme a budeme prostě nabíjet a nabíjet a nabíjet. V tom nevidím problém. Problém osobně mám s tím, že nevím proč. To mě trápí a chci tomu přijít na kloub. Takže jde vlastně tak trošku o moji vlastní ješitnost :-)
Co zkusit trošku sofistikovanější přístup??
Voltmetr?
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Milan Pištělka »

Trošku sofistikovanější přístup byl nabízen o dvě stránky dříve v tomto příspěvku. Zkusil jsem to, ale potíž je v tom, že to neumí běžet na pozadí, takže jen s vypnutým displejem.
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Libunda »

Libunda píše:Všiml jsem si v poslední době, že mi tel mnohem častěji ruší Repro u PC. To znamená, že mnohem častěji vysílá/přijímá. Nemůže být tady v tom zakopaný pes?? Dřív to rušilo klasicky při SMS, nebo těsně před hovorem atd.
Edit: Něco na tom bude
YAMATO píše:Ale co by tam mělo víc vysílat/přijímat?
Tak jsem přešel na 6.5.x a tento jev zmizel. Už zase můžu mít telefon vedle notebooku, aniž by každou chvilku vysílal. Nevím sice k čemu je tato informace dobrá, ale nějaký rozdíl v tom prostě taky bude a tím pádem muže být i vliv na bat.
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od sh.a.rk »

A co takto pozriet nasystemove alarmy (eventy) t.j. alarmy ktore ma na starosti samotny op. system vid screenshots
Obrázek
Nainstalovat trial verziu "alarm today"(desktop plugin) a tam si dat zobrazit systemove shedule alarmy(spustace)
Uživatelský avatar
Hondaeg3
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 16, 2010 18:12
Zařízení: HTC HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Hondaeg3 »

G-Alarm 2.5 nainstalovany, pravdepodobne test verzia tak uvidim ako sa to bude spravat..
Ante
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pát lis 27, 2009 21:38
Zařízení: Samsung Galaxy Mega 6,3+NOTE3+Yoga tablet 2-1051L
Bydliště: Hradec Kralove

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Ante »

Tak jsem da se rici poctive prelouskal tuto diskusi o "zroutu baterky" ;).

Ted jsem se nad tim zamyslel o to vice, protoze jsem asi pred tydnem prisel na to, ze mi NEKTERE prvky ze Sense naprosto nevyhovuji vcetne ovladani ( konkretne posuvna listicka dole kdy jsem se neustale preklikaval atd... a taky ZPRAVY - pracne lezeni do nich a neukazovalo se co jsem potreboval-bubliny s USPESNYM ODESLANIM, DORUCENIM a VLASTNIM TEXTEM...a konecne mi ted radne chodi JEYO MOBILE COMPANION...).

To ted vsechno KONECNE mam, pac jsem se rozhodl ke tvrdemu kroku ;) - po Hard resetu jsem si do milacka nalil neoficialni ROM a to "Miri HD2 WM6.5 (21898) ROM XtraLight V 10.0". Je to vycistena ROM od "balastu" Sense - jen ciste WM. Instalacni soubor ma pomalu tretinovou velikost od HTC Sense a sliboval jsem si od toho jednak sviznost a jednak tim padem treba i usporu baterek...
Sviznost SUPR (!), ale ty baterky zustaly tak nejak nastejno.

Presne jak tu pisete - nekdy tak a jindy onak :(
Dnesnim pokusem jsem zjistil, ze za presne 12h po uplnem nabiti mi ted ukazuje baterka 91%. Bylo to ovsem pres noc - nikdo nevolal, prisla jen 1 SMS, s telefonem jsem si nehral, jen jsem ho asi 5 x probudil abych se podival na procenta...

Pocasi neprovozuju, na net lezu jen kvuli vyhledani souradnic pro GPS, Navigaci pouzivam denne asi hodku... Ve vsedni den nemam s baterkou problem, protoze kdyz ji davam v aute do aktivniho drzaku, ze... ;) - vecer prijedu domu a mam treba 97% :)

Z REMOVE PROGRAMS jsem opsal co mam nainstalovano :

SPB Time
MyLostBlog MyNote
Shubaroo.com ContactFix
Spb Mobile Shell
jirkab cz_qwertz_full_keyb_htc
Efficasoft Mobile Express Connector
JGUI SMS delivery reports eraser
NetRipper KeypadLedControl
Opera Software Opera Mini 5
TomTom Navigator
DeKey dkBlack Theme DialerOnly v2
Your Company Name Your Application...
htcAddicts - cleanRAM
Resco Explorer
NetRipper TorchButton
gfreek V6 Test 1 Brians Taskbar-gfree...
vangrieg InCall Lock
.WMM Svatky
Touch X Poxer management ON
BsB Tweaks
Boingo Mobile
mobile-cc.ch mccCallAssistant
Amir ShoppingList
Marco Petrucci WMMiniBattery
SPB Mobile Shell Theme.......

........a STORAGE SIZE mam ted porad 325,16 MB... ;)


Jeste podle me nejdulezitejsi vec kluci kdyz porad takhle merite baterku : Podle me ty vysledky nikdy nebudou presne, protoze kdyz byste chteli "merit spotrebu" ruznych programku, museli byste mit VZDY (!) vypnutou telefonni cast zarizeni, aby to bylo objektivni...
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od YAMATO »

No já osobně mám čím dál víc pocit, že za ty podivnosti mohlo počasí/poloha. Co to mám povypínané tak jsem z výdrže nadšenej. Vysvětlovalo by to ty zvláštnosti, když při stejném nastavení atd. byla ta výdrž naprosto různá...jednou půl % za hodinu, jindy 5. Nerad bych to ale zakřiknul.

Jiank k tomu Sense - já mám taky dost výhrad, ale ono co jinýho? Titanium jsem zkusil, podle mě je to spíš k smíchu než k používání. Zkusil jsem SpbShell, jako uznávám, že je to pěkný kus sw, ale mě se to teda vůbec nelící, nemyslím vzhled, to by vyřešil skin, ale celý to řešení, navíc bych musel zas řešit jiný věci, který to nemá nebo přebírá z nevyhovujícího WM základu. No a co je dál za možnosti? Nakonec to Sense po pár úpravách není tak špatný, akorát je hodně škoda, že to nejde daleko víc konfigurovat jako Sense v Androidech.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od mike-biker »

Souhlas s YAMATEM, škoda že pořád nemám čas na Super Clean jen se SENSE. :-(
Ante
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pát lis 27, 2009 21:38
Zařízení: Samsung Galaxy Mega 6,3+NOTE3+Yoga tablet 2-1051L
Bydliště: Hradec Kralove

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Ante »

YAMATO píše:Jiank k tomu Sense - já mám taky dost výhrad, ale ono co jinýho? Titanium jsem zkusil, podle mě je to spíš k smíchu než k používání. Zkusil jsem SpbShell, jako uznávám, že je to pěkný kus sw, ale mě se to teda vůbec nelíbí, nemyslím vzhled, to by vyřešil skin, ale celý to řešení, navíc bych musel zas řešit jiný věci, který to nemá nebo přebírá z nevyhovujícího WM základu.
Jasne-kazdemu se nam libi neco jineho. Me na SPB Shell ohrome vyhovuje jednoduchost a prehlednost-hlavne podrzim prst na plose a pluskem dole pridam hned aplikaci... A dole ikonka KONTAKTY ktera sdruzuje posledni hovory,oblibene a tel.seznam. Staci tuknout do nejakeho jmena nebo cisla - hned se nabidne "odeslat SMS", UPRAVIT, PRIDAT... Podle me hodne rychle a intuitivni...

( Chtel jsem sem hodit primo obrazek me hlavni obrazovky a neumim to. Jak na to ;) ? Jde to primo sem, nebo to musim nahrat nekam na server a sem dat odkaz ? )

Ted se tu ale bavime o te spotrebe - co muj nazor, ze bys vzdy pro regulerni mereni musel mit vypnutou telefonni cast ???
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od YAMATO »

To bych si ovšem musel pořídit druhý HD2 na zkoušení. A naíc takto nezjistíme, zda to není tím, že se např. aplikace chce připojit na net.
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od J. Mlejnek »

YAMATO píše:No já osobně mám čím dál víc pocit, že za ty podivnosti mohlo počasí/poloha. Co to mám povypínané tak jsem z výdrže nadšenej. Vysvětlovalo by to ty zvláštnosti, když při stejném nastavení atd. byla ta výdrž naprosto různá...jednou půl % za hodinu, jindy 5. Nerad bych to ale zakřiknul.
No udělal jsem to podle tedy také, opravdu zatím baterie v pořádku, ale zato jsem začal mít problémy s internetem - až příliš často se nemůžu připojit, ačkoliv signál je, pomůže buď restart telefonního modulu nebo někdy jen soft reset. Ale nevím samozřejmě, zda to může souviset - a proč by vůbec mělo.
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od sh.a.rk »

Som celkom zabudol na fdc task managera ten vie zobrazit notifikacie a vie ich aj mazat, aktivovat a deaktivovat.
Skuste pozriet ci tam medzi nimi nemate aj to pocasie.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od YAMATO »

YAMATO píše:No já osobně mám čím dál víc pocit, že za ty podivnosti mohlo počasí/poloha. Co to mám povypínané tak jsem z výdrže nadšenej. Vysvětlovalo by to ty zvláštnosti, když při stejném nastavení atd. byla ta výdrž naprosto různá...jednou půl % za hodinu, jindy 5. Nerad bych to ale zakřiknul.
Směj se, panáco...dnes zas 30 % přes noc. Nechcete někdo HD2...počkejte u mě pod oknem.

EDIT: jsem vůl, včera jsem omylem musel zas zapnout zjišťování polohy :roll:
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od motas »

Včerejší noc byla asi nějaká náročná na spotřebu. Já měl večer cca 70 %, ráno nula :-(
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od J. Mlejnek »

70 % za noc? Proboha!
Peter TAGTGREN
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát pro 11, 2009 16:29
Zařízení: HTC HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Peter TAGTGREN »

NOVA VERZIA G-ALRMU
Dnes, t.j 12.4. bola na strankach ageye.de pridana najnovsia verzia G-Alarmu 2.5
Dufajme, ze sa s baterkou bude kamaradit :!:
Uživatelský avatar
Hondaeg3
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 16, 2010 18:12
Zařízení: HTC HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Hondaeg3 »

G-Alarn 2.5 pouzivam uz 4 den a vpohode...
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od YAMATO »

Tedy ale to GUI se mi u nové verse moc nelíbí...
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od hrosikjiri »

Může někdo další prosim potvrdit, zda nemá novy G-alarm problem s baterkou? dik
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Majesty »

Vzhledem k tomu že je to novinka, bude asi chvilku trvat, než s to rozšíří a dostatečně vyzkouší na více ROMkách.
edit: Nainstalováno a uvidíme, jak to bude vypadat...
to Yamato: Mě se to zase docela líbí.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů