Nízká výdrž HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od YAMATO »

Potvrzuju, výdrž je solidní. Ten seznam od Mlejnka je dobrý, používám totiž skoro vše z toho, co je v podezření (Batti, TouchResponse, G-Alarm, Co0kieHomeTab...ty menší menu ne, ty mi ani nepřipomínejte, před časem mi daly zabrat a nakonec HR), takže jsem to vyházel a výdrž je tak procento za dvě hodiny, samozřejmě při minimálním používání, ale to je prostě OK. Ovšem minimálně G-Alarm a Co0kieHomeTab bych rád měl, tak jsem zvědav, jak dopadne zkoušení...
Uživatelský avatar
Hondaeg3
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 16, 2010 18:12
Zařízení: HTC HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Hondaeg3 »

Batti to asi nerobi, problem s vybijanim mam aj ja a batti nemam nainstalovany, ale este ma napadlo ci by to nemohlo robit aj Led notifikacia.
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od J. Mlejnek »

Máš něco z toho seznamu, G-Alarm a podobně?

LED notifikace nemůže brát prakticky nic, tomu se mi nechce věřit.
Uživatelský avatar
Hondaeg3
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 16, 2010 18:12
Zařízení: HTC HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Hondaeg3 »

nemusi ale moze, G-Alarm mam ale skusal som uz aj bez, skusim vypnut tie notifikacie...
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od YAMATO »

Chce to prostě vydržet a postupně zkoušet, každopádně zatím mám po jednadvaceti hodinách 79 %, sice jen velmi mírné použití, ale i tak uspokojující. Budík v Sense je ovšem děs, tak doufám, že G-Alarm to nebude. No a ty další věci...no uvidíme, ale tohle patlání se s tím mě už dost nebaví a manželka už je na hranici trpělivosti, jak furt otravuju, něco zkouším atd.
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od Jindrapro »

Zkus spb time jako budik, jde zabudovat do sense a myslim, ze je to bezkonkurencni budik....
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od YAMATO »

Todle mi do PDA nesmí, takové šílené předražené monstrum...to bych snad radši trpěl s základním budíkem.
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od J. Mlejnek »

Tak dnes už to tak skvělé není, za 9 hodin zmizelo 6 %. Doufám, že se to nebude den ode dne zhoršovat.

Napadlo mě - jak se můžu ujistit, že neběží GPS?
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od hrosikjiri »

tak nevim jak vy to delate, ale nacpal sem tam G-alarm a za noc asi 25% baterky... rano sem se nestacil divit... tak to slo zase pekne rychle pryc... co s tim delate, ze vam to tolik nezere??? nemate to nahodou jen nainstalovany a deaktivovany? :)
Mam teda melodie na buzeni na karte, ale to na to asi vliv nema ne? dik
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od J. Mlejnek »

Melodie na kartě údajně vliv má.

Já právě zatím používám jen ten ostudný Sense/WM budík. G-Alarm začnu zkoušet až si budu jistý, že je výdrž dobrá, abych měl jsitotu, že ji případně opravdu zhorší on. Horší bude, že pak nebudu vědět jaký jiný použít...tedy alternativ je spousta, ale co vybrat, že? Ten Spb Time mi připadá neskutečně velký na to, že potřebuji jen budík? Ale co tedy, Cradle Alarm? Touch Alarm? Požadavek je schopnost integrace do Sense a dobré ovládání.
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od hrosikjiri »

no ja pouzivam SPB Time a funguje naprosto spolehlive... akorat teda je hodne velikej a kdyz nastavis alarm, tak neni videt v sense... ale integrovanej ho tam mam no... no jako nejradsi bych pouzival G-alarm, ale ten hold neni pouzitelny no:(
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od YAMATO »

Žravost G-Alarmu bych rozhodně nebral jako potvrzenou. Dejme tomu pár dní. Mimochodem, co třeba skiny, nemůže to dělat problém...viz. zde http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 98#p151798 jiný problém se skinem, třeba to souvisí...

Mimochodem, integrace SpbTime - máš to přes AlarmHack nebo Co0kieHomeTab...nebo nějak jinak?
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od hrosikjiri »

Mam to pres Co0kieHomeTab... i kdyz je aktivni, tak v sence je napsano zadne buzeni, bo nejaka takova hlaska tam je. Skiny jinak nepouzivam vubec. Nechame mu cas, to je jasne, ale na 1.48 rom sem to take zkousel a take mi to silene zralo baterku... ted sem si rikal, ze treba nastala zmena s 1.66 a zase nic :-( Jinak obe rom jsem mel ofiko...
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od J. Mlejnek »

Otázka právě je, zda to nedělá onen hack Sense...buď Co0kie Home Tab, nebo způsou integrace Budíku do Sense. nebo nějaká kombinace něčeho s něčím. Pravděpodobně zítra, pokud se na výdrži nic nezmění, zkusím nainstalovat G-Alarm (do PDA, samozřejmě i zvonění tam) a zas dva tři dny vydržím čekat.

Mimochodem, G-Alarm se sám částečně integruje, tj. když je zaplý, tak je na liště buzení vidět čas buzení, když vypne, tak je vyplá, pouze při klepnutí na ni vyskočí Sense budík. Čili nechápu, že i když ho máš aktivní že nic neukazuje.
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od hrosikjiri »

asi zde vznikl maly informacni sum... G-alarm se mi normalne integruje do sense (abych videl, na kolikatou me to vzbudi) ale SPB Time nikoliv...
Jinak u G-alarmu jsem testoval i verzi 2.1 a stale stejna situace se zranim baterky...
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od YAMATO »

Nejnovější verse G-Alarmu je 2.3.

Jinak ten Sense budík je sice nic moc, ale když se tam hodí delší zvonění, aby chvíli vydržel drnčet, tak je relativně použitelný. Sice mě fascinuje, že se tváří jako upomínka a nejdřív ji i zahraje, oproti jiným má taky nepříliš dobrou ovladatelnost v době buzení...žádný velký tlačítka, prostě klasická WM nabídka...ale probudí a to je hlavní.
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od sh.a.rk »

Chcem sa spytat ohladne vydrze je tu uz dost velka debata -- funguje vam nejaky soft ktory by meral skutosny odber z baterie? Keby hej tak by bolo mozne zistit co vlastne ma aky odber a dalo by sa to jednoznacne vyselektovat.
datinko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pát bře 12, 2010 20:58
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+
Bydliště: Žilina

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od datinko »

Tak chlapi, zrada môže byť len v týchto aplikáciách.

CoOkie´s Home tab, skype, tcm, úprava ikon hornej lišty.

Včera som urobil pokus. Vlastne mám HD2 docela krátko, a ešte som nestíhal tam nič inštalovať. Mal som ROM 1.48 a výdrž v pohode. Potom som mal do včera ROM 1.66 bez App asi 2 dni, a výdrž v pohode. Včera som za zasekol večer u PC a doinštaloval len tie hore uvedené app. Nič iné zatiaľ v HD2 nemám, teda nerátam SS.
Skončil som 02:00 soft reset, nabité na 100% a šiel spať.
Urobil som si tabuľku počas dňa, a je to neuveriteľné, čo sa dialo.

02:00 - 09:00 - 98% úbytok -2% iba. Keď som to po prebudení videl, hovorím super, fajn.
09:00 - 13:00 - 85% -7%, to ešte bolo ok, tak som to nesledoval. Bol tam jeden 20min hovor nič viac, hovorím ok.
13:00 - 14:00 - 70%!! -15% za hodinu!! Bola tam muzika ale aj tak? Tak som vypol hudbu, telefon odložil, že prídem za hodku.
14:00 - 15: 00 70% Hovorím fajn, žiadny úbytok, resp pod 1% je to ok, asi len ten prehrávač tak žerie. tel som nechal ležať a odišiel znovu na hod.
15:00 - 16:00 60% - 10%!! a nič som s ním nerobil!! Aj bol na tom istom mieste. Podmienky sa nezmenili. Divné? Ideme ďalej
Tak si hovorím nejdem to ďalej merať, pojde to všetko preč. A potom som pár krát volal a net tak 20 min, pár sms. Na baterku nekukal. No a pozriem teraz:
16:00- 20:20 53% !! -7% Čiže za 4 hod zátaže ubudlo menej toho čo bez záťaže za hodinu inokedy.

Môj názor:
Možno len ukazateľe sú mimo, a baterka na tom nie je až tak zle jak to ukazuje... Alebo iné vysvetlenia? Každopádne za to môže len niečo z horeuvedených app.
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od J. Mlejnek »

Tak to už fakt nevím, to je víc než podivné.

Koukal jsem na fórum ageye, G Alarm je tam silně kritizován co se zhoršení výdrže na HD2. Jako řešení je nabízeno vypnutí půlnočního vzbuzení (? - disable midnight wakeup), bohužel jsem nějak nepochopil co kde udělat.
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

Nízká výdrž HD2

Příspěvek od hrosikjiri »

ten disable midnight wakeup je snad chyba aplikace ne? to se snad neda vypnout... nebo teda taky nevim kde... a rozhodne to nezere tolik baterky kdyz se to jednou za den zapne a pak zhasne...
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů