OziExplorerCE 2 v HTC HD2 - ovládanie prstami

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
lacop
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř pro 09, 2009 15:46
Zařízení: Nokia E66, HTC HD2 (WM + ANDROID)
Bydliště: Košice

OziExplorerCE 2 v HTC HD2 - ovládanie prstami

Příspěvek od lacop »

OziExplorerCE 2 - skiny obrazoviek pre ovládanie prstami

Funguje od verzie OziExplorerCE v2.31.

Kto má zariadenie s rozlíšením displeja 480 x 800 pixelov môže použiť moje screeny, ktoré prikladám do prílohy. Sú to súbory Portrait 240w x 400h.par1 (súbor s definíciou stránok) a Portrait 240w x 400h.ppn1 (súbor s číslami stránok, ktoré sa nezobrazujú pri prepínaní šípkami - zobrazujú sa 1, 2 a 14 - nezobrazujú sa 3, 4, až 13). Patria do priečinka Oziexplorer 2. V OziExploreri nastaviť cestu k stránkovému súboru Portrait 240w x 400h.par1 cez menu File -- Load Setting Files -- Load Page File. Vybrať Portrait 240w x 400h.

K nezobrazovaným stránkam sa dá dostať cez tlačítko Page X na stránke Options.

Doporučujem nainštalovať aj program Zoomer, potom je ovládanie Oziho v HTC HD2 v kombinácii s týmito skinmi už naozaj úplne bezproblémové.

Obrázek
Přílohy
OZIskins.rar
(27.37 KiB) Staženo 90 x
qendorf
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned lis 08, 2009 14:11
Zařízení: HTC HD2

OziExplorerCE 2 v HTC HD2 - ovládanie prstami

Příspěvek od qendorf »

Staci mi standartni vzhled co je v ozim, ale jedina vec by se velmi hodila. Pridani ikonky zapnuti/vypnuti displeje. Da se to nejak vyrobit? Nemam bohuzel zadne zkusenosti s tim programkem editorem skinu pro oziho :( Nebo poradte jak na to. Diky
lacop
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř pro 09, 2009 15:46
Zařízení: Nokia E66, HTC HD2 (WM + ANDROID)
Bydliště: Košice

OziExplorerCE 2 v HTC HD2 - ovládanie prstami

Příspěvek od lacop »

Všetko potrebné je popísané tu: http://www.technika.ilcik.cz/system-gps ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kvôli jednému tlačítku sa ti s tým neoplatí zaoberať. Hlavne, keď to isté dosiahneš cez menu: File - Lock/Display - Display Off
haleot
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř črc 14, 2010 13:31
Zařízení: Nokia

OziExplorerCE 2 v HTC HD2 - ovládanie prstami

Příspěvek od haleot »

to "lacop"
Moc dík za info. Jsem rád, že můj oblíbený Ozy funguje. Sbírám teď totiž veškeré argumenty proč koupit HTC HD2 a ne Samsung S8500Wave ;-)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů