Nefunkční WiFi připojení DELL E6500 k HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
martinf
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: stř lis 11, 2009 22:23
Zařízení: HTC HD2

Nefunkční WiFi připojení DELL E6500 k HD2

Příspěvek od martinf »

Už několik dní laboruju s nefunkčním připojením NTB DELL E6500 k HD2 přes Wifirouter, který je v HD2. NTB má OS Windows 7 Ultimate 64-bit CZ, HD2 má ROM 1.48. Wifi karta na NTB HD2 najde, pokusí se připojit, ale to je vše. Nenačte IP adresu, spojení je naprosto nefunkční.
Zajímavé je, že HTC Touch Pro 2 mi tam chodí, stejně tak jako HD2 chodí na jiném NTB, kde je Win 7 Ultimate CZ ve 32-bitové verzi.

Dále laboruju s driverem "Periferní zařízení Bluetooth", nemůžu ho nikde najít. Nakonec NTB připojím do internetu přes HD2 pomocí připojení přes modem, ale přijde mi to úplná zoufalost.

Osobně si myslím, že je problém v kombinaci Win 7 64-bit a HD2. Ale nevím. Nechci zase dělat výzkum na několik bezesných nocí, kdyby se s tím už někdo setkal, napište.

Prošel jsem několik diskusí na toto téma, všude se řeší spíše ten driver. Ale ten pro připojení přes wifi nemá žádný význam. Jednou z popsaných variant je instalace Windows Mobile Center, ale to musí být pro komunikaci s HD2 nainstalované stejně. synchronizace chodí bez problémů.
zlamal
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 31, 2010 15:25
Zařízení: HTC HD2

Nefunkční WiFi připojení DELL E6500 k HD2

Příspěvek od zlamal »

Není to problém x64 ani DELLu. Dělá to na všech Win7 :(
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů